Bleskové zprávy

Sudeťáci dají Hermanovi nejvyšší ocenění

Sudeťáci, co vyhnali Čechy z pohraničí za Adolfa Hitlera a pak byli potrestáni odebráním občanství v Československu, nyní dávají opět o sobě vědět a Hermanovi, který si nenechá ujít žádnou příležitost, aby osočil Čechy, dají nejvyšší sudeťácké vyznamenání.

Sudetoněmecké krajanské sdružení (SL) na červencovém sjezdu v Mnichově udělí bývalému českému ministrovi kultury Danielu Hermanovi nejvyšší vyznamenání, kterým je Evropská cena Karla IV. Ve středu to oznámilo krajanské sdružení, které zastupuje zájmy sudetských Němců odsunutých po druhé světové válce z Československa a jejich potomků.

 

 

Komentář (0) Zhlédnutí: 354

Pokleknout?! Najde se politik, který řekne to, co Orbán, ať mám koho volit?

„Podle maďarského premiéra je zmíněné pokleknutí maďarské kultuře zcela cizí. ‚Pokleknutí vymyslely bývalé otrokářské země, ale Maďarsko mezi ně nikdy nepatřilo,‘ zdůraznil Orbán.

‚Pokud jste hostem v naší zemi, pak musíte chápat její kulturu a neprovokovat hostitele. Politika nemá ve sportu místo,‘ dodal,“ všiml si Macek a podotkl: „Nenajde se v české kotlině, moravských úvalech a zbytku Slezska politik, který by pronesl podobná slova, abych měl na podzim koho volit?“

A MY SE PŘIDÁVÁME!

Komentář (0) Zhlédnutí: 570

Není divné, že Facebook nikdy nezablokuje dezinformace na úžasné americké vakcíny?

Facebook, ale těžko majitel Facebooku nikdy nezablokuje jakékoliv informace levicových liberálních extremistů propagujících americké vakíny, Brusel či NATO, ale 100% těch, kteří stojí na opačném názorovém břehu.

Američtí UFOuni nyní najednou vycházejí z amerických tajných služeb, i když je nikdo neviděl, tak je to pohoda. Před pár lety to byly fantasmagorie a titíž to ironizovali.

Která pravda platí pro který den? 

 

 

Komentář (7) Zhlédnutí: 338

Covid odešel. Důkaz? Vrací se Putin a MH17 nad Ukrajinou

Barometr dezinformací a osočování je jasný: pseudonovináři a propaganda už se na covid nechytá, tak se vrátila k osvědčenému: Putin a

MH17.

Soudní řízení v Nizozemsku kvůli sestřelení letu MH17 v létě 2014 nad východní Ukrajinou vstoupilo dneškem do další asi desáté rozhodující fáze. Prokuratura začne s předvoláváním svědků a předkládáním důkazů. V nepřítomnosti jsou souzeni tři Rusové a Ukrajinec ruské národnosti.

Výsledek je znám, tak proč opět stejné divadlo? Pouze musíme litovat pozůstalých, že je trýzní!

 

 

Komentář (7) Zhlédnutí: 607

Odposlechy Merkelové pro USA z Dánska? Věc je jasná: Putin

Ruští agenti operují v Německu čile jako v éře Leonida Brežněva. „Vidíme, že Rusko výrazně zvýšilo své aktivity, takže nyní dosáhly úrovně, jakou známe jen z dob studené války,“ řekl listu Welt am Sonntag šéf německé kontrarozvědky Thomas Haldenwang. Rusko má podle něj „velmi komplexní zájem o téměř všechny politické oblasti“.

Vymkly se zpravodajské služby z kloubů a dělají si, co chtějí?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusti-agenti-v-nemecku.A210606_091651_zahranicni_jan#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

Komentář (5) Zhlédnutí: 454

Nejčtenější články za poslední měsíc