Tvrdíku, stojí peníze za výměnu beztrestnosti vrahů? 29. září 1938 byla uzavřena Mnichovská zrada. Hitler dostal, co chtěl.  Zástupci Velké Británie (Neville Chamberlain), Francie (Édouard Daladier), Itálie (Benito Mussolini) a hlavní aktér Německo (Adolf Hitler) se shodli na tom, že se Československo bránit nebude.

 

Hnutí Black Lives Matter je horší, než morová rána v minulých stoletích.

Po černošských nájezdech je pouze skáza a spoušť. I Biden začíná chápat, že když nespustí závory jako Donald Trump, migranti a toto hnutí požere USA jako africké kobylky. Práce se štítí, ale bohatství žádají bolševicky po těch, co dřou a šetří. A snad jedině Adolf Hitler byl horší, protože za ním byly potoky krvé a plnily se masově hřbitovy. 

Vážně máme něco společného s touto šílenou americkou, nevzdělanou, vražednou misí?

Armádní generál Ludvík Svoboda

 Skutečný hrdina, generál a prezident

Nikdy nezapomeňte, jak lehce jste svobodu ztratili a jak těžce a za cenu velikého úsilí a velkých obětí našeho a zejména sovětského lidu jsme ji dobývali zpět.

 Ludvík Svoboda

A my, naše generace, jsme bohužel zapomněli.

I když už začíná být silná ofenzíva:  Nepoklekneme před vámi a žádné výhrůžky na českého fotbalového fanouška neplatí,“ vzkázal Mynář disciplinární komisi UEFA.

 

Piráti, stále to tvrdíte?

 

15.4.2021 jsme ve stejné pozici

Vrahům musíte ustoupit a za protesty máte přísné tresty, sdělil nám opět tento protislovanský gang. Historii nelze vrátit, ale lze se z ní poučit.

 

Kauza Kúdela

K trestu pro Ondřeje Kúdelu se za Kancelář prezidenta republiky vyjádřil i hradní kancléř Vratislav Mynář, který napsal obsáhlý dopis disciplinární komisi UEFA.

„Hráč, který kopačkou rozdrtil lebku protivníkovi, od Vás dostal trest zákazu nástupu do 4 utkání, další hráč za fyzické napadení třízápasový trest. A údajný rasismus? Trest na 10 zápasů. Podotýkám, že rasismus neprokázaný a domnělý. I samotný inspektor UEFA zpochybňoval, že Ondřej Kúdela pronesl rasistický výrok. Přesto jste rozhodli o zcela bezprecedentním potrestání hráče, který nikomu neublížil a pouze slovně - dle svého vyjádření - urazil svého soupeře. Odsuzujete slušného člověka bez jediného důkazu,“ napsal Mynář.

 Hnutí Black Lives Matter je zločinné stejně jako byla německá Národně socialistická německá dělnická strana Adolfa Hitlera a její odnože Hitlerjugend: i před nimi se muselo poklekat se zdviženou pravicí.

Zachrání nás opět Rusové?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Bohemčák

  Trest byl jenom aby Kudela nenastopil proti Arsenalu. Britové si to zařídili a pojistili.

 • V odpovědi na: Bohemčák

  Také mám ten dojem, že to byl komplot, aby Slavia nepostoupila a v arbitráži se to změní. Psychologie odvety byla asi nejdůležitější a pro ně jsme jenom odpad, který do finále nesmí!

 • *

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Rangers chtěli vyhrát za každou cenu a nestydím se napsat, tým šílených útočících opic naváděl trenér Angličan Gerrrard! Šlo jim o plat, Rangers mají obří dluhy (£140million). Čína by mohla Glasgow Rangers koupit, všechny je vyhodit a najmout do Rangers samé čínské fotbalisty. Nebo samé Čechy nebo samé etnické Skoty, ty by čubrněli. :)))))

 • jožo kokot

  Na to, aby Kúdela nenastoupil by stačila stopka na 1 zápas. Tady jde rozhodně o daleko víc. Exemplární trest pro jednoho z těch, kdo se odmítají hrbit. "Slavná" UEFA nemá nic společného se sportovním duchem. Jen s politikou, a to navíc odpornou. Liberasti promořili celý Západ a nejspíš ho i pohřbí. Včetně sebe samých.

 • *

  Brankář Slavie Ondřej Kolář oznámil, že bude nosit helmu při fotbale. Před třemi týdny ho kopla do obličeje černá huba Kemar Roofe (Glasgow Rangers) v osmifinále Evropské ligy UEFA.
  https://www.irozhlas.cz/sport/fotbal/fotbal-ondrej-kolar-helma-petr-cech-slavia-praha-zraneni-hlavy_2104091656_wei

 • *

  Kúdela a Kolář jsou určení k likvidaci, stejně jako všichni bílí Evropané. Evropa bude osídlena Afričany a Asijaty. Ostatně národní klub SK Slavia Praha už teď vlastní Číňané a vysmátý chazarský zloděj Tvrdík.
  Slavia - bohyně Slovanů, ve Slavii hrál prezident ČSR Edvard Beneš.
  Slavia, základ státu - podílu slávistů na vzniku Československa, Beneš, Rašín, Soukup, Hodža.
  https://www.odborpratel.cz/cervenobile-listy-prinesla-bohyne/

 • BLM = NSDAP Přesně!

  Suaréz Kousáréz dostal za kousnutí zákaz 4 měsíce. Kemar Roofe zákaz na 4 pohárové zápasy. Za kung-fu kop a zlomeninu čelní kosti Koláře měl dostat, podle mého názoru, doživotní zákaz a policejní vyšetřování. Příště někoho zabije?

 • Arsenal klečí před slávisty haha