Strašná situace v Maďarsku, kde lidé umírají hlady, a zatímco se jim prý Orbán vysmívá, nenechá to Pentagon spát. Ví, že musí Maďarsko zachránit jako Venezuelu, předtím Sýrii, Irák, či Libyi. A Pompeo už letí tuto zoufalou situaci Maďarů vyřešit.

 

 

A je to tady!

Pompeo přiváží do Evropy velkou potravinovou pomoc

 

NEZIŠTNĚ

Jako v Jugoslávii. Humanitární. Z letounů F15...

 

Lukáš Mathé - zpravodaj Čt na Slovensku: je to zvednutý prst americké administrativy. Mark Pompeo chce Viktoru Orbánovi "trochu" domluvit. Rosatom v Maďarsku drze staví elektrárnu (asi válečnou) a Maďarsko dokonce ani zbraně z USA nechce! (To zadlužené USA nepřipustí!)

 

Americké ministerstvo zahraničí uvádí mezi úspěchy, kterých dosáhl Washington skutečnost, že Slovensko přijalo rozhodnutí o nákupu nových amerických stíhacích letounů F-16.

Polsko vynaloží 414 milionů dolarů na nákup amerických raketometů.

Polsko získá nejvýkonnější zbraňový systém v širokém okolí. Za 4,75 miliardy amerických dolarů nakoupí americký protivzdušný systém středního dosahu Patriot.

 A je čas, aby dostalo mírovou pomoc i Maďarsko a Česká republika. Ta třeba dostane "mírový radar" a Polsko "mírové jaderné systémy". Už se o tom jedná.

A Maďaři nesmí být pozadu!

 

 

Stejně i na hranicích Venezuely je připravena potravinová pomoc. Totéž dostala Jugoslávie, Sýrie, Libye, Irák a stejně tak všechny další zachráněné země...

 

Nastal čas si upřímně přiznat: systém RVHP byl příšerný. Ale díky Sovětskému svazu jsme se nemuseli bát o životy své, životy svých dětí. To skončilo a může nás potkat masakr jako v Sýrii, nebo kdekoliv, kam šlápla americká, zločinná bota a jejich válečný arsenál. Dolary jsou důležitější!

Držme Orbánovi palce, ať se Maďarsku nevrátí krvavý rok 1956, tentokrát z USA a NATO!

 

Dvěstě let amerického terorismu, tajných operací a válečných zločinů - GOD SAVE THE US!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  To neni sranda, co US zloduch na nas chysta. Nasi ritolezci s nimi potaji vyjednaji nakup jejich raketoveho srotu, ktery nas neochrani, ale naopak pritahne na nas ruske rakety pri odvetnem uderu. US admiral i ministr obrany UK hovori o tom, ze je nutne Rusko potrestat za provokaci Skripal, kterou oni sami inscenovali. No proste podly prolhany mafiani chteji dostat pres tlamu.
  USA budou instalovat rakety u svych vazalu v Evrope, ktere budou slouzit k sestrelovani ruskych balistickych raket leticich na mafiany do USA. To bude jejich ucel, ne nase obrana proti nicemu. Rusove zadny preventivni uder neudelaji, jenom budou-li ohrozeni.

 • Rudolf Kavan

  Afghanistan, Irak, Syrie, Libye jim nestaci. Demonizuji jednotlivce, tj. Madura. Oni totiz nic jineho neumi. Pritom Maduro je jen hlavou mnohamilionoveho hnuti.

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Nez zabili Chaveze, stacil jeste idem rozdat 100 000 samopalu, jako pojistku proti invazi USA. Ceske samopaly prece zachranily Kubu pred invazi US zoldneru ve Svinske zatoce, kde je Kubanci pobili jako mouchy. To se ted muze stat taky ve Venezuele, proto zkousi mafiani i jine zpusoby rozvratu. Jo ta venezuelska ropa a jeji vune je citit az na Wall Street!
  CIA fizl Pompeo ted objizdi zeme V4 mimo Ceska. To je dobre znameni pro nas obyvatele. USA jsou si vedomy nalady lidi u nas po tom, co u nas chteli propasirovat radar v Brdech! Jejich 5 kolone u nas se to nepodarilo. Lidi, kupujte Huaweie, jsou vynikajici a nedaji se US fizly odposlouchavat jako iPhony. Tam maji zabudovana 'vratka', ktera mohou na dalku otevrit a odposlouchavat, dostat se na vase informace v ulozisti mobilu.

Nejnovější články