Včerejší dvě vysvětlení jsou"jasným" důkazem, proč by se čertovství a luciferství s peklem mělo pro dítka zrušit. Je sice záhadou, proč se dítka dvanáctiletá, která dokopají důchodce do bezvědomí při pohledu na čerta hroutí, ale včera to pan psychiatr poodhalil: prý zná někoho, kterého napadli dva čerti, přivázali ho ke stromu a on má dodnes trauma. Co to má společného s čertem a Mikulášem v klasickém provedení ví pouze pan psychiatr.

Ještě lepší důvod oznámila další psychiatrička na jiné televizní obrazovce: prý chlapci nevinně házeli po čertovi kamení, až se mu červená barva na hlavě napodobující krev změnila ve skutečnou. Ten "proklatý čert" pak toto dítko chytil a tvrdě seřezal. A i toto dítko má z čertů dodnes trauma.

Inu, když psychiatr pustí ženu z psychiatrie a ta pak jinou na Smíchově podřízne, je to prý osud, nad kterým si všichni čerti hlavy lámou. Byť zlí jazykové tvrdí, zda by ti slavní psychiatři neměli na psychiatrii sami zůstat a diagnostikovat sami sebe. I když, nevěřte jim, prý kam čert nemůže...

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny