Ta veřejnoprávní komedie Česká televize je nepřekonatelná. Zatímco partička několika lidí kolem Moravce, Fridrichové, Wollnera a pár extremistických hostů nás masíruje covidem 24 hodin denně a zahání občany do sklepů, bývalý soudruh generální z veřejnoprávní televize jde příkladem: hup na fotbal a blbí občané, polibte si...

Co na tuto prasárnu udělá Rada České televize? Vážně tito šmejdi jdou příkladem?

 

 A zatímco věrný přítel Dvořáka Moravec v Otázkách masíruje občany se strašlivým covidem, Dvořák vesele jako veřejnoprávní vůdce šmejdí tam, co normální občan nesmí.

Kodex, morálka, veřejnoprávní hnůj, jak se to rýmuje a přiblblá Fridrichová ve své svaté válce byla i slepá. Schválně, kdo dostane padáka dřív? Fridrichová, nebo pokřivená páteř Dvořák? Každopádně se takto bavila Fridrichová, než zjistila, že tam je bývalý soudruh říďa Dvořák.(I když v poměrech naší politické scény asi opět nikdo, ta špína je veřejnoprávně bezbřehá)

(Dvořák v rozhovoru pro ČT krátce po svém zvolení na místo šéfa televize popřel, že by byl členem KSČ, což bylo v rozporu s dokumenty Lidových novin. Prý byl také neinformován, v tiskové zprávě uvedl, že se o svém někdejším přijetí do strany dozvěděl teprve z médií. A málem prý zapomněl, že byl dva roky kandidátem KSČ a musel se účastnit stranických schůzí. A že prý si zkřivil i tenkrát páteř, aby mohl odjet do Brazílie)

 

A i jemu slavná Nora odpískala konec!

 A takto se smála Prymulovi i tato dáma, aniž tušila, že její vůdce tam je také.

Možná tomu podvodníkovi daly nakonec redaktorky fatvu (dobrozdání) za informační embargo. Možná mu nic neprozradily a on neumí shánět informace. Neumí číst, psát a neví co se děje, Česká televize prý nemá tolik dat, aby věděla všechno.

Nebo si skutečně myslíte, že ten veřejnoprávní vůdce je tak "blbej"?

Ten šmejd s křivou páteří i z doby totality prý nechápe, že legální je to pak pro plný stadion diváků, kteří si udělají testy. Ale není a vůdce nejextremističtějšího média, kterému musíme povinně posílat výpalné a i on žije z tohoto výpalného prý není schopen dohledat správné informace, neb na ně dostává pouhých deset miliard ročně.

Každopádně toto svinstvo stejně jako poměry v tomto médiu se pozvolna odhalují i pro širokou veřejnost a nastal čas: táhněte do pryč! A mediální rada včetně poslanců by už konečně měla udělat něco pro lidi: vykopat ho!

 

 Související

Zasr.. šmejdi: Prymula, Dvořák z České televize a další nám ordinují lockdown a katakomby. A sami si užívají...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Wolfram

  Zločinecká banda Petr Kellner - StBák Popovič - Vinkler - Maděryč - Miroslav Singer - Ladislav Bartoníček - Petr Dvořák v roce 1996 ukradli státu Českou pojišťovnu. Přesně stejným způsobem jak tuneláři Mostecké uhelné. "Privatizovali" akcie České pojišťovny za miliardy, které vykradl z účtů České pojišťovny. Banda MUS byla alespoň odsouzena a zkonfiskována ve Švýcarsku v roce 2013, Kellnerovci PPF bohužel ne a řádí dokonce i v České televizi a Národním divadle! Neuvěřitelné!

  Zkušební technik ČKD Elektrotechnika Ladislav Bartoníček se stal v roce 1996 generálním ředitelem České pojišťovny (!), jeho spolužák Petr Dvořák se stal poradcem generálního ředitele (!). Kellner a Bartoníček se seznámili v roce 1991, když navštěvovali americký kurz MBA.
  Kellner a Miroslav Singer se stali v roce 1996 členy představenstva České pojišťovny. Prezident Klaus (ODS) jmenoval v roce 2005 Singera viceguvernérem České národní banky a v roce 2010 guvernérem České národní banky (!).
  Ministr financí Kočárník (ODS) se po odchodu z funkce ministra financí stal 15. srpna 1997 předsedou představenstva ukradené České pojišťovny (!).

  Petr Dvořák je dlouholetý Kellnerův zaměstnanec (1992 - 2010) a Kellnerova pravá ruka.
  Biografie
  "Od roku 1999 byl členem výkonného výboru společnosti PPF a podílel se například na rozvoji Expandia banky, dnešní eBanky. Působil také v České pojišťovně a zasedal v představenstvu fotbalové Slavie."
  https://www.narodni-divadlo.cz/cs/profil/petr-dvorak-1988264

  Šokující vstup Kellnerova Dvořáka, vyhozeného z televize NOVA, na post ředitele veřejnoprávní České televize v roce 2011 zařizoval Jiří Šmejc z PPF a lobista PPF Jaroslav Berka. Výměna ředitele ČT Janečka za Dvořáka byl dlouhodobý plán, jak klepto-oligarchové ovládnou všechna média.

  A budou vymývat blbým Čechům hlavy.

  V každé normální zemi by už 25 let mručeli za mřížemi nebo v Číně by je odpráskli pro výstrahu na stadionu.

 • PETR DVOŘÁK V RADĚ NÁRODNÍHO DIVADLA

  V odpovědi na: Wolfram

  https://www.narodni-divadlo.cz/cs/o-divadle/rada-nd

 • JH

  Že se v ČT krade, samozřejmě ví všichni. Dvořáka a spol. neodvolat, ale obžalovat, po hloubkové kontrole hospodaření. Stačí se podívat, kteří lidé jsou přisátí k cecku ČT, Fridrichová, Záruba, Fridrich, Witowská, Tvarůžková, Moravec, Wolner, 10miliardový arbitrážní spratek Železný junior, Takáč, Klepetko, Řezníček, Augustová, šišlavá miska Bartošová. A potom stejní herci, kteří dokola točí stupidní seriály a kteří za to berou rovněž nadstandartní prachy, Hřebejk, Geislerová, Mádl atd. A ti budou Dvořáka bránit do roztrhání těla.

 • JH

  Drahoňovský, Vostal, Borek, Szántó, Hynek, Kubal… všichni kradou 7 miliard ročně povinné televizní poplatky.

 • Wolfram

  Je nutné dělat vše pro odstřižení mafií a kmotrů od politiky, justice a médií. Od státní kasy a rozpočtu České televize.

 • Hnutí Nová doba

  Přestaňte si hrát na diktátory ZMRDI!!! (určeno této vládě a idiotoodborníkům). Stop rouškám, exekuční mafii a dalším nespravedlnostem!!! Proč Češi už nesvrhou ty dědky, co si hrají na feudály, svobodu!!!
  https://www.facebook.com/Hnuti.Nova.doba

 • *

  Prezident Edvard Beneš byl fotbalista Slávie, osobně by je nakopnul, hahaha. Kopačkou do respirátorů. :-D
  https://www.stoplusjednicka.cz/sites/default/files/styles/x940-620/public/obrazky/benes_slavista.jpg

 • *

  Na Floridě žádný lockdown, žádné roušky. Ostatně drzý korupčník Prymula má barák v letovisku Tampa na Floridě.
  ŽIvě z Floridy
  Live Beach Cam Hollywood Beach Broadwalk, Florida
  https://www.youtube.com/watch?v=cmkAbDUEoyA

Nejčtenější články za poslední měsíc