Otázkou je, kdo tato imbecilní vyjádření do médií dává. A stejně závažnou otázkou je, zda by defenestrace nebyla jedinou cestou, jak toto stádo kašparů a zločinců vyhnat. Takže:

 

Rusové nám nabízí vakcínu Sputnik V. Naše totalitní opozice řve, že Sputnik ne, že musíme kupovat drahou vakcínu americkou, stejně tak, jako teroristická a nelze nazvat jinak úzká skupina skupina tahající za nitky svobody národa při ministerstvu zdravotnictví , která brání podávání jakýchkoliv léků v zájmu amerických vakcín, i kdyby měla umřít polovina národa. (Zde by měli skuteční odborníci podat trestní oznámení, protože díky jim umřelo tisíce lidí, kteří mohli být vyléčeni a místo toho je nahnali do sklupů a hrůz veřejnoprávních médií)

A v okamžiku, kdy nám Rusko nabízí jejich vakcínu a snad není nikoho, kdo by tvrdil, že nám ji Rusko nechce dát, tak Hamáček má letět do Moskvy vydírat Putina, aby nám dal milion vakcín Sputnik V?  Jako přepadnout Kreml, aby nám Putin vydal vakcíny, které nám chtěl dát? To je stejně dementní, jako když kráčí Evropou dva robocopové Pat a Mat a tu si bouchnou, tam si bouchnou, rozhodí si novičok, který nosí v kapse, pak vysypou z kufříku ricin, jen tak otráví celé město, pak zase odskočí do Bulharska a tam si bouchnou  a víctkrát a tak nějak tím prý rozvracejí morálku socialistického člověka evropského myšlení a podrývají tím autoritu vůdců z Bruselu a NATO...

 

NE, NE, NE,  a NE

Vážně si myslí kašpaři na americké ambasádě, že Češi a Moravané jsou národ dementů a negramotů jako v USA, kde je 32 milionů lidí bez základního vzdělání a čtenému, natož psanému nerozumí? (I když je pravdou, že inkluzivní vzdělávání posledních let nás na tuto americkou trajektorii navádí.)

Takže těžko říct, kolik promile nebo procent pravdy je ve slátanině Janka Kroupy a rozebírat to je ztráta času. Spíše si položme otázku? Qui bono - komu ta mlha a snůška nesmyslů slouží.

 

To vyhoštění 18 Rusů měla vláda připravené dávno předem. Možná měla jenom americký seznam, koho má vyhostit, protože zablokování vakciny, jádra pro Rusko a Čínu a zničit plynovod Nord Stream II se snaží dlouho a ani se tím netají.

Takže ta americká, vyděračská, teroristická část je jasná.

 

PO ŠESTI LÉTECH

A pak vyleze šaman Vrábel s verzí, že jsme byli dobře připraveni ruskou stranou, protože si děláme legraci nebo nadáváme všichni naráz na stupidní výroky zpravodajských služeb, Hamáčka a Babiše v čele s ujetou opozicí, což je důkaz napojení na Putina. Takže si toho magora zapamatujte: vyslovíte li se kriticky k blábolům v televizi o Vrběticích a chcete důkazy, jste narativ Putinův agent. Pouze ten, co mlčí a kývá hlavou, je správná Evropská hodnota, tvrdí (volně vysvětleno) 20. dubna 2021 vyšinutý šaman narativ Vrábel Semantic vision.

 

A výrok šéfa Vojenského zpravodajství Jana Berouna je už z polohy hvězdné flotily

"Jednoznačně vidíme zvýšenou aktivitu různých proruských sociálních sítí, dezinformací a zkreslených interpretací faktů. Dokonce to bylo vidět s předstihem, než došlo k vlastnímu oznámení toho případu. Takže Rusové na to zjevně byli připravení a přizpůsobili tomu svou strategii," řekl HN Beroun.

