Ekonomika

Brutální podvod ministryně Schillerové: rozdala na chlast a tanečky na horní palubu Titaniku a loď jde ke dnu!

Opět pro babičku z HorníDolní: když vítr vezme střechu a děti budou chtít k moři, necháte zatékat do domu, nebo to dětem zatrhnete a koupíte novou střechu? A o tom je spor, kdo je největší zločinec a nejvíce zdevastoval naši zem. Vážně toto byla nějvětší krize od roku 1930?

 

Komentář (1) Zhlédnutí: 2490

Výjimečná, skutečně výjimečná, ale velká pochvala článku na FORUM 24: doporučujeme o zvyšování důchodcům!

Z našeho webu pochvala a odkaz na tento Šafrův web je něco nepředstavitelného, ale stalo se. Neděláme kritiku za každou cenu. Ale raději k věci. Když už FORUM 24 volá o pomoc a věcně dokáže autorem Jaroslavem Bicanem vysvětlit, kde se děs dnešní vlády v důchodovém populismu vyskytuje a že se razantně blížíme kolapsu, tak to už je skutečně vážné.

 

Komentář (1) Zhlédnutí: 1633

Evropské dotace neexistují. Je to hoax! A kolosální podvod. (Výklad pro babičku z HorníDolní)

Začínáme seriál o největším zločinu Evropské unie. Lze ho kopírovat pouze s podmínkou, že to nebude vytrháváno z kontextu s odkazem na zdroj. Takže úvodem: nepleťte dotační systém a dotace. Dotační systém existuje, ale skutečné dotace z Bruselu  neexistují. Jak je to možné?

 1.část

Komentář (1) Zhlédnutí: 4335

Slováci díky euru jsou nejbídnější zemí Visegrádu. A my doháníme Japonsko! Šok? Co na to Piráti?

Není to tak dávno, co nám Slováci kynuli s láskou, že naše blbost je pýcha, která předchází pád, neb oni už nás předeběhli: mají euro dříve, než my. A připomeňme si titulky našich dezinformačních mainstreamových řetězců a eurofanatiků. Jenomže ne doba hojná a úrodná, ale neúroda prověří.

Komentář (9) Zhlédnutí: 6046