Jenom úvodem malinké upozornění: protesty napříč republikou nevyhnalo rozhňahňané nepovedlo Sobotka, ale vztek obyčejných lidí na EET. A tam jsme všichni zajedno. A proč jsme tam nešli všichni? Protože ČSSD a nepovedlo Sobotka by to vykládali jako obrovskou podporu Kalouska, nepovedla Sobotky, Fialy a partičky, dostávající povely z USA kolem Bělobrádka a Hermana.

 

Většina lidí ví, že fraška rozhňahňaného nepovedla Sobotky a jeho ekipy, kdy ho málem prezident přetáhl holí není za zrušení dotací, ale za katastrofální propad preferencí před volbami.

 

 

A potvrzením, že šaškárnu demonstrací (nezaměňovat s lidmi, co tam protestují proti EET) lze nalézt v další petici starých známých, kteří si vždy něco najdou: když to není 28.října s metálovým, komediálním  dědou Hermana na Staroměstském náměstí, tak se najde cokoliv jiného. Stačí se podívat na jména:

Matěj Stropnický, Eliška Wagnerová, Michael Kocáb,  Marvanová, Petr Pithart, Olga Sommerová,Táňa Fischerová, Václav Láska, Jiří Hromada,  Aneta Langerová a další stále stejná partička. Schází spacák Ruml. Zatím...

Koordinanční výbor:

Matěj Stropnický a Hana Marvanová 

 

 

Stále ještě věříte, že to není další fraška?

Tak znovu fakta

Že Babiš a pražská primátorka Krnáčová ze Slovenska mluví "divnou řečí"  lidem blízkým ve vybydleném prostředí víme všichni.

Že založení EET, kdy všichni normální nezávistiví si klepou na hlavu včetně nás  potvrdíme na 100%. Stejně jako rozpočet, kdy srovnávání doby krize a dnešní dobou prapodivného chování ČNB včetně kvantitativního uvolňování ECB, kdy údajně potom šlape Evropa jak hodinky na dluzích a uměle vytištěných penězích je hnus Babiše. Tuto kardinální lež však nikdo nekomentuje, a má to důvod: rozhňahňané nepovedlo Sobotka v těch lžích jede také.

Ale zkusme na okamžik přijmout obžalobu, že nahrávky na Babiše nebyly sestříhané. A nezaujatě si připomenout rozhovory všude: jak se blíží volby, všechny strany hledají cestu, jak protistranu sejmout. Jenom podvodník bude zapírat, jenom lhář to bude odmítat. Děje se tak v Rusku, USA, Německu, Francii, prostě všude. Volby se blíží, špína ať pravdivá, či vymyšlená vyplouvá na povrch. A děje se tak i ve volbách do vedení sportu, OSN, školních výletů a můžeme si dosadit snad vše. Psal o tom už Jaroslav Hašek, problémy měl i starý Řím. Nic nového pod sluncem.

A nyní si všimněte: práskačské komando vládou podporované nepřišlo z ANO, ale z partičky Šabatová, Dienstbier, Chovanec, kdy posledně jmenovaný tomu dal punc demokracie v totalitě a dokonce založil udavačské centrum jediné pravdy a to vše pod hlavičkou ČSSD. Prý si to žádá evropská ideologie jediné pravdy a nikdy jinak.  A vždy v tom figuruje Kocáb, partička kolem Kremlin watch a Evropských hodnot. Marvanová. Sommerová. Láska. Wagnerová a Stropnický. Divná společnost. Prý Slunička a kavárna. Není divné, že ta kavárna je agresivnější, sprostší, prolhanější a špinavější, než hlavní aktér Babiš? Kde je potom logika? Kalousek v čele...

