Děkuji za zájem, kdy posíláte maily s otázkami na můj osobní názor. Hned v úvodu jako vždy: vakcinaci důvěřuji, ale nevěřím vakcínám na chřipky, protože příliš mutují. A roušky v uzavřeném prostoru nosím.

 

 Nebudu chodit kolem horké kaše:

můj duševně analytický důkaz nelze vyvrátit. Tonoucí se stébla chytá a my jsme povinni morálně a křesťansky tuto možnost tonoucímu poskytnout. Pan profesor Beran nabídl stéblo ve formě preparátu Isoprinosine. A podvodníci jako Cikrt a všichni další grázlové nedehonestují pana profesora za neschopnost, ale naopak za aktivitu, jak lidem pomoci.

Neskutečná zrůdnost.

 

A jak je možné, že SÚKL ani po té době nezačal tento preparát testovat? Kdyby se otestoval a byl by Isoprinosine prokazatelně neúčinný, asi nejen já sklapnu. Ale oni to zahráli do autu a raději nechají tisíce lidí vychípat, než aby preparát otestovali a my mohli drahé vakcíny odmítnout?

V čím zájmu povinně nakupujeme americké vakcíny a lepší ruskou blokujeme?

 

Technická: je lež, že "Brusel" nedostal žádost na prověření vakcíny Sputnik V z důvodu málo dat, když už jsou touto vakcínou naočkovány miliony lidí. To zveřejňuje pouze kdejaký šmejd manipulátor pod gescí Čt24. Problém je, že to nemá cenu, protože Rusové jsou na hraně výroby: chce ji celý svět a žádné excesy narozdíl od jiných nejsou. Pouze Maďaři a Srbové jako slušné národy ji mohly odkoupit. My bychom ji asi mohli vyrábět, ale vše nám ukradly USA (údajně odkoupily) a my nemáme kde. Prý geopoliticky raději zemřeme, než si dát nejlepší ruskou tvrdí část naší opozice. Za koho mluví? (Můžete dohledat) Mimochodem, Rakousko, které také není dogmaticky debilní zvažuje výrobu pro střední Evropu. Zda to Rusové dovolí, neumím říct. Nemám kvalitní informace. Ale jednání běží. Uvidíme.

 

 A osobně komu dalšímu důvěřuji mimo profesora Berana?

Ten, co dokonce ustál i štěkající  vyhrožující politiky s německými pacienty v našich nemocnicích. Když měli ukázat databázi, kdo se v Chebu a okolí léčil, zalezli jak čoklové do boudy!

 

Prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D., FCCM

 

Prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D., FCCM (1960) ukončil studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové v roce 1985. Vědeckou hodnost získal v roce 1998, v roce 2001 se habilitoval, v roce 2009 byl jmenován profesorem.

Od roku 1986 pracoval ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, v letech 1995-2013 jako přednosta kliniky. Absolvoval řadu studijních pobytů v zahraničí (SRN, Belgie, USA), v letech 1991-1992 pracoval v USA na pozici „academic assistant professor“, v letech 2003-2004 jako konzultant v Saudské Arábii, mj. i jako člen lékařského týmu královské rodiny. V roce 2010-2011 pracoval na Dalhousie University v Halifaxu v Kanadě v pozici senior konzultanta a profesora.

Od roku 2000 je členem American College of Critical Care Medicine, v letech 2004-2010 zastupoval Českou republiku v Council of European Society of Intensive Care Medicine, v období 2007-2009 byl členem European Board of Intensive Care Medicine, do roku 2018 zastával pozici člena European Board of Anesthesiology. Od 2014 vede Kliniku anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Působil tři funkční období jako předseda výboru České společnosti intenzivní medicíny, v současnosti vykonává funkci předsedy výboru České společnosti anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny ČLS JEP.

Spolupracoval na řadě mezinárodních projektů (např. je spoluautorem evropských doporučení pro léčbu závažného krvácení nebo Determination of Brain Death/Death by Neurologic Criteria: The World Brain Death Project, publikovaný letos v prestižním časopisu JAMA), dále je autorem mnoha vědeckých prací doma i v zahraničí, je autorem a spoluautorem odborných knih a monografií. Od jara 2020 působí na MZ ČR v roli vedoucího Klinické skupiny COVID-19. 

 

Takže závěrem: kdyby to v nemocnicích bylo skutečně tak katastrofické a neválela se tam prapodivná individua za obrovské covidové peníze (jak se často píše, ale nesmíme si to ověřit -  59064 Kč na den lůžko nejvyšší intenzivní péče. U ostatních intenzivních lůžek 39960 Kč za lůžko a den. ), nemocnice by se vrátily do červených čísel a zdravotnímu personálu by zmizely obrovské odměny. A každý normální ředitel nemocnic by dokopal SÚKL, aby Isoprinosine zařadil do testovacího programu. A lotr Petříček (ČSSD) by urgentně předvolal německého velvyslance, aby nám Němci nevykrádali zdravotnický personál!

Nebo byste to vy neudělali?

Logiku si vyvoďte sami! Nebo zločin...?

Petr Pokorný 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Odpor

  Nechápete, že zde probíhá genocida a etnická čistka původního obyvatelstva pod stupidní záminkou neexistujícího pseudoviru a přejmenované chřipky??? Jsme cíleně tráveni, vražděni!!! Pokud umírají lidé, je to v důsledku rejpání v nose a injekcí Pfizer/BioNTech a v důsledku odepírání lékařské péče!!! K tomu ještě bilionový tunel, ze státního rozpočtu mizí stovky miliard korun neznámo kde!!! Na ty zmrdy platí pouze ukrajinský scénář!!!

