Pochopte, těch 1,2 miliardy rublů, co jsem ukradl, byla taková ruská lapálie a Putin by mě za to klidně odsoudil. Přece krade každý a u mně z toho udělali politický proces.

 

Jak hodný chlapec Vitalij k miliardám poctivě došel a dostal český azyl.

Kdo okrade Rusko, je v očích BIS a expertů svobodomyslný hrdina. Nejvyšší soud připustil vydání miliardáře Ginzburga do Ruska. Podle tamní policie zpronevěřil peníze na kosmodrom. Jeho podvod sahá až do roku 2014. Finančník Vitalij Ginzburg požádal moskevskou banku Bank VTB o půjčku ve výši zhruba 1,46 miliardy rublů (v přepočtu asi půl miliardy korun). Tyto peníze měl podle ruské policie obdržet jako předseda představenstva společnosti Ekonomické programy na financování aktivit firmy a k nákupu vybavení. Mimo jiné šlo například o práce na výstavbě moskevského metra. Velkou část vypůjčených peněz si Ginsburg údajně ponechal.

...

 

Ještě, že chápající Češi vědí, že ukrást 1,2 miliardy rublů je normální a stíhání za toto je politický proces jak v Československu v padesátých létech. A za to vám prozradím, že Vrbětice vyhodili Rusové. Znám jejich mentalitu, jsem Rus a prozradil jsem to za české občanství.

Tak nějak by se dal improvizovat rozhovor informátorů, na kterých je založeno obvinění Ruska, aniž někdo předložil jediný důkaz.

 

Jako Rus říkám, že za výbuchem ve Vrběticích stojí Rusko

tvrdí ruský podnikatel Vitalij Ginzburg

Považuje se za rukojmí současné politické garnitury v Rusku. „Odmítl jsem jít za hranu a stal jsem se kvůli tomu politickým vězněm ruského režimu ve vaší zemi. Nesmím tam být vydán, to by byla moje smrt.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/rusky-financnik-vitalij-ginzburg-zustal-rukojmim-v-cele-na-pankraci.A191121_174543_ln_domov_ele

Přes dva roky strávil Vitalij Ginzburg ve vazební věznici na Pankráci. Proto je velmi důvěryhodný, pan miliardář ruský, který skládal kopějku ke kopějce a za deset let měl miliardu. Ginzburg české úřady požádal o azyl, proces se vlekl až do prvního ledna 2021. Dvacátého ledna však podle zjištění Seznam Zpráv ministerstvo vnitra rozhodlo, že Ginzburgovi udělí takzvanou doplňkovou ochranu – na rozdíl od „plné“ mezinárodní ochrany se udělí na dobu určitou – podle zákona o azylu na dobu jednoho roku.

A za odměnu tento miliardář prozradil, kdo vyhodil Vrbětice do vzduchu, neb to z Ruska detekoval dalekohledem jak skvělá partička nezaměstnaných špiónů Bellingcat.

Rusové Vitalije podezírají, že státu zpronevěřil 1,2 miliardy rublů, a chtějí ho vyšetřovat „doma“. Ginzburg patřil mezi prominentní ruské miliardáře a zejména při budování infrastruktury pro fotbalové mistrovství světa v Rusku. Když se přišlo na jeho záhadné zbohatnutí a čachry, zázračně prozřel a utekl za hranice, protože pochopil, že Rusko vedou zločinci. A prý když se loni na jaře ukázalo, že pražské komunální politiky Pavla Novotného, Zdeňka Hřiba a Ondřeje Koláře kvůli ruským agentům hlídá policie, Ginzburg v rozhovoru pro Seznam Zprávy z vězení analyzoval rizika pro české politiky v kontextu situace ruské opozice.

A aby se zasloužil o stát (český), prozradil:

Ruské federaci vládne skupina gangsterů. Pokud o tom snad někdo pochybuje, doporučuji podívat se na internetovou stránkou ‚OPG-Ozero‘ a přečíst si v Anglii nedávno zveřejněnou knihu ruského novináře Dmitryje Zapolského s názvem Putinburg.

 

A pochopil, že musí s pravdou ven: Vrbětice vyhodil do vzduchu bratr Rus a nyní Vitalij věří, že za tuto "důvěrnou" informaci dostane odměnu a trvalý azyl.

Zda se smát, nebo plakat, necháme na vážených čtenářích Skryté Pravdy. ČSSD, Hamáček a BIS to dělají stejně tak.

 

P.S. Co řekl pro FORUM 24 soudě uznaného opilce Šafra

Rosatom je nejuzavřenější ruská státní korporace. Uvedu nyní několik důvodů, proč by jej Česká republika neměla vybrat pro dostavbu jaderných elektráren v Dukovanech a případně v Temelíně...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Skutečně si vyprošuji, aby si zloděj Ginzburg říkal Rus!

 • *

  Ruská federace je rozlohou největší stát světa a žije v ní 160 národů (etnických skupin). Ginzburg je turecký národ Hunů - Chazarů, Zlatá horda. Turecké národy vždy usilovaly o světovládu, loupily a vraždily Evropany, Araby, Íránce, Čínana obranu proti nim postavila Velkou čínskou zeď.

 • *

  Nebo by Ginzburg mohl být premiérem jak Babiš... Žijeme ve Zlodějistánu, kde Čechům vládnou pouze Hunové - Chazaři! Češi, nebojte se a hrrr na ně!

 • WOlfram

  Napadlo by vás tohle v roce 1985? Mě teda ne. :-((

 • opřete se o mocné kollárovské dubisko, v pohodě

  Branislav Michalka: "Slovanský sen o mocném ruském dubisku vstal po čtvrtstoletí z mrtvých. A nemůžou ho ani osvobodit pomocí bombardovací letky jako Libyi nebo Sýrii, což je pro tvůrce Světové republiky zajisté těžko stravitelné sousto. A proto lóžoví bratři nelení a protestují, udělují ceny, píší demarše."
  https://www.protiproud.cz/politika/152-slovansky-sen-o-mocnem-ruskem-dubisku.htm

 • tunelářské bestie se stěhují do ČR

  Stejně kradli Tykač, Kellner, Babiš, Bakala. Babiš ukradl Lovochemii Lovosice - nesplatil půlmiliardový úvěr polostátní bance IPB. Zemek okradl banku IPB o 5 miliard úvěrů a vlastní většinu lázní v Česku. Dluhy IPB za Babiše a Zemka jsme zaplatili my, z našich daní, respektive je to dnešní státní dluh.
  https://www.respekt.cz/tydenik/2002/5/amnestie-pro-neplatice

 • Plukovník Ing. Petr Bernatík

  Každý snad viděl na fotkách, že ve Vrběticích byl 16. října 2014 na čtyřech místech (!) skladu č. 16 založen požár a že 3. prosince 2014 zčistajasna vybuchl více než kilometr vzdálený sklad č. 12. Sklady odstřelil majitel IMEXU plukovník Ing. Petr Bernatík, aby zakryl, že exportoval do Sýrie zbraně islámským teorristům ISIS!!!

 • Plukovník Ing. Petr Bernatík

  Sýrie by měla zažalovat Česko pro podporu terorismu!!! Majitel firmy IMEX GROUP s.r.o., Ostrava, plukovník Ing. Petr Bernatík, náčelník finančního odboru Velitelství společných sil Olomouc do r. 2013!!! Z funkce do civilu odešel v r. 2013!!! Pilně zásoboval teroristy ISIS!!! Na území po poraženém Islámském státu v roce 2017 se totiž nacházelo enormní množství zbraní a munice z Česka!!!