Takže pozor, zelený mozek Beroun tvrdí, že každý, kdo si dělal legraci z dementních proslovů o fraškách hvězd "Pat a Mat", novičoků a ricinů,  byl důsledně instruován východní rozvědkou a to je prý důkaz, jak nás Putin přes nitky rublů ovládá.Takže to je 75% národa! A rublíky se sem sypou... Ne, že nejsme ovce a národ hlupců, ale 75% občanů v diskuzích je placeno rubly!

Tak to je prosím mozkový trust našeho zpravodajství vojenského: Jan Beroun. A tito lidé by měli odhalit americké agenty na našem území?

To by i soudruh Vasil Biľak zíral, jaké máme hvězdné a inteligentní ochránce České republiky!

 

Takže to hlavní jsou naše tajné služby: komu slouží a kdo jim velí. Strejda Koudelka je jenom clona a mluvčí. A každý, kdo chce vědět, proč BIS nedělá svoji práci pořádně a chytá pouze ty, které by chytil i český civilista za ruku, snadno najde, ale co zde dělá americká ambasáda, její styky, jak v pozadí lobbuje už nikdo neřeší.

Nebo nesmí jako dříve STB za Stalina. Ale vydírat Rusko o vakcínu, kterou nám nabízí, může tvrdit skutečně jenom kašpar, nebo lotr! Nebo americká ambasáda!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jaroslav Matuška

  Zasírací manévr
  Hamáček pověřil velvyslance, aby nabídli Bidenovi a Putinovi Prahu jako místo summitu ČTK Aktualizováno 14. 4. 2021 13:38
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/hamacek-poveril-velvyslance-v-usa-a-v-rusku-aby-nabidli-jako/r~b448161e9d1211eba4560cc47ab5f122/
  Už jsem viděl titulky v novinách: Praha - město, kde se píší dějiny. Mám na Hamáčka zlost, podvedl nejen Danka, velvyslance a mnoho dalších. Dokonalým zastíracím manévrem podvedl i mě. Jenom by mě zajímalo, kdo mu poradil tak početné vypovězení diplomatů.
  /A proč jsem nakonec v klidu? Vzpomněl jsem si na Syndrom Karla Pacnera, že pravdu o vysokých hrách tajných služeb se stejně nedozvíme. A ještě maličkost. Původně jsem chtěl ze slova zastírací, vynechat té.../

 • *

  V odpovědi na: Jaroslav Matuška

  V díře Praze? Česko bylo zařazeno bankou JPMorgan na Seznam rozvojových zemí (v roce 2017) a na Seznam nepřátel Ruské federace, které se dopouštějí nepřátelských akcí vůči RF (v roce 2021).
  Jen ať mizera Biden pěkně přijede do Moskvy.

 • *

  V odpovědi na: Jaroslav Matuška

  Trump chtěl pořádat summit G7 2020 ve svém golfovém klubu v Miami na Floridě, pak v Camp Davidu, nakonec byla jen videokonference, taky dobrý. :-)

 • *

  Hahaha. Ale vlastně k smíchu to není.

 • Vlad Drákula

  Jsou neschopní, líní, chamtiví zloději a rozhodně nehájí české zájmy. Česku vládnou od prosince 1989 Turkomongolové, tedy Asiati, kteří se snažili dostat do Evropy od roku 1347, aby zde loupili a zotročovali Evropany. Vlastně vládli už za socialismu - černý nosatý Štrougal s generálem StB Alojzem Lorencem a Rudolf Slánský, rodné jméno znělo Salzmann - ale krást nemohli, neovládali policii a justici.
  Babiš není Evropan, Hamáček není Evropan, Filip není Evropan, Kalousek není Evropan, Adamová Pekarová není Evropanka, Němcová není Evropanka, Vystrčil není Evropan, Bartoš, Rakušan, Jurečka nejsou Evropané, Vaňhová s Novákem nejsou Evropané atd. atd. atd. Není vám podivné, že Turkomongolové tvoří včetně míšenců v Česku maximálně 0,5 % populace, ale jejich zastoupení u zákonodárců a v exekutivě je řádově 90 procent!

