Stejná divadla při zatýkání, stejné průpovídky, jenom malilinkatý rozdíl: těm, co adorují Václava Havla, stejný styl u disidenta Evropské unie Volného vadí. Divadlo si mohl dovolit pouze Havel, Volný je ze stejného důvodu zločinec. A vlastně ještě jeden: za bolševika nikdo Havla nevolil, zatímco Volného ano.

 

Jak se to stalo? Při projednávání zákona si vzal Volný slovo, mlčky stál u mikrofonu pět minut a i potom odmítl z řečniště odejít. U pultíku si sedl, než proti němu zakročila ochranka Sněmovny. Schůze byla přerušena a poslance musela násilím bočním východem vyvést policie.

Prostě Volný mlčel a tím dával hlasitě najevo, že protestuje. Orwell 1984.

 

 Teprve nyní se zveřejnilo, proč: že protestoval proti dalšímu oříznutí práv ve sněmovně a k zákonu se smělo mluvit pouze pět minut a současně vláda porušuje všechny zákony beztrestně! A další manipulace, kdy se píše o pultíku, ale důvody masmédia neudávají.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Kolibřík

  POSLANCE VOLNÉHO MLÁTILO V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ 5 POLICAJTŮ KVŮLI PROJEDNÁVÁNÍ TOTALITNÍHO COVIDPASŮ! ZRANILI HO NA NOZE! CHUNTA!

 • Demonstrace proti zavedení covidových pasů a „zákonu apartheidu“

  Praha: Demonstrace proti zavedení covidových pasů a „zákonu apartheidu“
  https://www.voxpopuli.sk/cs/verejne-zalezitosti/obcanska-angazovanost-verejne-zalezitosti/praha-demonstrace-proti-zavedeni-covidovych-pasu-a-%E2%80%9Ezakonu-apartheidu%E2%80%9C.html

 • *

  Lubomír Volný má podle § 67 e) JŘPS jako předseda politického hnutí (Volný blok) právo mluvit - i mlčet - neomezeně, třeba i několik dní, pokud by vydržel, tzv. filibuster. Nikdo nesmí omezovat jeho projev pěti minutami, natož ho Policie ČR fyzicky napadla u řečnického pultíku!

 • *

  Volný má podle § 67 e) JŘPS právo mluvit neomezeně.
  Zákon o jednacím řádu Poslanecké sněmovny
  § 67
  e) poslanci, který je předsedou politické strany nebo politického hnutí, k nimž příslušejí poslanci, kteří jsou členy poslaneckého klubu ustaveného na začátku volebního období (§ 77 odst. 1 a 5).

 • *

  Lidi, jestli i na tohle budete dál hloupě čumět a nepůjdete demonstrovat? České národní povstání!

 • *

  Dosud byl negativní příklad předseda Poslanecké sněmovny Miloslav Vlček (ČSSD). 20. března 2008 při ratifikaci Lisabonské smlouvy předsedající Vlček zasahoval do řeči poslance Ratha (ČSSD), pak mu odejmul slovo, vypnul mikrofon. Rath přitom zastupoval předsedu klubu s přednostním právem vystoupit.

 • skrytá pravdo

  zveřejněte video, jak poslance v ČR u pultíku bije Babišova a Hamáčkova policie!!!!!!!!!!!! Kde jste to viděli, ve Třetí říši???????????????

 • Policie ČR na twitter · Jul 7, 2021

  Policisté Ochranné služby provedli na žádost předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR služební zákrok proti poslanci, který odmítal opustit řečnický pult. Při zákroku byly použity donucovací prostředky hmaty a chvaty, ke zranění osob nedošlo. #policiepp

 • Policie ČR na twitter · Jul 7, 2021

  V odpovědi na: Policie ČR na twitter · Jul 7, 2021

  Nahrávání jednání bylo protiústavně vypnuto a ostatní poslanci museli opustit sál.
  https://twitter.com/PolicieCZ/status/1412794465748623360

 • *

  V odpovědi na: Policie ČR na twitter · Jul 7, 2021

  Demonstranti tam byli, proč Okamurovci a Trikolora nezůstali v jednacím sále nebo Skála KSČM a ty zvěrstva nanatáčeli? Proč nedělali také obstrukce, když se ve středu 7. 7. projednávaly ve sněmovně ty šílené covid pasy? Hanba SPD.