Všimli jste si to ticho? Tato zpráva prostě (zatím) až na výjimku nikde není! Všechna média musí dát PRAVDIVÉ informace radě RRTV na stůl, jak nás covidoví teroristé informují. Snad se konečně podřídí vláda soudním rozhodnutím a začnou i padat tresty! V televizi běží celý den reklama na vakcíny dokonce už i dětí, ale kde se dozvíme, kolik lidí na vakcíny umírá? Pouze slyšíme: přínos vakcíny převyšuje rizika!

 

 JAK JEŠTĚ DLOUHO BUDE OBCHÁZEN ZÁKON A VÝROKY JUSTICE ZAMETÁNY POD STŮL?

 

Česká televize, Nova, Prima a Barrandov mají sdělit Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, kdy ve svém zpravodajství informovaly o negativech očkování proti nemoci Covid-19. Vysílací rada chce vyhodnotit období posledních pěti měsíců. 

Úřad konkrétně zajímá, „kdy a v jakých zpravodajských pořadech daly televize na svých programech prostor odborníkům, kteří vysvětlují rizika očkování proti covid-19, hlasům, které poukazují na negativa očkování (včetně potenciálních nižších standardů při schvalování vakcín) a zprávám, které informují o vážných důsledcích, jež očkování mělo na jednotlivce u nás i v zahraničí“.

Všechny televize dostaly na dodání podkladů lhůtu 30 dnů. Stejnou informaci si Rada pro rozhlasové a televizní vysílání vyžádala také od Českého rozhlasu.

Zdroj Lupa.cz

 

A to údajně umřeli s... Kolonka úmrtí po vakcínách není!

 

DÁLE SI VŠIMNĚTE

 Vakcinační šmejdi zamění odpor vakcíny na podvodné vakcíny z USA a Británie za odpor k vakcínám VŠEOBECNĚ a 24 hodin nás uráží  a vydírají nás. JE TO PODVOD, ŠPÍNA A HOAX!

My nepíšeme, že vakcinace je nezdravá, ale že TYTO VAKCÍNY nejsou odzkoušené a to je ten zločin! Testuje se, umírá se a mlčí se! Jsou schváleny pouze podmíněně, protože nikdo neví, co se do čtyř let stane! A tak je to i prodáváno do Evropy! Proto nás korupcí vydírají, abychom se očkovali!

 A víme, zda nám děti, aby rodiče mohli odejet na dovolenou, za rok po vakcinaci neumřou? Kdo ponese případnou vinu? Moratorium je čtyři roky nejen na mRNA!

A nemáme informace! Pouze sliby, že možná...

 

Kolik peněz z vakcín mají od výrobců Moderny, Pfizeru, a dalších nám vnucovaných, když korupce už byla prokázána v zahraničí a také se mlčí?

A jeden názor vakcinačních vyděračů, který tvrdí i Smejkalové a další televizní podvodníci: proč má veřejnost znát pravdu? Zakažte to!

 

 Ale pozor: nikdy nebudeme odrazovat od těchto vakcín lidi s cukrovkou, obézní, s vysokým tlakem, prostě ty, pro které je každá chřipka nebezpečná! Zde skutečně platí: přínos vakcíny převyšuje rizika! Nikoliv však pro zdravé! A šmejdi Smejkalové, Chlíbkové,  Flégrové a další to zaměňují a zneužívají! Nebo o tom mlčí!

Související

Ústavní právník Jan Wintr: rekapitulace zločinů vlády

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Prasečí chřipka je podvod, míní Zeman

  "Já pokládám jakoukoli chřipku, ať už je to nemoc šílených krav, prasečí chřipka, mexická chřipka, ptačí chřipka za podvod zahraničních farmaceutických firem, které chtějí získat enormní zisky za patentované bezcenné léky, jako je třeba tamiflu," míní Miloš Zeman.

