Covidová totalita se musí prověřit až do poslední koruny. Těžko uvěřit, že to svinstvo píchající do našich dětí a vnoučat propagují nezištně!

 A sám Babiš vládu nesestaví! A jeho dcera se vakcínám vyhýbá. Ví asi proč!

 Ten, kdo vydírá zdravé občany, či dokonce děti by měl dostat doživotí.

Bez pardonu.

Důvod vydírání je prostý: volby!

I kdyby zde žádné nebezpečí nebylo, je třeba vytvořit paniku, aby pak Babiš ukázal, jak covid zvládl a všechna úmrtí na vakcíny do voleb zatajit!

Připravuje Vojtěch sudy do Orlické přehrady, pokud lidé nebudou dávat pro americké firmy výpalné? Vydírání šílence Vojtěcha nebere konců a je čas se zamyslet, co dál!

 

Nezákonná opatření vlády - zatím bez trestu

Jmenovitě je třeba prověřit finanční toky těchto osob:

právník ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA 

 MUDr. Kubek Milan

člen MeSES MUDr. Daniel Dražan

imunolog Prof. RNDr. Václav Hořejší, CSc.

MUDr. Petr Smejkal

MUDr. Rastislav Maďar

 

Je děsivé, že mladí lidé jdou na vakcinaci kvůli dovolené či že jsou vydíráni v zaměstnáních ministrem Vojtěchem a pak jásají, že po vakcíně přežili. Vojtěch každé úmrtí po vakcínách zamete pod koberec s tím, že to není prokázáno a nikdo nemá právo na pitvu.

Přesně pro tyto zločiny, aby se nezametly pod stůl je třeba volit SPD a Trikolóru: všechny transakce za covidové vydírání se musí zdokumentovat, odhalit a potrestat viníky!

 

Zdravotní stav a rizika závažného průběhu covid-19, jako jsou:

 obezita (BMI více jak 35 kg/m2),

diabetes mellitus,

preexistující hypertenze,

závažná chronická a onkologická onemocnění,

astma bronchiale.

 

A co oznámil dokonce Roman Chlíbek? Čtěte pozorně!

 U některých věkových kategorií už jsou přínosy vektorových vakcín jako AstraZeneca nebo Johnson & Johnson skoro stejné jako rizika vzniku krevních sraženin po jejich podání. Teprve u osob starších 60 let začíná přínos očkování převyšovat možné riziko vzniku specifických vedlejších účinků. I proto jsme nyní podávání těchto vakcín věkově omezili, uvádí pro Aktuálně.cz vakcinolog Roman Chlíbek.

 To znamená, že když se očkováním u jedné osoby předejde těžkému průběhu covidu-19, tak už vůči tomu nyní stojí riziko, že průměrně u 1,1 osoby dojde ke vzniku krevních sraženin.

Výskyt krevních sraženin u ostatních vakcín fungujících na jiném principu zatím podle Chlíbka není známý. "Ještě se to u mRNA vakcín neobjevilo v takovém počtu, aby se tím Evropská léková agentura zabývala a začala přehodnocovat, jestli pořád ještě převažují výhody nad případnými riziky. Takže pravděpodobnost vzniku krevních sraženin u mRNA vakcín je zatím nižší než u vektorových vakcín," vysvětluje vakcinolog.

 A s těmito závažnými informacemi přichází Chlíbek, když Vojtěch vydírá celý národ a vyhrožuje vším možným, pokud odmítne nejen mRNA vakcíny?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Výstižné! Covidová totalita je vydírání očkováním, zastrašování, psychický teror! Jenže Okamura za celý rok neudělal vůbec nic, poslanci SPD nebyli ani na jediné demonstraci, SPD nedělala obstrukce, např. totalitního Pandemického zákona, SPD nosili roušky, nezastali se ani poslance Volného, když ho vláčela Policie ČR od řečnického pultíku. Okamura také začal hlásat Sorosovu zónu Trojmoří...

 • *

  V tomhle hororu Okamura neudělal fakt nic. Já mu už nevěřím a volit ho nebudu. Okamura je v parlamentu už neuvěřitelných 10 let a hlavně by se měl zamyslet sám nad sebou.

 • Radek

  Tuneldědek Babiš už nebude potřebovat koalici s Okamurovci. Teoreticky by Babiš mohl zahrát vabank, vystoupit z Evropské unie, vytvořit vládu ANO a SPD a krást miliardy dotací přímo ze státního rozpočtu. Ale protože Babiš byl celou dobu jen loutka, plnící příkazy od NWO, Rothschilda, Sorose, Merkelové, nastrčená v roce 2011 velvyslancem USA Normanem Eisenem (Ajzenmeser), tak to se nestane.

 • radek

  Nebo jak píše * o Trojmoří, chtějí Česko vytlačit z EU do Trojmoří, pod vládou Babiše a Okamurovců.
  Evropská komise schválila Česku plán obnovy za 180 miliard. Babiš však nesmí být ve střetu zájmů
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/685108/evropska-komise-kyvla-na-cesky-plan-obnovy-180-miliard-visi-na-ochrane-pred-stretem-zajmu.html
  https://www.blesk.cz/diskuse/1075842/1

 • radek

  180 miliard Kč je směšná částka, 180 mld. Babiš a Schillerová rozfrcají jako deficit za tři měsíce.
  https://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/statni-rozpocet/plneni-statniho-rozpoctu/2021/mesicni-pokladni-plneni-statniho-rozpoct-40776
  No ale pravděpodobnější je vítačská vláda SPOLUPIRÁTOSTAN, že, tak jako na Slovensku liberální pravice.

 • *

  V odpovědi na: radek

  Čechům pomůže jen válka s chazarskou mafií!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Krokodýl

  V odpovědi na: radek

  Ty milardy JSOU NA DLUH!!!!!

 • Edvard Beneš

  „Chránit mír znamená nechtít válku. Ale chránit mír znamená i statečně sáhnout ke zbrani proti tomu, kdo by mír, klid, lidskost, lidskou důstojnost a svobodu každého našeho občana chtěl ohrozit.“

 • Šedá je teorie a zelený je strom života. #

  Dominikánské republice vládl 1930-1961 diktátor Rafael Trujillo. Instalovala ho CIA. Trujillova rodina postupně ovládla až 80 % kapitálu země, 50 % dominikánské půdy, více než 100 firem, tabákové, kávové a třtinové plantáže a síť hotelů. USA se začaly obávat „kubánského“ scénáře, komunistické revoluce. V noci 30. května 1961 byl Trujillo s pomocí CIA zastřelen samopaly v autě na ulici.
  Wikipedie

 • Lubajs

  Hmmm,prověřit propojení.Hned můžete ukázat prstem na nadnárodní chobotnici Aspen institut,to je ten spojující článek.Vždyť v naší vládě je hned pět jejich členů angažovaných v této obskurní lobbisticko-nátlakové organizaci,včetně premiéra.A to ještě spousta dalších členů Aspen institutu napříč politickým spektrem je v parlamentu,senátu i europarlamentu. Samí kolaboranti a slouhové cizích zájmů.