Zahraniční

Média vlastněná černými vydírají „bílé“ korporáty

Už jsem několikrát zmínila, že nesnáším rasismus. Ovšem tenhle nový zvyk nebílých TOHLE NESMÍŠ či TOHLE MUSÍŠ „jinak tě nazveme rasistou“ je ale pěkně silná, černá a nechutná káva. Takhle třeba shání inzerenty média vlastněná černými, a to i slavnými osobnostmi, u nichž byste řekli, že to nemají zapotřebí.

 

Komentář (3) Zhlédnutí: 835

Ohledali mrtvolu a vraždil... Ano, tušíte správně. Putin! Bez novičoku, ricinu, ale holýma rukama.

A je to tady zase. Novičok, ricin a ruský agent, jak se to rýmuje? Tak teda popořádku. Zemřel člověk. To je asi pravda. Vyšla zpráva koronera. Dobře, ani zde nic divného asi není. Pak po třech létech jali podezření, ohledali mrtvolu nebo tak nějak a pochopili, že když vraždil Putin Skripala, zavraždil něčíma rukama Putin i tohoto nepřítele. A pochopte, vždyť je to logické...

 

Komentář (5) Zhlédnutí: 2603

Sputnik V: neuvěřitelná blamáž a ostuda Slovenska v čele s Čaputovou. A neuvěřitelná lež Jílkové v "Máte slovo" se neřeší!

Kdyby se nejednalo o životy... Dramatická zpráva o hodnocení Sputniku V díky DeníkuN, Seznamu, veřejnoprávní České televize, která tu stupiditu papouškovala také a část ovcí uvěřila: Rusáci jsou tak blbí, že na Slovensko poslali prý vakcínu bez vakcíny, jak prohlásila dokonce další ovce (nebo šmejd) Jílková v "Máte slovo"...

 

Komentář (5) Zhlédnutí: 6940

Urážky, špína, ztráta hymny a sportovní odpověď ruských děvčat? Totální vítězství

Čeští chlapi, ruku na srdce, který chlap by to s úsměvem a nadhledem takto zvládl? Mistrovství světa v krasobruslení odpovědí na nenávist a špínu: ruské krasobruslařky získaly všechny medaile na mistrovství světa. Vyhrála Anna Ščerbakovová před Jelizavetou Tuktamyševovou a Alexandrou Trusovovou.

 

Komentář (4) Zhlédnutí: 12332