Znovu si opakuji: devětadvacetiletý student Daniel R. napadl Ladislava Jakla. A ještě jednou: devětadvacetiletý student Daniel R., přiživující se jako datový analytik napadl Ladislava Jakla.

Divné: co je utajeno u tohoto experta? Proč studuje ještě ve 29 létech? Pracuje pro provokatéra Vrábela, který pronásleduje na internetu diskutující a jehož adoruje Václav Moravec? Jak to, že prazvláštní DeníkN - extremistický, antiruský deník, kterého propaguje Česká televize a všude provokuje v čele s Petrou Procházkovou tak obhajuje tohoto studenta ve 29 létech?

Jaká je jeho činnost? Co analyzuje a s kým se stýká, že se musí rvát v metru, zatímco o Jaklovi nikdo neslyšel, že by byl rváč?

Datový analytik Vrábel je známý provokatér z pořadů Václava Moravce. Souvisí to nějak? Vyjádří se státní zástupkyně Bradáčová?

Proč to policie zahrává do autu?

Kdo je datový analytik Vábel? Prostě šmíruje na internetu a udává  v zájmu cizích států!

Je vše jenom náhoda?

Datový analytik František Vrábel řídí společnost Semantic Visions, která shromažďuje na základě sémantiky velkých dat a analyzuje devadesát procent světového zpravodajského obsahu (tj. denně přes milión článků z více než šesti set tisíc zdrojů). Jeho tým vyvinul sofistikovaný informační systém, který vyhledává nové zdroje informací v článcích na internetu, jehož smyslem je varování proti údajné ruské propagandě a fake news.

Fakt těžká práce a tak ho miluje Václav Moravec.

 

Přesně tak nás pronásledovali a práskali STBáci za neslučitelný názor s ústředním sjezdem KSSS. Vrábel dělá totéž pro NATO. Ještě jednou: paní Bradáčová, souvisí s tím nějak provokace 29 letého ještěstudenta - brigádně datového analytika na Ladislava Jakla, nebo je to jenom náhoda? Je čas znát pravdu! Veřejnost na to má právo!