Zatím byl jediný názor antizeman s podporou Evropská socialistická unie a nikdy jinak. Neni to trochu málo na pana elitu elit? My, plebs bychom chtěli alespoň něco vědět. Nebo se promlčíte do finále?

 

Drahoši, jaký máte názor na zahraniční politiku? Víte, ten Zeman...

Drahoši, jaký máte názor na domácí politiku? Víte, ten Zeman...

Drahoši, kolik je u nás politologů placených z daní? Víte, ten Zeman...

Drahoši, a co Ukrajina? Víte, ten Zeman...

 

Kulturní fronta a elita se sjednotila v jednotnou národní frontu jak komunistický Parlament a hůzou z prohry vytvořily řetězec jak prezidenti v Charlie Hebdo.

 

Pane Drahoši, jste správný kandidát pražské kavárny, neříkáte nic, a tvářte se inteligentně. To byla i správná pozice na šéfa akademie věd a i Václav Moravec, Moravcova Česká televize, Hermanova a Gabalova parta se Sommerovou, Ferim a Havlovou lavičkou jsou nadšení a jistě to ocení. Dostanete také lavičku Fero Feniče  - Čecha z České republiky. (Za bobříka mlčení)

Vážení přátelé, nejlepší názor je nemít žádný názor. S tím se nejdál dojde. Až do akademie věd...

Prostě inteligence a elita...

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • V odpovědi na: Jeronym Bosch

  Na slušnou otázku slušnou odpověď: že s někým bydlím v jednom domě neznamená, že mu budu leštit boty a nosit uhlí. Vystoupit z EU jde, pokud nás neobsadí americké tanky, z NATO nyní ne. Zeman vztyčil vlajku a byl za to námi odsouzen. Pak s nimi mnohokrát jednal a zjistil, že je to zbytečné. Dnes má názor jako my, lidé. Brusel má na nás jenom obušek a lži. Jestliže dělám obchod, neplazím se po kolenou. Euro přijmout je svinstvo a minimálně k tomu musí být diskuze. Protože sice vyvážíme, ale většina se dělá pro nás. Až budeme ekonomicky na 90-95% eura, tak už námitky mít nebudu. Dnes by to byl zločin. Pan Zeman také zjistil, že to jinak nejde a nyní se shodujeme. Nic víc v tom není. Ale kavárna kolem Drahoše se sejde s elitami (tak si říkají) a ti rozhodnou, co je pro nás lepší. Odmítám, takovýto člověk je špína duše. Tečka. Punktum.

 • Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Nevšimnul jsem si, že by Sobotka někomu leštil boty. Naopak je teď novináři a opozicí Sobotka kritizován, že jasně odmítl přijímat migranty na kvóty.
  Co se týče EURa, tak Sobotkova vláda dělala maximum pro to, abychom se příbližili platům v EU. Ale vy, Pokorný, za to kritizujete Sobotku, že prý jen rozhazuje peníze a pak máme dražší jogurty. Tak co vlastně chcete? Víte vůbec, co chcete? Vám by se líbilo, aby tady zase nějaký Kalouske 5 let nezvedal minimální mzdu a HDP stagnovalo na úrovni roku 2006?
  Mi z toho jasně vyplývá, že jen za každou cenu něco kritizujete! Vykřikujete o přicházející krizi, přitom EU rostla v závěru roku doslova třeskem a ČR zanamenal na konci roku 2017 růst přes 5% HDP. Růst výkonu ekonomiky se očekává rovněž v roce 2018.
  Slováci přijali EURo za mnohem horších podmínek a výsledkem je, že nás ekonomicky dohánějí.
  Jedinou výhodou koruny je možnost intervencemi podpořit v případě potřeby ekonomiku, jako to udělala ČNB, ale to jste také kritizoval.
  Intervence nechcete, EURo nechcete, tak co vlastně chcete? Jen kritizovat, to je váš program! "Hesla, jako že Sobotka patří do vězení, protože nás přibližuje platům v Německu, to by vám šlo"

  Vy prostě účelově kritizujete všechno a všechny. Nikomu nepřiznáte zásluhy. To je váš program!

 • V odpovědi na: Jeronym Bosch

  Nevyplývá z vaší dedukce nic. Nic není propojené, Sobotka velice špatně vládl a peníze mu protékaly mezi prsty. Od silnic, po železnice. Pokud nejsou projekty a našla se peněženka (jak někdo hezky napsal), neměl ji právo rozdat na platy, Potom totiž posílení koruny nemá význam. Dnes už mandatorní výdaje požírají 3/4 rozpočtu a dát tam ještě peníze z nalezené peněženky (ETC) je zločin, Ta ekonomika upouštěla paníze prémiemi, nikoliv projekty. A tak se nabízely louky na logistiku a další zatížená silnic. A pokud tu katastrofu premiér neviděl, tak je to hrůza. Dostanu li peníze na dům a místo toho dětem nakoupím auta a výlety do zámoři a budu opět žádat, aby mi stát dům doplatil, neb jsem své utratil je zločin. A ten zločin povolil Sobotka a Marksová.

 • Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Samozřejmě, že nepíšete pravdu. Peníze šly vždy na konkrétní projekty.
  Vláda investovala 82 miliard z plánovaných 107 a všechny peníze šly na konkrétní projekty. Vládě Sobotky se vyčítá, že nepronvestovala celých 107 miliard a vláda to vysvětlila, že nebyly projekty. A vy jste to překroutil že všechny peníze nešly na projekty. Takto vy manipulujete čtenáře.
  A dokonce začínáte tvrdit, že posílení koruny nemá význam a roubujete to na vámi vymyšlené tvrzení o nějakých penězích rozházených a nikoliv investovaných do projektů. Píšete prostě nepravdy a dokazuje to, že vy si jen vymýšlíte témata, abyste mohl kritizovat.
  Takže opakuji, projekty chybí na zhruba 25 miliard a tytzo peníze nebyl proinvestovány. Takže nic nebylo rozházeno, jak vy nepravdivě tvrdíte!

 • Nemám čas, abych na stále stejné demagogie každý den odpovídal. Stále sem dává zdánlivě Jeronym Bosch alias Opus 111 pořád čísla, která vzájemně nesouhlasí. Mělo se investovat kolem 500 miliard, investovalo se asi 100 a zbytek se rozkradl nebo rozházel na jednorázové výplaty, aby se pak ihned zvýšily ceny a ti, kterým se platy nezvedli, zaplakají. A protožet tento podvod zde Opus111 kopíruje stále, tak další smažu. Lidé chtějí něco vědět a nikolik sem kopírovat jednu lež celý rok.

 • *

  před 22 hodinami

  Drahoš je bezpečnostní ohrožení českého národa, na úrovni říšského protektora Heydricha.

 • jdeme ZNÁRODŇOVAT!

  V Česku je 9 dolarových miliardářů - Kellner, Babiš, Bakala, Vítek, Komárek, Křetínský (alias Roman), Tykač, Dospiva, Kutal (LTO). Dále máme 105 korunových miliardářů a 25 400 dolarových milionářů.
  Tito lidé mají majetek za 2 biliony Kč, většina z kriminální činnosti (podvody, tunelování, korupce, daňové úniky), což by jednorázově zaplatilo státní dluh.

  Vykašlete se proto na loutkové prezidentské volby a pojďte znárodňovat. Tentokrát se s nimi nebudeme mazlit jako Klement Gottwald a přes hranice se živí nedostanou. :-))))))

 • Pokud nechceme aby to v Praze za 20 let vypadalo jako v Paříži, ze které se stala jedna velká no-go zóna, je potřeba volit Zemana navzdory všem jeho chybám. Řítí se na nás Dublin IV + Sociální kompakt.

  http://www.epshark.cz/clanek/320/francie-no-go-zony-nyni-i-v-centru-velkych-mest

 • ing. František Nevařil

  V odpovědi na: Martin

  Člověče, kde na ty nesmysly chodíš? Copak v ČR vládne prezident? To nevíš, že v ČR je parlamentní demokracie a vládne vláda, ktreá je odpovědná Parlamentu ČR? To vážně nevíš tak základní informace?
  Zeman jen využil Babišův první pokus, aby mohl Zeman blábolit v Poslanecké Sněmovně a dělat si kampaň, protože 80% proslovu bylo mířeno k voličům a nikoliv do Poslanecké Sněmovny.
  Ihned po vystoupení Zeman zahodil Babiše do stoky, když prohlásil, že bude požadovat 101-čku.
  Babiš vyčkal do prvního kola voleb a když vidí, že Zeman je porazitelný, tak zrcadlově odkopnul Zemana a vyčetl mu Mynáře a Nejedlého. Takže partnerství Zemana a Babiše skončilo. Zeman už Babiše na nic nepotřebuje a Babiš Zemana také ne!
  Teď brečíte o uprchlících, ale voliči předešlou vládu zlikvidovali a zvolili si Babiše, který má korupci na krku a je těžce vydíratelný a v nedělní Partii se nechal slyšet, že prý je to prasárna, že jdou i po jeho rodině. Už mu to dochází, že skončil. Teď bude skákat, jak globalisti budou pískat, jinak půjde bručet s celou familií.
  Co hloupí voliči chtěli, to mají!

 • Tomáš

  Vím že to není úplně korektní, ale mě ten Drahoš připadá vzhledově jako trochu mladší verze Gusty Husáka.......

Nejčtenější články za poslední měsíc