Greta hrozí sluníčku, že sem posílá přílišné horko, další čtrnáctiletý jelimánek vykládá, co je lidský drb. To se totiž ukrývá pod moderním názvem euro(j)elit a mladých svazáků - učeně fake news.

 

 My to znali jako drb, a většinou to vycházelo od bab, které zdrbly každého.

Kuřata učí slepice snášet vajíčka a jsou na to náležitě hrdá.

 

Čtrnáctiletý usmrkanec si prý už i vymyslel aplikaci, co mají dospělí číst. A mainstream mu dělá propagaci.

A koho že tam vybral? Prý byl Matyáš Boháček ve čtrnácti tak zkušený, že mohl vybrat důvěryhodné  zdroje, kteří lidé budou číst, aby nebyli zmanipulovaní. A dnes, v patnácti prý bude učit dospělé, co číst a co nečíst. A prý za to dostal i cenu...

A jaké že jsou ty důvěryhodné zdroje? (A prosím, nesmějte se, svazák je prý ctižádostivý a už zkušený). Je jich prý sedm...

A prý to dělá skvěle, neb to dělá pocitově a to každý neumí. Koukne a vidí. A co že on vidí?

 1. Česká televize
 2. Český rozhlas
 3. Aktuálně.cz
 4. Hospodářské noviny
 5. Deník N
 6. Reflex
 7. ČTK

Neboli všechna mainstreamová, které je učí sledovat Člověk v tísni!

 

Výsledek obrázku pro smajlík

Takový jouda předstoupí před veřejnost a poučuje jak se má číst generaci, co četla mezi řádky a Jourová to dokládá na několika případech "lékařsky dementních či s Alzhaimerem" lidí. Ano, tito lidé potřebují odbornou pomoc, ale kolik z nich je na internetu a vědí ti drzí usmrkanci, že my jsme zažili totalitu, bolševismus a museli jsme se tím prokousat?

Je zajímavé, že ty usmrkance si mainstream bere jako záštitu a vůdce. Sešup euro(j)elit je vid dokonavý.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Ohó. Samá ztrátová média, vlastněná zloději, jejichž účelem je vymývat Čechům hlavy a udržet kleptokracii. Většina mládeže naštěstí není tak blbá a nekupuje za 20 Kč kleptooligarší tisk.

 • BLÉÉ

  Ředitel České televize Petr Dvořák - tunelář z PPF, zaměstanec Kellnerovy PPF 1992 - 2010
  Ředitel Českého rozhlasu René Zavoral - člen ODS 1994 - 2006, asistent a poradce místopředsedkyně ODS Libuše Benešové, v roce 2006 předseda místního sdružení ODS v Čelákovicích
  Ředitel České tiskové kanceláře Jiří Majstr - v 70. a 80. letech člen předlistopadové KSČ, od roku 1980 zaměstnanec ČTK, jako zahraniční zpravodaj ČTK působil v Indii, USA a Británii. Ryšánková: "ČTK, podnik, který vznikl hned 28. října 1918 rozhodnutím předsednictva Národního výboru československého, se nyní potácí na hliněných nohou „tak kolem nuly“, jak prohlásil ředitel Majstr. Ředitel nastínil, že možné jsou dnes všechny varianty dalšího vývoje. I privatizace z rozhodnutí parlamentu. Prohlásil to naprosto lhostejně, jako správce konkursní podstaty a ne jako ředitel."
  ČTK prodala svůj podíl v Economii Bakalovi
  v roce 2010 ČTK prodala svůj menšinový podíl ve výši 10,8 % akcií ve vydavatelství Economia za pouhých 10 milionů korun Bakalovi.
  https://www.lidovky.cz/byznys/media/ctk-prodala-svuj-podil-v-economii-bakalovi.A100716_150050_ln-media_jar

 • Karel

  V odpovědi na: BLÉÉ

  Dejte to na papir, at se to zachova pro budoucnost tyhle informace. Aby se pak zase nelhalo a nemlzilo! Kabaty se stejne budou prevlikat.