Štamgasti v putice Na nádraží vybrali 1948 medailí pro Bradyho a zasílají další. Děda jásá...

 

Politické zločiny, nátlaky, vyhrožování a totální lži, podlosti. Na co se ještě zapomnělo? Zneužití starého dědy k hrátkám, které nemají nic společného s holocaustem, ale zločinným mocenským bojem a starý děda jásá, jak se mu do kufříku hromadí stovky medailí. Autenticky v Čt24 v poledne!

 

Spacák Ruml s Kocábem jako v roce 2000 při zneužití České televize opět v čele!

 

 Vzpomínáte? Nahoře s Kocábem a i zde ho najdete!

Spacák Ruml a ti druzí v roce 2000, aneb boj o svobodu slova v České televizi

 

 

To, co se nám představuje, není absurdní divadlo s herci a herečkami. To je zneužití naší státnosti, naší vlasti gaunery, kteří jsou schopni prodat "svoji babičku" v tomto případě starého dědu Bradyho za kousek politické slávy!

 

 

A fakta vylézají na povrch! A jsou fakta šílená, stejně tak, co dělá Kraus, Kocáb a spacák Ruml!

 

Od tvůrců pořadu to byl dopředu plán. Redakce Seznam Zprávy má k dispozici rovněž SMS zprávu, kterou před jeho přípravou rozeslali vybraným osobnostem. Citujeme v neupravené podobě:

 

„Dobry den! Zdravim z Show Jana Krause! Dnes na zacatku nataceni děláme jakysi happening na výraz toho, ze nesouhlasíme s tim, co se děje na Hrade, chceme podpořit demonstraci 28.10. a především vyjádřit podporu panu Bradymu a Hermanovi, kteří jsou našimi dnesnimu hosty. Pozvali jsme cca 15-20 osobnosti, ktere s Honzou stručně proberou, jak to vnímají... V jedné, dvou větách každy... Sejdeme se v 18.45 divadlo Archa. Zacatek 19.30, konec cca 19.45. Srdecne zveme."

 

 

Sprosté nadávky na Miloše Zemana jako prezidenta v režii Krause neměly nic společného s oslavou Státního svátku 28. října, ale pouze zvrácený boj o ovládnutí dalších sdělovacích prostředků!

 

Jiří Brady je podle vlastních slov od roku 1967, musí od cizího státu rozhodnout kanadská vláda.

"Oficiální žádost se musí podat na kanadské ambasádě v té které zemi. Celá ta procedura pak jistě netrvá pár dnů a musí se tedy dělat s patřičným předstihem," napsal na svém webu Macek.

"A teď mi vysvětlete, jak to ten Zeman udělal, že po přijetí dalajlámy Hermanem 18. 10., tedy 10 dnů před udílením vyznamenání, se rozhodl Jiřímu Bradymu řád neudělit, neviditelně stáhl žádost, která na kanadskou ambasádu nikdy nedorazila, a zahladil všechny stopy," dodal na webu Viditelný Macek.

Navíc

"Jiří Brady dostal od pražské primátorky Krnáčové symbolický klíč od města. Doufám jen, že to není to stejné ocenění, které od ní na jaře obdržel čínský prezident. To by byl tedy paradox!" glosuje dále komentátor.

 

 To, co se děje kolem 28. října, běženců a demolice Evropy je neskutečné. Komu patří Česká republika?
 

 

Jakoby to nejlépe vyjádřil přítel dramatika a strůjce absurdního divadla Václava Havla

Na druhou stranu sice byl zneužit starý pán, ale tento starý pán si dává pozor, aby se vyhnul cokoliv oznámit, zda dostal písemnou pozvánku, zda kanadská ambasáda něco projednávala a redaktoři si dávají velmi velký pozor, aby se ho na to nezeptali. Proč to vše, proč je k nám nahnána armáda běženců a proč se má rozvrátit Evropa, když to iniciovaly před léty USA a důkazy jsou neomylné? Musely by se otevřít sejfy, ale dovolí to našim politikům američtí agenti, které je naše BIS ani lupou nenajde?

 

Vše souvisí se vším, ale najít skrytou pravdu a veřejnosti ji ukázat je někdy tvrdý oříšek. My máme rodiny,  vlast a čest, oni peníze. Peníze využité na propagandu - peníze z dluhu, který máme zaplatit opět my.

 

P.S. Kdo znal před týdnem nějakého strýčka Vika, pardon, strýčka Brady?