Vážně je náhoda, že zrovinka černoši Marcus Rashford, Jadon Sancho a Bukayo Saka za Anglii nedali penalty ve finále a podpořili tím provokaci Black Lives Matter? Zatýkání rozzuřených Britů a fotbalových srdcařů je jedna věc a prapodivné klekání, a vzývání Black Lives Matter věc druhá. A mnozí fandové se ptají, co vyprovokoval Lineker s českým fotbalistou urážkami na adresu přiznivců Slávie a České republiky?

 

„Myslím, že pro rasistické chování není místo ani ve fotbale, ani ve společnosti jako takové. UEFA by v tomhle měla jít příkladem. Nejsem si jistý, že trest na deset zápasů je dostatečný,“ řekl pro Sky Sports bývalý skotský reprezentant Paul Lambert, donedávna trenér Ipswiche. A zveřejněním trestu pro Glena Kamaru se divil třízápasovému distancu pro Kamaru. "Vždyť jenom černý fotbalista prošlápl hlavu bílému českému brankáři z východu a málem zemřel. Taková lapálie...
Jenom pro upřesnění: nejdříve těžce a úmyslně viz foto zranil černý fotbalista bílého beztrestně a teprve pak se vše teprve odehrálo. Nikoliv opačně, jak líčí provokatéři Black Lives Matter!

 

„Trestat někoho za to, že reagoval na rasistické urážky? Copak nikdy nedokážou pochopit, o co tady jde?“ naťukal na Twitter Gary Lineker, bývalý špičkový útočník.

 

Přesně cílená otázka:

"Copak nikdy nedokážou pochopit, o co tady jde?" ptá se  záhadně Lineker před finále.

A ve finále tři černoši Black Lives Matter za Anglii nedají tři penalty.

"Vážně Lineker neví, o co tady jde?" lze parafrázovat jeho otázku.

 

Jaksi i Lineker odmítal ze záhadných důvodů vidět původce provokací černého hráče, jak prošlápl hlavu bílého českého brankáře a málem ho zabil.

Nyní NÁHODNĚ zrovna tři černoši - zastánci Black Lives Matter neproměnili naráz tři penalty a Anglii připravili o mistra Evropy. A Anglie se probudila ze sna.

Vážně zatýkání rozzuřených fanoušků pomůže uklidnit situaci, nebo je to další ohýnek k velkému požáru, který v Evropě a USA doutná a zdá se, že přiživováním a provokacemi vzplane?

Otázka jinak: kdyby provokatéra a polovičního vraha Kamaru zatkli a vyšetřoval by ho civilní soud, dovolili by si tři černoši Black Lives Matter za Anglii nedat beztrestně naráz tři penalty? A možná by i údajný rasismus zmizel jak pára nad hrncem.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Proč se černoši cpou do anglického reprezentačního týmu, zabírají místa Angličanům a parazitují na sociálních dávkách v Británii se státním dluhem 85 % HDP? Tak doufejme, že se Britové konečně naštvou a vylikvidují Jew Kabala i s privilegovanými černochy.

 • *

  Na začátku 60. let populace afrických a asijských migrantů v Británii byla 336,000. I s těmi byly takové problémy, že v létě 1965 labouristická vláda premiéra Harolda Wilsona (1964 - 1970) předložila radikálně restriktivní White paper on immigration. Wilson šokoval i členy svého kabinetu.
  https://www.theguardian.com/commentisfree/2016/dec/16/labour-immigration-poll-ratings-managed-migration

 • Anglie málo fandila!

  Jejich chyba. A bubny jsou dnes zakázané a vlajky taky? V 90. letech, to byl fotbal!

 • ANGLIE x NĚMECKO SEMIFINÁLE EURO 1996

  V diskuzi všichni chválí, že fotbalisté v roce 1996 byli mužní, rychlí, energičtí, ne jako dnešní baleríny, co pořád leží na trávníku a fňukají. Gary Lineker nehrál. Dnešní trenér Southgate nedal penaltu. Jeden z nejlepších matchů všech dob.
  https://www.youtube.com/watch?v=M8fNVkmE05A

 • VESELÉ PENALTY

  Funny Penalty Kick Moments
  https://www.youtube.com/watch?v=0VHcUY1uHQ4

 • Boris Johnson rozpoutal hon na čarodějnice!!!!!!!!!!!!!

  hon na údajné rasisty!!!!!!!!!!!! to není legrace!!!!!!!!!!!! šup do vězení!!!!!!!!!!!!! novináře Juliana Assange vězní už dva roky, byl zatčen ve čtvrtek 11. dubna 2019!!!!!!!!!!!!!!!!!! Assange by jim překazil Gatesovu genocidu vakcínami!!!!!!!!!!!!

 • ZPĚV ANGLIE x NĚMECKO SEMIFINÁLE EURO 1996

  https://www.youtube.com/watch?v=exZdZ7HITa8