 • *

  Pandemický zákon je protiústavní akt a násilný útok vůči českému národu. Poslanci, kteří jej odhlasovali, ani netají, že nejsou českého původu a zákon předložila vláda mnohokrát trestně stíhaného cizince ze Slovenska Babiše. Jednají jako Sudetoněmecká strana, Henlein a K. H. Frank.
  Brzy se dočkáte zaslouženého trestu. Mimochodem, i K. H. Frank kvičel pod šibenicí, že je československý poslanec a má poslaneckou imunitu.

  Na podobě zákona o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 se vláda dohodla s většinou opozičních stran. Opozice do návrhu zákona prosadila například parlamentní kontrolu, pravidla soudního přezkumu mimořádných opatření k omezení šíření epidemie koronaviru a také odškodnění podnikatelů nebo firem. Předlohu, jejíž stěžejní část má být účinná do konce února příštího roku, nyní posoudí Senát. Sněmovna předlohu schválila hlasy 132 ze 167 přítomných poslanců. Zákon zajistí nástroje pro zvládání epidemie po skončení nouzového stavu, uvedl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Zákon se bude vztahovat jen na epidemii covidu-19.
  https://www.psp.cz/sqw/cms.sqw?z=14557

  Vládní návrh zákona o mimořádných opatřeních při epidemii onemocnění COVID-19 a o změně některých souvisejících zákonů /sněmovní tisk 1158/ - 18. 2. 2021
  Legislativní proces
  https://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=8&t=1158
  86. schůze, 26. hlasování, 18. února 2021, 16:47
  Vl.n.z. o mimořádných opatřeních při epidemii COVID-19
  NÁVRH BYL PŘIJAT Přítomno: 167 Ano: 132 Ne: 25
  Pro hlasovali poslanci ANO, ODS, Piráti, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09, STAN. Proti hlasovali SPD, KSČM, JAP, Trikolóra.
  https://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=75392

 • Kdo blokuje nasazení ISOPRINOSINE?

  V odpovědi na: *

  Zuby nehty nasazení ISOPRINOSINE zabraňují Bára Peterová bez zdravotnického vzdělání a cévař Kubek. Velmi podivné.
  Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. je propagátor antivirotika ISOPRINOSINE 500MG TBL, který posiluje buněčnou imunitu (aktivuje T a B lymfocyty a přirozené zabíječe – NK buňky). ISOPRINOSINE byl registrován již v roce 1981. Lék je levný, osvědčený, běžně se v Česku předepisuje na opary, virózy.
  MUDr. Vendula Papíková, Ústav dědičných metabolických poruch:
  „Lehčí formy nedostatečnosti v oblasti buněčné imunity je možné pozitivně ovlivnit syntetickými imunomodulátory. Patří sem např. inosin pranobex (Isoprinosine tablety) nebo levamisol (Decaris tablety).“
  https://babinet.cz/clanek-1897-jak-posilovat-imunitu.html
  Cévní ambulance Kubek a tisková mluvčí ministerstva zdravotnictví Barbora Peterová, 6. ledna 2021 na CNN PRIMA:
  Kubek: „Spásný lék na covid s prokázanými účinky nemáme. Jediným řešením je očkování. Je potřeba proočkovat alespoň sedm milionů lidí. A pokud se chceme vyhnout další podzimní epidemii, měli bychom to stihnout do září. Je ale potřeba naočkovat do té doby lidem dvě dávky, to je 14 milionů vpichů.“
  Peterová: „Jediným přípravkem, který byl dosud registrován na onemocnění COVID-19, je lék remdesivir. Co se týče přípravku Isoprinosine, klinická data o účinnosti tohoto přípravku proti onemocnění COVID-19 nejsou k dispozici. S tímto lékem dosud nebyly provedeny žádné klinické studie v indikaci COVID-19, proto nelze posoudit účinnost a bezpečnost takové léčby. (...) V případě vývoje vakcíny se jedná o postupy dlouhodobě známé a ověřené z vývoje jiných vakcín a je tedy možné je označit za bezpečné. Očkování je právem označeno za nejvýznamnější vymoženost lidstva a medicíny novověku.“
  https://cnn.iprima.cz/kubek-spasny-lek-na-covid-s-prokazanymi-ucinky-nemame-jedinym-resenim-je-ockovani-16535
  Barbora Peterová vystudovala mediální studia - Fakultu sociálních věd UK Praha. V roce 2018 byla mluvčí prvního menšinového kabinetu Andreje Babiše. Předtím pracovala jako mluvčí státní energetické společnosti ČEPS a redaktorka v České televizi. Nemá zdravotnické vzdělání.
  https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/predstavujeme/mluvci-vlady-se-stala-barbora-peterova-162157/

 • Radek

  V domově seniorů na Praze 6 zemřelo 34 seniorů, vyšetřuje je policie. Měli by vyšetřit, proč senioři nedostali pár tablet Isoprinosinu. Senioři si nemohli koupit tablety, protože jsou jen na recept. Volně se neprodává. Isoprinosine má stanovenou cenu 475,73 Kč, úhrada činí 386,73 Kč a doplatek 89 Kč.

 • Lubajs

  V odpovědi na: Radek

  V Polsku se dá bez receptu koupit obdoba Isoprinosinu pod názvem Groprinosin. Dá se v tamních lékárnách koupit i za necelých 30 zlotých (něco přes 180 korun) za balení s padesáti tabletami. Stačí si tam zajet osobně (kdo bydlí poblíž) anebo využít on-line službu Asistovaný nákup pro nákupy z Polska. https://www.nakupy-polsko.cz/asistovany-nakup/ https://aptekaprima24.pl/groprinosin-05g-x

Nejčtenější články za poslední měsíc