Aby byla petice v USA brána jako závažná, musí dosáhnout 100.000 podpisů ve lhůtě 30 dnů. Bílý dům musí reagovat na petice podané prostřednictvím My lidé, které jsou v souladu s těmito podmínkami účasti a dostanou se na druhou prahovou hodnotu podpisu  - limit 100 000 podpisů a musí splňovat právní předpisy státu USA.

 

Přitom  podle posledních informací výzvu podepsalo více než 102 tisíc lidí. Získat nutný počet podpisů bylo potřebné do 19. září 2017. Dnes je 3.září 2017 a bylo překročeno, respektivě vše dodrženo dle Ústavy USA!

 (Dodatečně doplněno - v 8.49 hod/seč  118483  podpisů)

 

V textu petice se píše, že „George Soros se úmyslně a vytrvale snažil destabilizovat a provést nějaké násilné činy proti Spojeným státům a jejím občanům“.

V souvislosti s tím musí, jak se domnívají ti, co petici podepsali, „federální vláda USA a ministerstvo spravedlnosti okamžitě uznat George Sorose a všechny jeho organizace a členy jako teroristy“ a „zabavit všechen jeho osobní majetek a aktiva v rámci zákona o konfiskaci občanského majetku „.

Boží mlýny melou pomalu, ale...

 

 Výklad petice proti Sorosovi - překlad:

Zatímco se George Soros vědomě a průběžně pokusil o destabilizaci a páchání i jiného pobuřování proti Spojeným státům a jejich občanům vytvořením a financováním desítky (a pravděpodobně i stovky) diskreditačních organizací, jejichž jediným účelem je použítí Alinského modelu teroristické taktiky a usnadnění kolapsu systémů a ústavní vlády Spojených států, čímž vyvinul nezdravý a nepřiměřený vliv na celé demokratické strany a velkou část federální vlády USA, měla by DOJ okamžitě vyhlásit George Sorose a včetně jeho organizací a zaměstnanců za domácí teroristy, a všechny osobní i organizační majetky nechat propadnou ve jménu práva.

 Pravidla pro Radicals.png

  originál petice zde 

 

Tito lidé už o terorismu Sorose věděli  dávno, ale byli dehonestováni

Spor o ‚Sorosovu univerzitu'? Orbán činí odvážný krok, chválí ...

Václav Klaus: Támogatom Orbán fellépését Soros ellen | Mandiner

 

 P.S. Mimochodem žid Soros je i v Izraeli "persona non grata" stejně tak jako v půlce světa a to by měl vzít WHITE HOUSE v USA po petici v potaz.

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Dva Zide si na obrazku notuji. Jeste chybi krvava Madla. Lide u nas si stale mysli, jak Havel za ne bojova a trpel. Bylo to vsechno jinak. Havel nas nacpal do sfery lokaju USA.
  Soros je ztelesnene zlo. Je mluvcim Deep State. CIA hlasila uz nekolikrate, ze byl zavrazden. Jako ze Killary zemrela. Vsechno jsou Fake News, ktere vyrabi sama CIA. V USA ve skutecnosti vladnou tajne sluzby, ktere upaceji a vydiraji poltiky, nebo je likviduji, aby mohly prosadit sve mocenske plany. Prezident sam zmuze velice malo, protoze Pence, Haley, aj. jsou proti nemu. I jeho tymy jsou infiltrovane jeho odpurci.

 • Návštěvník - *

  Ano, antiamerický terorista Soros, velmi trefné!

 • Návštěvník - Wolfram

  Požáry v letech 1986 - 1988 v Severočeských papírnách ve Štětí (největší papírna ve střední Evropě, výpadek výroby vedl k nedostatku papírenských produktů, což naštvalo obyvatelstvo), Agrozetu Roudnice nad Labem a Cukrovaru Mělník úmyslně založili pachatelé vedení Chartou77, tvrdili vyšetřovatelé v létě 1989.
  Zaměstnanec Severočeských papíren Jiří Uzel: "Každej má na to jinej názor, no fakt je jeden, že ti kluci, co to dělali, byli převážně mladý kluci, my tak jak tady říkáme feťáci, absentéři a tak dále, ale ty kdyby nebyli vedení odněkaď, tak by sami na takovýhle škody nemohli přijít."
  Mjr. JUDr. Miloslav Novák, náčelník odboru vyšetřování SNB Litoměřice: "Z výslechu obviněných vyplývá, že skupina byla řízena a organizována osobami, kteří před skupinou vystupovali jako stoupenci Charty77."
  https://www.youtube.com/watch?v=o7OUm7H6lX8
  Jeden z obviněných: "Chartisté byli si příliš jisti, tím že i když se to prozradí, že na ně nikdy nepadne jednak podezření a jednak o nich nikdo nikdy nebude mluvit, protože už samotné spojení lidí našeho typu s nimi to prostě – vypadá to nemožný pro ně i pro lidi normálně, protože Charta vlastně hlásá – tito muži, kteří se za Chartu schovávají, hlásají úplně něco jiného, než ostatní smýšlí."
  Žháři, pořad Československé televize, odvysílaný 14. 7. 1989
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/897130-zhari/289480610010003/

  Chartu platil Soros a CIA a ještě se tím po Sametové revoluci chlubili. George Soros sám říká v knize Soros on Soros: Staying Ahead of the Curve (1995): "As I said earlier, I had supported the dissidents of Charta 77 through a foundation in Sweden since 1980. Altogether I gave it some $3 million. I was its main source of support."

 • Návštěvník - Milan

  V odpovědi na: Návštěvník - Wolfram

  Chartiste kolem Havla meli suplata plna valut a zili si jak prasata v zite, Chlast, Ameriky, zensky. Ti, co byli stale pod dohledem STB a jeji buzeraci na tom byli ale financne bidne. Temhle lidem zadnou podporu nedali, vsechno si nechali pro sebe. Samet byl organizovan CIA s pomoci STB a KGB, ktere tehdy uz byly v rozkladu a zabyvaly see zametanim stop a skartacemi. Odposlechy Babise jsou dilem tajnych sluzeb a jejich ceskych slouhu.

 • Návštěvník - Gina

  Interpersonal intelligence is amongst the most overlooked, underutilized skill sets. In school, once we form our careers or level-up our professional life we very often think about technical skills http://antiguafocus.com/advert/try-to-imagine-the-bible-minus-the-psalms/