BREXIT - DONALD TRUMP - CZEXIT, jak se to rýmuje...

 

Návrat ke svobodě, zastavený odklon poctivých lidí od anglosaského světa v České republice a naději na mír. Je tato naděje málo?

 

A nyní nastal čas: vymeťme tu špínu i z Evropy, vymeťme tu špínu přetvářky, korektnosti a korupce ze všech politicko-finančních i zpravodajských institucí i z České republiky. Vyžeňme Schapira, vyžeňme podvodné ziskové neziskové organizace a všechny ty, kteří tvrdili, že černá je bílá a bílá černá, kteří tvrdili, že válka je mír a mír je válka a vyžeňme i mediální gaunery, kteří nám převrátili morální hodnoty!

 

Pseudokorektní, zvrácený a pedofilní svět se konečně třese v základech

Donald Trump bojoval proti všem. Proti zkorumpovaným médiím, což se nakonec prokázalo a mnoho redaktorek po zveřejnění muselo odstoupit. Proti černochům, co měli jediný bod programu: nebudeme pracovat, navalte sociální dávky. proti partě zvrácených pedofilních výprav končících v Hollywoodu, platů nikoliv za množství práce, ale za velikost poprsí a v neposlední řadě i to, že obyčejní občané nejen u nás, ale v celém světě trpí tím, že američtí oligarchové zaplatí tisíce pendlerů za minimální mzdu, zatímco místní občan nemá na nájem a na uživení rodiny, i když poctivě pracuje, zatímco majitelům se násobně zvyšují zisky a ještě mají odpisy daní! A je to u nás s Ukrajinci, je to ve Velké Británii s Poláky, stejně tak v USA a s černochy a Hispánci. Jedná se i o to, že se zákeřně ukazuje malá množina poctivých a slušných, zatímco masa špíny, štítící se práce a slušného života je "korektně" zamlčována. Opět stejně jako u nás s jednou velice silnou menšinou.

A samozřejmě i v USA fungují podvodné neziskové ziskové organizace, které vše kamuflují a pod záštitou pomoci se hroutí stále více slušných rodin, zatímco výdaje na dávky se zvyšují.

 

Co znamená Donald Trump pro Českou republiku? Nebuďme naivně optimističtí, ale...

Pláč pro podvodníky typu Jourová, kteří (ré) jako chameleón mění podle funkce svůj názor, hlavně když to sype, jásot pro lidi, kteří chtějí vrátit hodnoty rodina, čest a právo tam, kam skutečně patří. Samozřejmě pozor - jeden člověk totálně nezmění celý svět, ale dává naději.Dává naději, že nečistota a dokonce špína, která se k nám valila a byla původem z USA, opět začne v USA slábnout a my si budeme moci oddechnout. Že když cikán něco ukradne, tak se napíše, že to byl cikán stejně jako Čech či Brit nebo Rus. Že slovo "korektní" dostane opět svůj význak "korektní" a volný obchod se stane volným obchodem a nikoliv volnou cestou peněz do náručí amerických oligarchů.

Bude to pravděpodobně znamenat výhazov nenáviděného Schapira, omezení cest Hermanů a Bělobrádků do USA a možná pozvání Václava Klause do Bílého domu, který tuto cestu fakticky načal. Shrnuto, snad se slušným lidem začne lépe dýchat, zatímco lumpům se opět musí svírat...

Bude to znamenat opět větší příklon k USA na vzájemné rovnosti, ale i možnost diverzifikovat náš obchod všemi směry, aniž by nám někdo z USA vyhrožoval. A my si musíme konečně udělat i pořádek doma, když nad některými zločinci přestane držet ochranou ruku americká ambasáda pod jménem Schapiro.

A trocha nadlehčení: možná to bude znamenat, že my, co nevolili prezidenta Zemana pro jeho levičácké názory, stáli za ním, když se tvrdě postavil znásilnění českého občana americkou ambasádou, opět budeme moci hrdě říct, že prezidenta Zemana opět ne(musíme) v zájmu naší vlasti a našich rodin, žen a dětí volit. Protože opět je naděje, že  ztracená vláda věcí tvých zpět se k tobě navrátí, lide, navrátí.

 

 

 Ale je třeba mít na paměti: nikoliv msta, ale spravedlivý soud a současně mít na paměti, že americký prezident není diktátor, že Pentagon si uzurpoval větší moc než americký prezident a pokud splní Donald Trump to, že se bude snažit o dohodu s Ruskem, budeme sledovat Rusko a Putina, zda splní to, co slíbil: pokud americké NATO přestane vyhrožovat, uložíme i my zbraně do skladišť. A to by byl úkol nás, občanů východní Evropy, abychom poctivým způsobem vytvářeli opačný tlak, aby se napětí zmírnilo. Nepředbíhejme, ale buďme ve střehu...

P.S. Je nanejvýš pravděpodobné, že kdyby nositel mírové ceny Obama nenasadil "americké a izraelské poradce na Ukrajinu" a bojové lodě včetně základen k Černému moři, ani by Putin Krym neobsadil. Vidí to tak Donald Trump a vidíme to (mimo mainstreamu) podobně i my.

 

A na závěr slova fanatické Američanky v České televizi v ranních hodinách - voličky Obamy a Clintonové: musíme nyní dělat něco jiného, než věřit lidem, protože lidi jsou pro nás velkým zklamáním. Co dodat?