 

Pravda, někdy to nejsou hlavní udavači a protestanti, ale vykonávači Evropských hodnot, kteří jsou však nepotrestatelní: bulvárník Novotný - člen ODS, smějící se ohánět židovstvím, což této "obci" narozdíl od opačného gardu Adama B. Bartoše nevadí, nebo záštita kavárny Tomasz Peszynski, lůza z polského pomezí, která snad musí být chráněna ministrem Chovancem, protože každý jiný by seděl už v kriminále. Nadávky, urážky, sprostota, osočování, neexistuje jediný paragraf, který by na ně nepasoval.

 

 

Výsledek obrázku pro peszynskiVýsledek obrázku pro novotný bulvárník foto

 
 

Ale stojí na správné straně! A ta si můhou dovolit vše. Není těžké po celém internetu dohledat. A to je ta demokracie? To jsou vážně ty Evropské hodnoty vlády jedné strany?

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Pravda

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Také České porno ...samí chazarský kokot a toľko chazarských kuriev pohromade svet ešte nevidel.

 • Návštěvník - novota

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  V rámci objektivity je vždy nutné uvádět obě strany rovnice.
  To znamená, že na levé straně máme zadlužení státní kasy a na pravé straně máme výsledek, jestli to něco přineslo občanům ČR.
  Toto nelze nikdy od sebe odtrhávat, jinak je výsledek vždy velmi zavádějící.
  Co se týče ČSSD, tak od roku 1999 do roku 2006 zadlužili stát částkou zhruba 600 miliard, ovšem na druhé straně zaplatili do konsolidační agentury dluhy po Klausově privatizaci ve výši 700 miliard a navíc se zvýšilo HDP o 1200 miliard.
  Co se týče vlády pravice v letech 2007 až 2013, tak zadlužili stát zruba 900 milirdami, nezaplatili nikde nic a vykázali nulový růst HDP.
  Z toho vyplývá naprosto jednoznačně, že občanům ČR se dařilo dobře jedině za vlád ČSSD.

 • V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Tohle hodnocení od Matějky je trochu nefér. Kalousek je lotr a nikdy ho nebudu obhajovat. Je proti socialismu, ale sám podporuje dotační socialismus. Takže je to prolhaný lump. Ale nikdy se nesnížím k tomu, abych srážel to, co udělal dobře. Porovnávat dobu, kdy na obláčku vytištěných peněz jede Evropská unie, zatímco budoucnost je nezajímá a Česká republika z toho tyje s dobou, kdy se hroutila jedna americká banka za druhou, lidé byli u nás zděšení a přestali utrácet, zatímco mandatorní výdaje se musely vydávat celé (ty mimochodem zařídila lotrovská ČSSD před pádem) a tím strašně narůstal dluh, není srovnatelný. Nevím, zda Matějka toto ví, nebo je v tomto ohledu stejná špína jako Sobotka s Babišem, ale nikdy nechtějte, aby zdejší web byl stejný. Někdo pravdu psát musí, pokud má k tomu podklady. A ty jsou jasné: krize v USA a neutrácení peněz zde NENÍ srovnatelné s dnešním umělým uvolněním peněz a vhozením do rozpočtu, kdy se lidé dnes chovají nezodpovědně a nadmíru utrácejí a zadlužují se tempem, že je to děsivé.

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Vidím, že neustále opakujete vaše nesmyslné argumenty a zřejmě doufáte, že stokrát opakovaný nesmysl se stane pravdou.
  Proto opakuji: "dluh je vždy neutrální a nezvyšuje spotřebu a potažmo růst HDP".
  Lidé neutrácejí peníze, které si údajně naspořili v dobách vlády pravice po roce 2009.
  Dokonce úložky obyvatel nadále vzrůstají.
  Příjmy obyvatel po roce 2014 jsou vyšší než jejich výdaje, to je ten úspěch vyšší spotřeby obyvatel.
  Export z ČR v roce 2010 byl vyšší než v roce 2008 a v Německu byl v roce 2010 růst 4,5% HDP.
  Nebyl žádný důvod, aby v ČR pokračovala hospdářská krize v letech 2010-2013.
  Špatné ekonomické výsledky v letech 2010-2013 padají jednoznačně na neschopnost vlády pravice za asistence ministra financí Kalouska.

