A vše toto zastřešuje Česká televize, ČTK, Halík, Kocáb, KDU-ČSL a Gazdík s Horáčkem. Fascinující. Kolik bylo Hermanovi za Stalina, Hitlera, holocaustu, za doby normalizace (ta tvrdá byla v padesátých létech, ta měkčí byla mezi roky 1969 až 1980).

 

Jak je možné, že zásadní překlad na vyjádření čtyř nejvyšších ústavních činitelů v zahraniční politice dělá elév, který neumí anglicky? Kdo je v ČTK zodpovědný za tyto excesy?

 

Jak je možné, že Českou televizi obsadila soukromá firma „Václav Moravec a spol.“ kopající za úzkou skupinu lidí a v reklamách na Čt vystupuje non-stop?

 

Jak je možné, že Gazdík zpochybňuje svobodné volby občanů a pokud se prezident Zeman nepodřídí Gazdíkovi a Hermanovi, seříznou mu prý rozpočet? Jak může Gazdík veřejně vyhlásit toto vydírání a firma "Václav Moravec a spol." nezasáhne?

 

Jak dlouho bude ještě Herman vydírat holocaustem a STBáky společnost, kterou nemohl zažít? (v roce 1948 bylo Hermanovi  -15 let!!)

 

Co dělá taková morální špína ve vládě? Nenechá si od žádných lidí diktovat, co bude později dělat. Ale ve volbách dostala KDU-ČSL volební hlasy, které neplatí?  Má tak velkou podporu USA ambasády, že ho tam Schapiro udrží? (Když ani neschopná BIS u nás agenty USA nedokáže odhalit)

 

Vážně lidem nevadí, jak si z nich udělala KDU–ČSL s chudinkou pronásledovaným Herr-Manem dobrý den se zneužitím jakéhosi strejdy z Kanady, který údajně padesát let propaguje Českou republiku (pouze o něm nikdo neslyšel, a Herman navíc u vyznamenání zneužil příbuzenský vztah, ale zatajil to)

 

Katolík Herman a Gazdík šlápli do něčeho velmi hnědého, smradlavého a měli by opustit politické funkce! A současně by měli předložit doklady, kdo financoval vše na Staroměstském náměstí a zda neokradli obyčejné lidi z dotací. Proč vlastně Tomáš Garrigue Masaryk odmítal tak tvrdě katolíky ve vládě? Úžasné je, že proti této špíně jdou lidé napříč politickým myšlením, byť by nikdy ani náhodou ČSSD či prezidenta Zemana nevolili. Ale lidé jako Herman či Gazdík národ paradoxně spojují!

 

 A je zde další učebnicový příklad, kdy zdánlivě prvotní viditelná pravda skutečnou pravdou není, když člověk získá veškeré informace skryté pravdy. Pouze dav nejdřív naskočí na mediální masáž!