Mezi lidmi sílí názor, jak řešit siroty paní Šojdrové, siroty Pirátů, siroty TOP 09,  siroty KDU-ČSL a siroty STAN souhrnně.

 

Vážený pane premiére, vážená vládo

obracíme se na vás touto otevřenou cestou, abyste sirotům paní europoslankyně Šojdrové pomohli a pevně věříme, že návrh bude akceptovatelný jak občany České republiky, tak řeckou vládou, stejně tak jako opozicí v čele s SPD.

 

Návrh: výkup domu v Řecku za peníze daňových poplatníků ČR

Nechť zmocněnec pro lidská práva v ČR odjede do Řecka a vyhledá dům, který by mohl být odkoupen, nebo předán do dočasného užívání Českou republikou. Zde by vláda mohla jmenovat zmocněnkyni sirotů paní Šojdrové (nejlépe však sama paní Šojdrová, která již vychovala děti a má s tím tedy zkušenosti) a ta by dbala na přísnou výchovu dle zvyků a obyčejů České republiky. Provoz domu a výchovu jakožto i stravování by hradila Česká republika a tím by se docílilo dvou věcí: aby s fousatou sirotou do tří let nepřijelo 100 členné příbuzentsvo hlásící se k sirotě a dále, aby nám nebylo vyhrožováno, že siroty paní Šojdrové rasově zneužíváme, protože by byly na neutrálním území pod dohledem mezinárodního dohledu.

 Pokud výše politickým stranám jde skutečně o siroty paní Šojdrové a nikoliv o politické zneužívání dětí naprosto nepřípustné v demokratické společnosti, tento neutrální návrh přijmou. Pokud i toto odmítnou, občané budou informováni, že Čechy vydírá mocenská skupina, která se k vydírání neštítí použít i děti.

Podmínkou však je, aby siroty paní Šojdrové nebyly ve věku sexuálního harašení, například, aby tříleté siroty paní Šojdrové již neměly fousy, což by znamenalo, že jsou starší tří let, možná i pěti, byť rychlost vyspívání na jiném kontinentu neumíme odhadnout.

 

A jak matička Šojdrová vychovala jiné siroty, pardon, vlastního synáčka?

<p

 P.S. Vážená vládo, 200 rodin, co nabídlo své domovy pro siroty můžete otestovat tak, že jim předáte siroty ze Severních Čech jako z Ústí nad Labem, Chánova a podobných lokalit, které by to vřele uvítaly. I řidičák se dělá na zkoušku, tak toto pro ně bude test, jak situaci zvládnou a vytrhnou naše siroty z podobného prostředí.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  To nejsou žádní sirotci, ale Islámský stát nebo vousatí flákači, kterým se nechce v Sýrii pracovat!

 • *

  Řekové drží "sirotky lichvářky Šojdrové, KDU-ČSL" v táboře Amygdaleza camp v Řecku pro jistotu za ostnantým drátem, foto britské noviny The Guardian
  https://i.guim.co.uk/img/media/5294dd90f73e4bb8a660a3aabe2cffda0e16cb2b/0_245_3264_1958/master/3264.jpg

 • *

  Jó, lichvářská lidovecká podvodnická rodina Šojdrová & Šojdr třeba chce teď vydělávat na ubytování migrantů v bytech a domech, o které okradli chudáky Čechy??? Lichva je trestný čin!!!
  Z reportáže TV PRIMA o firmě Jana Šojdra:
  "Jedna z obětí tohoto podvodu v reportáži vypráví, jak ji Jan Šojdr chtěl připravit o střechu nad hlavou. Paní Lenka podepsala smlouvu na půjčení 40 tisíc korun s tím, že reálně dostala pouze 30 tisíc a zbylých deset mělo jít neoficiálně firmě, která se Šojdrovou firmou spolupracuje a oficálně mu dodává kontakty na zájemce o půjčky. To prý překousla, protože akutně potřebovala peníze. Následně začala ihned poctivě splácet 500 korun týdně s tím, že je vše v pořádku. Až do chvíle, než jí ve schránce přistál dopis, ve kterém stálo, že porušila podmínky smlouvy a musí vše včetně pokut zaplatit najednou. Šokující bylo, že ze 30, oficiálně 40 tisíc půjčených korun, měla zaplatit přes 160 tisíc. Tzv. smluvní pokuta činila 120 tisíc Kč, tedy trojnásobek dluhu. Celé to působilo dojmem, že Šojdr měl vše naplánované dopředu, nešlo mu o vrácení půjčených peněz, ale o dům paní Lenky, který by pro něj vymohli exekutoři. Další z obětí podvodu dopadl ještě hůř. Jistý pan Šmíd si půjčil 100 tisíc korun, reálně dostal 80 tisíc a on taktéž údajně dle smlouvy včas nedodal různá potvrzení a výpisy. Výsledkem byla exekuce na 450 tisíc korun a hrozící veřejná dražba jeho rodinného domu."
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Smejdi-a-znicene-lidske-osudy-Tohle-video-mozna-velmi-pospini-boj-Sojdrove-za-udajne-sirotky-ze-Syrie-Koluje-mezi-lidmi-551799

  "Německá firma European Homecare je největším ubytovatelem uprchlíků v Německu a v roce 2016 jí vzrostl obrat o 56 procent a zisk o 27 procent na 32 milionů eur (813 milionů korun). Jak ziskový může být byznys napojený na uprchlickou krizi, ukazuje i to, že návratnost vlastního kapitálu se pohybuje mezi 67 a 100 procenty v závislosti na použité metodice. To znamená, že na každé investované euro připadá zisk ve stejné výši, uvedl německý deník. Společnost European Homecare, která byla založena v roce 1989 a považuje se za rodinnou firmu střední velikosti, čelila několika mediálním skandálům."
  https://www.euro.cz/byznys/uprchlici-vynaseji-i-kdyz-je-jich-mene-firma-jez-je-ubytovava-hlasi-rekordni-zisk-1400372