 • V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Odmítám diskutovat o hloupostech, které všude nepřetržitě píšete: úložky a výběry nemají nic společného. Mandatorní výdaje se vydávat musí, i kdyby se hroutil stát. Pokud se sáhne na důchody, dětské přídavky, porodné, platy učitelů, státních úředníků ve výši poloviny výplaty jako to bylo třeba v Argentině či skoro v Řecku, nastává ozbrojený konflikt a utrpení lidí. Proto se to snaží vlády překlenout, pokud to lze. A druhé, co stále nesmyslně opakujete: v okamžiku, kdy je krize a stoupají úložky v bankách, tak to není od chudých, kteří dělají spotřebu, ale bohatých. A proto vždy v krizi bohatí bohatnou, střední a chudí chudnou. Nebo padnou na ústa. Čísla prokazatelná, nůžky se rozvírají a račte si dohledat. Proto jsou lidé jako Sobotka, Marksová, Dienstbier a další největší zločinci, větší než Babiš! A to o něm valné mínění nemám. Dále už s Vámi diskutovat nebudu, ale každý si může tento fakt dohledat. Dokonce to byla jedna z příčin, proč vyhrál v USA Trump!

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 rok nazpět od Petr Pokorný
 • Návštěvník - jirizkolina

  To Pokorný:
  To jste ale pane Pokorný žádně změnil názor, že najednou šetřili jen ti bohatí! :))
  Ještě v předešlém příspěvku tvrdíte, že lidé byli zděšeni a neutráceli a spořili.
  A teď najednou, že spořili jen ti bohatí.
  No jasně, že spořili jen ti bohatí.
  Ti chudí nemohli nic spořit, protože byli buď na pracáku nebo jim Kalousek nezvedal minimální mzdu, případně jim zamrazil mzdy nebo jako policistům či hasičům dokone sebral 10% z platu.
  A pro jistotu ještě všem Kalousek zvedl DPH!

  Ještě nedávno jste tvrdil, že lidé utrácejí to, co si naspořili za Kalouska a proto je nyní hospodářský růst.
  To je samozřejmě nesmysl a proto vám uvádím, že úložky v bankách rostou, protože lidé více vydělají než utratí.
  Kdyby utráceli ty peníze, co si našetřili, tak by se musely úložky snižovat. To je snad logické!
  Jenže se nesižují!
  Prostě nemáte jediný argument, že by za současným růstem byl Kalousek, nemáte jediný argument, že by to byl růst na dluh, nemáte jediný argument, že Kalousek táhl ekonomiku ke dnu z důvodu krize.
  Neuvádíte žádné relevantní argumenty.

 • Návštěvník - Dufek

  V odpovědi na: Návštěvník - jirizkolina

  Provokujete, nebo jste debil? Všichni říkají, že bohatí mohutně zbohatli a u nás navíc chudí přestali utrácet, takže si trochu našetřili, ale jenom o tolik, co zatáhli za brzdu. Buď jste totální magor, nebo totální provokatér, co si vytáhne jednu větičku a na ní se bez souvislosti točí. Už vás zde pozoruji delší dobu a spíš se přikláním k tomu, že jste jak provokatér, tak totální magor. A přeberte si to podle svýho co víc!

 • Návštěvník - jirizkolina

  V odpovědi na: Návštěvník - Dufek

  Pan Pokorný napsal, že "střední a chudí chudnou".

  A vy píšete, že si trochu našetřili.

  To si odporuje.

  Pokud někdo chudne, tak těžko si může něco našetřit.

  Navíc, pointa je v tom, že růst HDP není z nějakých našetřených peněz, protože peněz v bankách naopak přibývá, místo aby jich ubývalo, z důvodu, že by je lidé teď utráceli.

  Evidentně nechápete podstatu a proto se uchylujete k hrubostem a urážkám.

  A s hulváty jako jste vy nemá smysl vést jakoukoliv smysluplnou diskusi.

 • Návštěvník - novota