Domácí

Mnichovská zrada je zpět: Adolfu Hitlerovi jsme ustoupili a západ nás zradil. Máme zase poníženě pokleknout?

Tvrdíku, stojí peníze za výměnu beztrestnosti vrahů? 29. září 1938 byla uzavřena Mnichovská zrada. Hitler dostal, co chtěl.  Zástupci Velké Británie (Neville Chamberlain), Francie (Édouard Daladier), Itálie (Benito Mussolini) a hlavní aktér Německo (Adolf Hitler) se shodli na tom, že se Československo bránit nebude.

 

Komentář (2) Zhlédnutí: 2184

Politické neziskovky devastují Česko

Aby někteří voliči SPD zbytečně nenadávali, že jim Trikolóra bere zoufale jejich témata nyní před volbama, prosím, podívejte se, jakého je článek data. I když diskuze bude opět dnes. Z toho je vidět, že témata, která oslovují až 70% našich občanů s podvody neziskovek nesouhlasící, mají prostor pro obě uskupení: Trikolóra a SPD. A spolupráce a dohoda o neútočení - NIKOLIV SPOJENÍ - by byla v zájmu slušných občanů České republiky, a nikoliv partajničení. Pouze Trikolóra a SPD jsou strany (hnutí), obhajující naši zem! Nikdo jiný!
 
Komentář (1) Zhlédnutí: 1190

Názory, které je třeba umlčet

Čeští elfové mapují českou dezinformační scénu a sestavují reporty o tom, komu je dáván prostor, kdo co píše a o čem. Pokud byste se chtěli z nějakého důvodu v reportech ocitnout taky, nemáte šanci to udělat vědomě. Musíte si počkat na to, až váš článek nebo příspěvek převezmou nějaké ošklivé dezinformační weby, které, mezi námi, často prokazují mnohem více svobody než kdejaká mainstreamová média.

 

 

Komentář (0) Zhlédnutí: 1107

Je skutečně zločin odkrytí hospodaření České televize? Nebo je útok na Lipovskou jenom clona falešné opozice?

Falešná opozice jako Rakušan, Bartošek, Jurečka se hroutí a Pekarová vyřvává o demokracii a průhlednosti až do poslední koruny, ale v okamžiku, kdy má dojít ke skutečnému odkrytí možného vyvádění peněz do daňových rájů, falešná pseudoopozice se hroutí, omdlévá a běsní. O co sakra skutečně jde?

 

Komentář (3) Zhlédnutí: 1955

Počet úmrtí po očkování na covid v ČR a další děsivé zprávy

Všechna hlášení jsou pouhými podezřeními, nikoliv prokázanými nežádoucími účinky vakcín, je v úvodu napsáno na webu SÚKLu. Počet úmrtí - 36, počet nežádoucích reakcí: 2736. V počtu úmrtí jsou zahrnuty i případy úmrtí na infekci virem SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění COVID-19, ke kterým došlo po aplikaci první nebo druhé dávky vakcíny.

 

Komentář (4) Zhlédnutí: 2568