Nastává čas zúčtování: nyní se ukáže, zda je skutečným premiérem, který stojí za svobodou a demokracií, nebo lavíruje, a je zbabělec. Nelze hrát tuto hru donekonečna. A s ním celé ANO.

 

S Čapím hnízdem stála celá veřejnost za Babišem

I když to nebylo křišťálové, ve stínu celého systému to byla slátanina, založená na zvrácenosti politické opozice. A moudrý lid to tak i bral. Ale podvody České televize je jiný level. Politické dezinformace založené na polopravdách, či zdůrazňování nepodstatného a závažné odsunuto do pozadí, zvaní kámošů jediné jejich pravdy a aby se dalo zákonu zadost, pozve se host, na kterého se útočí, zesměšňuje a vytváří se na něj podrazy, zatímco milci Evropských hodnot jsou vynášeni do nebes, i když to byli bývalí bolševici.

 

Za jednou reportáží jezdí celé týmy zbytečných pomocníků

Dvojí metr bije do očí

a dnes už většina veřejnosti pochopila, co je "svatá a jediná pravda kavárny a lepších lidí", přes kterou vlak nejede, co je jejich správný názor a vše ostatní jsou dezinformace, útoky na občany 50+, kteří jsou zklamáni vývojem po roce 2000 a nikdy nepotrestaný spacákový útočník na veřejnoprávní televizi Ruml před vstupem do Evropské unie a zmanipulování veřejnosti.

Tento zločin Babišovi nevadí? V příštích dnech uvidíme.

S hospodařením Čt je už za hranou zločinu, zatímco Dvořák s Moravcem se nám smějí do očí

Je naprosto jasné, že zákon o zveřejnění smluv nebyl myšlen, že se tam vše začerní a budou si z veřejnosti dělat legraci, že toto je zločinné obcházení smyslu i litery zákona, že mzda Václava Moravce, kdy má víc pořadů než soukromá televize Barrandov Jaromírem Soukupem včetně podezření, že Moravec bere víc, než Jaroslav Jágr v NHL. Samozřejmě podezření, založené na obcházení zákona o zveřejňování, jak Česká televize nakládá s prostředky koncesionářů.

S politickými neziskovkami se nám Babiš a ANO vysmálo do očí. S Jourovou ještě víc. Pokud  do třetice Babiš a ANO schválí zločinné, neprůhledné nakládání s našimi penězi v Čt, bude jasné, že Babišova politická éra je u konce stejně jako extremisté kolem Miroslavy Němcové z ODS, Fialy a zbytků prapodivné ODS, která měla původně jasný program a byla vyvedena politickými zvrácenosmi a nenávistí jinam.