Kam až ministerstvo vnitra dotáhne extremismus proti českému národu pod ministrem Hamáčkem ? Vážně stačí oznámit kriminálníkovi, že zapuzuje Čínu a je z něj lilium? Neměl by Hamáček místo trapného a ostudného škemrání o vládní křesílka předstoupit před národ a oznámit, co za lidi sem přitáhl přes politický azyl? Neměl by být sám zatčen, pokud jsou to skutečně těžcí kriminálníci?

 

České soudy dříve vydání osmi čínských zločinců označily za přípustné!!! A důvod?

Organizovaný gang sídlící v Praze vylákal pod podvodnými záminkami peníze z čínských občanů. Osm Tchajwanců zadržela česká policie loni v lednu na základě mezinárodního zatykače vydaného v Číně. Členové gangu se vydávali za policisty, prokurátory i ostatní představitele čínských státních orgánů. Přes internet kontaktovali Číňanky žijící v Austrálii a přiměli je k převedení celkem 62 milionů korun na své bankovní účty. V České republice pak podali žádost, aby bylo všech osm cizinců propuštěno z vazby.

 

Vydání do Číny potvrdil městský i vrchní soud

O přípustnosti vydání nejprve loni rozhodl pražský městský soud, jeho názor pak před měsícem potvrdil Vrchní soud v Praze. Justice je prý však "blbá" a uvěřila čínským zárukám, že zadrženým mužům nehrozí za podvod nezákonné pronásledování nebo trest smrti. Vydání by ještě musela povolit česká ministryně spravedlnosti.

 

 Toto je další důvod mimo zkorumpované části dotační, kdy se komando z vnitra ve skutečnosti proti národu chová jako teroristický tým, místo aby občany chránilo a přesně to je důvod, proč prezident Zeman jde proti ČSSD a Hamáčkovi. Vážně občanům všechny snesené důvody nestačí? Kolik ještě zločinů na Chovance, Hamáčka, ČSSD a ministerstvo vnitra a zahraničí vyleze, než budou pozatýkáni, pokud vše bude doloženo?

 

(Kompletní zprávu však vydala ČTK, Česká televize a další mainstream, takže to asi nelze zpochybnit)

 

A moje otázky jsou jasné:

 1. Vážně může Hamáček propouštět teroristy a závažné zločince na svobodu a ohrožovat občany České republiky, aniž by byl sám zatčen společně s těmi, kteří se na ohrožení českých občanů podílejí?
 2. Jak souvisí poplach mezi státními zástupci s tímto zločinem po nástupu ministryně Benešové?
 3. Kdy vystoupí prezident Zeman a premiér Babiš a natvrdo oznámí, zda skutečně se onoho zločinu dopustili a proč v tom případě Hamáček ohrožuje občany České republiky?
 4. Lze politickou nenávistí k Rusku a Číně omluvit každý zločin a ohrozit tím české občany?
 5. Jak mohou mít občané České republiky k ministrovi vnitra Hamáčkovi důvěru, že je ochrání?
 6. Není odchod Staňka důkazem, že se odmítl na těchto protičeských aktivitách podílet, zatímco Šmarda je splachovací?

 Doufám, že všichni čeští slušní poslanci budou Hamáčka interpelovat a žádat za tento zločin (pokud se stal - stále možná lze ještě vše vzít zpět jako poplašnou zprávu), aby Hamáček nesl trestně právní a ČSSD politickou odpovědnost!

Austrálie snad oznámila, že jsou nevinní? Ne! Stačí prý, když záruku za osm zločinců (dle justice) dává extremistická (dle selského rozumu) neziskovka Human Rights Watch...

 

A po Hamáčkovi (předseda ČSSD) zůstal na Pražském Hradě jenom strašný zápach.

Komediální útvar ČSSD: budeme tvrdí, z vládních židlí se dobrovolně neodlepíme

Jak si ČSSD zaváže "experty", aby v České televizi byli na správné straně?

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Dan

  Trollování a urážky od člena ČSSD - smazáno

  Komentář naposledy upraven v před 4 měsíci od Petr Pokorný
  Krátká URL:
 • Dan

  Pokleslost ceske justice a organu, ktere maji obcany chranit dosahuje nevidane hloubky.
  Nikulina vydali per expres kolonizatorovi USA jako poslusni slouhove. Nezakonne k tomu!
  Tady neni u Thajwancu jenom podezreni, tady jde o trestni cin!

 • Pietro

  Volič je skutečně masochista. Místo SPD volí většinově různé zlodějské tuneláře babišovce, Kalousky, protičeskou ČSSD, Fialu, který je funkcionář Kalergiho organizace od roku 1990, vítače a eurohujery a pak čumí, jak justiční mafie osvobozuje Rittigy, Nečesané a ministerstvo vnitra uděluje občanství či azyl znásilňačům z Afriky a zlodějům z Číny.

  P.S. V šachu nepodváděl žádný český šachista, ale rodák z Ukrajiny Igor Rausis. Kdo mu udělil české občanství?!
  Český krasobruslařský svaz utlačuje české krasobruslaře a zajišťuje české občanství a nominace pro cizince:
  - Cortney Mansour z Kanady (taneční krasobruslařský pár)
  - Elizaveta Ukolova z Ruska (v roce 2012 získala české občanství)
  - Hanna Abrazhevich, Chazarka z Běloruska (sportovní krasobruslařský pár)

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Pietro

  Trollování a urážky od člena ČSSD - smazáno

  Komentář naposledy upraven v před 4 měsíci od Petr Pokorný
 • Dan

  V odpovědi na: Pietro

  To je dobre, ze to tady pisete. Uz jsem si rikal, cesky sachista a podvodnik? Media zametaji cikany, Turky a vsechnu cizi havet s ceskym pasem pod Cecha! Zadejme, at udaji puvod tech vytecniku, co nam delaji ostudu!

 • Dan

  V odpovědi na: Pietro

  Nektere staty v pripadech trestnych cinu odebiraji za trest ziskane obcanstvi. U nas se to asi neprosadi.

 • novota

 • *

  V odpovědi na: novota

  Novoto ;-) Lehmani v roce 2008 oznámili propuštění 5 % zaměstnanců a vypukla panika a finanční krize. Deutsche Bank před týdnem oznámila, že propustí 22 % zaměstnanců (20 tisíc) a zatím ticho.

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  Zakaznici banky berou banku utokem. Chteji jeste zachranit sve penize! To muze spustit lavinu. Banky nemaji hotovost ani 10 % z deposit. A tak zase zachrani banku stat penezi danovych poplatniku. Jako UBS ve Svycarsku!

 • Dan

  Trapnost nad trapnost. CR je poslusny slouha USA a musi plnit jejich agendu, t.zn. nastvat Cinu potizemi, ktere ji dela! Za cizi zajmy vypustime prece dusi. Uskodi nam to bezesporu. ve vztazich i kseftech. CR je foxterier, ktera steka a zlobi giganta Cinu! Odveta Ciny nas bude bolet, ale USA budou mit radost a to je hlavni!!!!