Další Ústavní soud, který se postavil za pár jedinců z vlády proti vlastnímu lidu! To je ta německá demokracie v praxi? Není ustaven Ústavní soud, aby bránil lid ústavní cestou?

Německá vláda nemusí předat parlamentnímu vyšetřovacímu výboru tajný seznam cílů špionáže americké Národní agentury pro bezpečnost (NSA), se kterou Berlín spolupracoval. Rozhodl o tom spolkový ústavní soud v Karlsruhe, informovala agentura DPA. Odkrýt seznam vláda odmítá, ačkoli sama kancléřka Angela Merkelová byla terčem amerického sledování.

Zločiny USA a Obamy (nositele Nobelovy ceny za mír) zůstanou nepotrestány? Německá vláda kolaboruje  s cizí mocností proti vlastnímu lidu?

Vydání seznamu bez souhlasu USA by prý mohlo narušit funkčnost zpravodajských služeb a tedy i schopnost Berlína jednat v zahraničně a bezpečnostně politické oblasti. Na seznamu se nachází telefonní čísla, e-maily a IP adresy, které NSA předala německá zpravodajská služba BND. Ta Američanům podle magazínu Der Spiegel léta pomáhala se sledováním evropských podnikatelů a politiků.

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny

Nejčtenější články za poslední měsíc