Seznam.cz seznámil své čtenáře se zajímavou zprávou: naturalizovaný Polák Tomasz Peszynski + 7 demonstrantů vypískalo premiéra Orbána v České republice. A co je na zprávě zajímavé?

Že těch 7 demonstrantů s Peszynskim opozice v Maďarsku nahradila nadpisem: Orbán byl v Praze vypískán, z čehož udělal Seznam.cz, vlastně hvězdný redaktor od Slonkové:

 

 https://d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_H_L/BWRC1F.jpeg?fl=cro,700,80,2115,2115%7Cres,240,,1%7Cwebp,75

Filip Harzer

 

Češi v Praze vypískali Orbána, všímají si maďarská média

Pískot na Orbána před operou

„Ano Evropě, ne nacionalismu,” stálo na jednom z transparentů, který v neděli „vítal” v Praze maďarského premiéra Viktora Orbána. Ten se společně se svou dcerou zúčastnil slavnostního znovuotevření zrekonstruované budovy Státní opery. Protest proti autoritářské Orbánově politice uspořádaly organizace Pulse of Europe, Kaputin a Rebelové.

 

A NOVINKY napsaly: Video z Prahy umístil na sociální síti také Orbán, ale pískot zde překryla operní hudba. Deník Népszava v této souvislosti upozornil, že na oficiálních záběrech jsou vidět usmívající se Babiš a Orbán. Prý se o tom obrovském davu (viz úvodní foto) Orbán ani nezmínil.

A kdyby byla v Maďarsku demokracie, musel by to přece všem říct...

 

Orbánt kifütyülték Prágában

Olyan történt a hétvégén Prágában, amire Magyarországon aligha találni friss példát: Orbán Viktor miniszterelnök látó- és hallótávolságán belül tüntetők voltak. Meg is ragadták az alkalmat: mint az Euronews írja, "igen Európára és nem a nacionalizmusra" feliratú molinóval várták a kormányfőt, illetve a felvételen is jól hallható, éktelen fütyüléssel és fujjolással.

 

 Navíc fór je v tom, že vyjmenovaných skupin bylo skoro víc než demonstrantů. Ale maďarská opozice jako naše je také (ne)prolhaná a (ne)fejkňůsová.

7 šašků v čele s polopolákem Tomaszem Peszynskim je Praha a dle Seznamu.cz jsou to dokonce všichni Češi. No nekupte to...

 Jak je to s dezinformacemi a který web je dezinformační nechť si čtenář odpoví sám. I Jakub Janda, tanečník...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Jenom 7 šašků s Peszynskim? Filantropovi Sorosovi asi došly peníze.

  Krátká URL:
 • *

  Maďarská televize denně pravidelně ukazuje, kolik uprchlíků je na hranici, přes sobotu tento týden museli vrátit
  do Srbska 946 migrantů, a Orbánova vláda posílá armádu na výpomoc na hranici.
  VIDEO MICHAL A PETR: Sorry jako, uprchlíci budou!! 100.000 již na maďarské hranici! Miliony v pohybu! Nová krize!
  7. 1. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=fu7m_sxkZnM

 • *

  Maďarská vláda zdvojnásobí počet vojáků střežících hranice, oznámil v neděli 5. 1. 2020 na tiskové konferenci státní tajemník Szilárd Németh. Velitel pohraniční policie plukovník László Balázs řekl, že migrační tlak byl koncem roku mimořádně silný, s 1 400 nelegálními migranty, kteří pronikli do Maďarska mezi 16. a 22. prosincem, a dalších 803 bylo evidováno od 1. do 5. ledna 2020.
  https://hungarytoday.hu/govt-to-double-border-control-troops/
  https://europe.infowars.com/hungary-doubling-troops-at-border-as-migrant-numbers-surge/
  https://hungarytoday.hu/wp-content/uploads/2020/01/D_EDY20200105016-1024x684.jpg

 • Mimo téma

  Fox News: Iran launches missiles into US military base in Iraq
  https://www.youtube.com/watch?v=QVnz4PcOzfc
  Diskutéři vtipkují, že slyšeli, že Francie už se vzdala. :-) Ne, ale situace je velmi vážná.
  US jets are reportedly "in the air" and leaving Turkey. Reports are claiming that shelling has stopped at Al Asad Air Base, and that roughly 35 rounds hit the base.
  Alernativní Skrytá pravdo, udělali jste dost proti válce, když Trump hýkal v televizi, že Sulejmání byl monstrum a Babiš s Metnarem odmítli stáhnout české vojáky z Iráku, ačkoliv je vyzval irácký parlament?

 • Mimo téma

  MÍR, MÍR, NECHCEME TŘETÍ SVĚTOVOU VÁLKU, BĚŽTE DOMŮ, AMERIČANÉ, BĚŽ DOMŮ, DONALDE!!!!!!!!!!!!!!! IRÁCKÁ ANI ÍRÁNSKÁ ROPA VÁM NEPATŘÍ!!!!!!!!!!!!!!
  Tady je první vlna íránských raket v Irbílu, to je hukot, v Irbílu je i český konzulát:
  https://www.youtube.com/watch?v=4wqOb_Ks4R0
  DEFCONWarningSystem
  twitter @DEFCONWSALERTS
  6 US F-35s seen taking of from UAE. Iran issues warning to UAE that they will be attacked should any US aircraft launched from their country attack Iran.
  https://twitter.com/DEFCONWSALERTS/status/1214701382068031488

 • Pepi

  Je fakt že z toho by dav neudělal ani ten nejlepší fakemeraman z ČéTé:p:p

 • ¨

  Vsimnete si, ze k otevreni renovovane Statni opery z hlav statu okolnich zemi prijel jenom nas pritel Orban. Ostatni odmitli. Pochopitelne, vsude to jde do hajzlu.
  Trump zahajil valku v regionu, kterou USA a NATO uz skoro znicily. A nasi jsou taky tam, diky vlade poskoku USA a diky mediim, ktere US mainstream americkych zidu ovlada. Budeme vtazeni do valky na strane agresora. A to neskonci dobre, ani pro nas!

 • ¨

  V odpovědi na: Mimo téma

  Iran pred mesici oznamil, ze objevil nova ohromna ropna pole na svem uzemi. To nemel delat!
  Zlodej uz do Iranu pichnul, aby vyvolal konflikt, na ktery ale nema, aby ho vyhral. A tak mu pomuze USrael, ma atomovky. Nechci to domyslet dal.

 • Lubajs

  Hmm, Pezsynski. To je další z řady nefachčenek s ručičkama dozadu, který přišel na to, že je lepší se živit jako profesionální havloidní aktivista, než se lopotit v podnikání. V tom se mu v domovském Petřvaldu u Karviné nedařilo, tak se přestěhoval do Prahy a tam se mu za účast a promlouvání havloidních hesel na demonstracích prachy jen sypou. No není to skvělý způsob obživy?