 • *

  Pamatujete, Skrytá pravdo, jak jste v roce 2017 podporovali doktora Robejška a REALISTY, já nemám rád pravici, ale musím říct, zlatý pan Robejšek, kéž by byl v politice on.

  Inteligentní rozhovor Xaver s hostem: Petr Robejšek
  Živě vysíláno 4. 4. 2021
  https://www.youtube.com/watch?v=PYlWI2Gd0YY
  "Globalizace skončila, přibývá konfliktů mezi nejdůležitějšími hráči a teď se dostali do situace, kdy západní část je v hluboké krizi a druhá část, řekněme asijská, se stabilizuje, ale nemůže už počítat, kdy Západ byl pro ně odbytiště, Západ už není schopen platit slušné ceny za jejich levně vyrobené zboží." "Zoufale nám chybí politické osobnosti." "Největší ohrožení demokracie je, že obyčejní lidé ji nežijí. Nepoužívají demokracii, aby kontrolovali politiky." "Pomocí techniky bude zaveden po celé zemi tovární režim. Technika ze slibu ráje na zemi se stala plotem okolo světa." "Internet, technika jako taková je užitečná, ale zneužitelná jako všechno. Sekerou můžete člověka zabít i postavit dům."

 • PETR ROBEJŠEK od 27:20

  V odpovědi na: *

  "Dnešní generace nezažila krize, války, jakékoli omezování. Blahobytná společnost hloupne. Lidé, kteří žijí v blahobytu, hloupnou. To není nedostatek inteligence. Prostě oni necítí, a jenom někteří z nich pochopí, že přestože se jim vede dobře, přestože zažívají svobodu a jejich život je jaksi pozitivně nalinkovaný, přesto musí být velmi ostražití a musí se ptát potom, jaké jsou základy toho mého života, dá se tenhleten systém politicky a ekonomicky také udržet? A tohle ti lidi nezažili. K nim se obracím, prosím vás, probudte se, vypněte lockdown svých mozků, sundejte si roušky z očí a ptejte se kriticky na všechno, co je vám předkládáno. Zkoušejte najít alternativu, používejte zdravý rozum. Když to budete dělat, najednou zjistiíte, že v tomto světě není zdaleka všechno v pořádku, není důvod k pohodnosti a nečinnosti a přitakávání. Ne všechno, co hezky zní, také znamená hezké věci a také hezky skončí. To jsou iluze právě těch, kteří ten reálný život nejsou schopni vnímat, protože jim to nepřijde důležité. Prosím vás, dívejte se na to a ptejte se kriticky."
  https://www.youtube.com/watch?v=PYlWI2Gd0YY

 • Jan Šinágl: Fakta o muničním skladu ve Vrběticích

  Fakta o muničním skladu ve Vrběticích
  Kalousek - Háva - Irovský
  Po areálu se v doprovodu zaměstnanců pohybovaIi zahraniční kupci z rizikových destinací a za asistence brigádníků, kteří jim otevíraIi bedny, kdy si vybíraIi zboží.
  V osudný den 16.10.2O14 byly v jedné z budov 2 zaměstnanci firmy lMEX group a 3 brigádníci, kteří tam poté byli ponecháni sami a zaměstnanci odešli do skladu 16, kde vznikl požár. Brigádníci volaIi na bránu a dostali instrukce, ať utíkají směrem na Haluzice, kde je zadržela policie a předala vojenské policii, která je vyslýchala do druhého dne, a museli podepsat mlčení…
  https://www.pokec24.cz/blog/fakta-o-municnim-skladu-ve-vrbeticich/
  https://www.sinagl.cz/z-korespondence/4735-fakta-o-municnim-skladu-ve-vrbeticich.html

Nejčtenější články za poslední měsíc