 • Prasečí chřipka je podvod, míní Zeman

  V odpovědi na: Prasečí chřipka je podvod, míní Zeman

  Expremiér je zároveň přesvědčen, že ti, kteří podporují zavedení povinného očkování, napomáhají rozsáhlé mystifikaci veřejnosti. "Tady byla vyvolána psychóza jakési pandemie, která ve skutečnosti vůbec neexistuje," míní MIloš Zeman.

 • Prasečí chřipka je podvod, míní Zeman

  V odpovědi na: Prasečí chřipka je podvod, míní Zeman

  Poukazuje, že vakcína proti viru A(H1N1) není neškodná. "Byly prokázány některé negativní vedlejší účinky tohoto očkování. O tom referovaly zahraniční zdravotnické organizace."
  https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/praseci-chripka/praseci-chripka-je-podvod-mini-zeman-ockovanych-62-tisic-lidi.html

 • OČKOVANÍ, BRAŇTE SE TVORBĚ KREVNÍCH SRAŽENIN !!!

  - PÍT HODNĚ TEKUTIN
  - POHYB
  - VITAMÍN C (OVOCE A ZELENINA)
  - ASPIRIN, 100 MG (1 TABLETA) DENNĚ
  - HEPARINOVÁ MAST, HEPAROID MAST 98 KČ
  - VYŽADUJTE PŘEDEPSAT ANTITROMBOTIKA V TABLETÁCH XARELTO, PRADAXA, ELIQUIS (U SPECIALISTŮ INTERNISTA, CÉVNÍ SPECIALISTA, KARDIOLOG, HEMATOLOG, GERIATR) ČI WARFARIN

 • Stejně tak v roce 2009 vakcíny proti prasečí chřipce, připravené k masovému očkování dětí i dospělých, nebyly testované a výrobci nenesli žádnou odpovědnost

  "Já se tenkrát proti prasečí chřipce nechala očkovat - a pak strávila 3 měsíce v Motole s diagnózou Guillen-Barre syndrom."
  https://www.celostnimedicina.cz/vakcina-proti-praseci-chripce-deset-veci-ktere-o-ni-zrejme-nevite.htm

 • Radek

  RRTV, chlapci, děkuji. Když Dvořákova parta ČT valila lži a polopravdy o např. Ukrajině, tak se nás to až tak netýkalo, ale co předvedli za propagandistické rejdy s touto, jak se ukázalo, chřipkou, kolika lidem ublížili zdravotně, lhaním, vnucováním neschválených vakcín. Trest bude strašný.

 • Radek

  Konečně tedy hlas rozumu. Šéf Motola Miloslav Ludvík (ČSSD) už rok pořád dokola říká, že média straší, je to mediální panika, že celá planeta udělala chyby a WHO selhala. Šéf WHO je totiž z Etiopie, vypadá jak Dominik Feri a je biolog, není lékař.
  https://www.youtube.com/watch?v=NAJ2RfC7Jc8

 • radek

  od r. 2017 mohla vládnout slušná úřednická vláda a ukončit svinčík v ČR. Tím nemyslím Bakalovu ASPENČSSD Hamáček, Poche, Petříček, Jakub Kulhánek a Bakalova rodina Maláčová & Chmelař. Zeman zklamal své voliče, mohl pověřit premiérem absolutně kohokoli, ale nevybral si ČSSD, ani Jana Velebu (SPOZ).

 • radek

  V odpovědi na: radek

  Prezident Jelcin jmenoval v srpnu 1999 premiérem Vladimíra Putina a poslanci schválili Putinovu kandidaturu napoprvé a zcela hladce. Putin nebyl tehdy politik, byl úřednický premiér.
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/jelcin-se-sesel-s-novym-premierem-putinem.A_990816_154442_zahranicni_jpl

 • Hanebnost a zrůdnost

  Miloslava Ludvíka /ČSSD/ pozvali k interview do České televize letos jen dvakrát a kardiochirurga Pirka /Trikolóra/ Babiš /ANO/ vyhodil k 1. červenci z funkce přednosty kardiocentra IKEM! "Na vědecké radě MZ padl návrh, aby profesor Pirk a docent Šmucler byli zbaveni titulů."