Že nevíte, co to je? Nevadí, Masarykova univerzita porno tanečníka pro gaye Jakuba Jandy vám to vysvětlí: Evropská unie - Evropský dotační fond pro regionální rozvoj. Co je náplní této práce? Zajištění kontaktních míst a dostupnosti návrhových formulářů,  příjem a formální kontrola…

 

Jaká je děsná práce shánět formuláře EU a jaká je neformální kontrola a jaká je zodpovědnost se neuvádí.

Pouze vláda ČSSD uvádí, že nejsou lidi. Teda, na práci nejsou lidi, dalo by se upřesnit. Protože před úřady od doby zákazu kouření v budovách se tvoří hloučky desetitisíců úřednic, dýmajích jednu cigaretu za druhou.

 

Tak tedy parta kolem Žít Brno po "skvělém projektu duhovém o sociálním začleňování" jde avantgardně Evropské unii vstříc a nikdy jinak: ukažme si na části dotazníku, jak strašnou práci bude dělat další nová pracovní síla u partičky (Ne)Žít Brno jakéhosi divného člověka Holana. Ten lišák ví, jak na to a bude nepostradatelný. Otázky tomu odpovídají: pohodlně se posaďte ať nespadnete a pozorně čtěte.

 

Mimochodem, právě chudák Holan ukazuje, kolik tisíců kilometrů najezdil a kolik peněz utratil, aby se sociálně začlenil... Schůzek bylo mnoho, omlouvá Hollan naježděných 80 000 km ... Prý se ani nezastaví.

 

Ale ještě dříve se zamyslete, kdo bude vyhodnocování číst a kolik dalších pracujících přijmou, aby ty strašně důležité otázky a hlavně nepostradatelné neformálně vyplněné, formálně zkontrolované nakonec neformálně zpracovali. A to opět platíme my!

 

 Část vzorového projektu

 

Jenom tato ukázka stačí, jak krásně vzkvétá naše vlast a jaká je budoucnost Evropské unie. A kdože ty excelentní kádry vychovává pro tak náročnou agendu? Samozřejmě Masarykova univerzita tanečníka gay klubů, který tam má hlavní slovo - Jakub Janda.

 

Dělají si z nás legraci, nebo jsou to provokace?

 

 

Upřímně: za komunistů jsme z těchto zhovadilostí šíleli, ale to jich nebyla ani třetina, co se vymýšlí dnes. A pak vždycky vyleze (promiňte prosím výraz) pitomec a jde bojovat proti komunismu v roce 2017. A na internetu nalezneme, že budeme li kritizovat tyto bájné pokroky digitalizace, budeme na indexu kontrarevoluce Evropské unie. Jak dlouho ještě?

 

Ve vzduchu totiž visí otázka: co uděláme s půl miliónem "nemakačenků", až se k nám opět svoboda vrátí a tito (za komunistů dostali název příživníci) zbyteční lidé se budou muset vrátit do pracovního procesu? Čím se budou živit?

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • frantisek

    "Ve vzduchu totiž visí otázka: co uděláme s půl miliónem "nemakačenků", až se k nám opět svoboda vrátí a tito (za komunistů dostali název příživníci) zbyteční lidé se budou muset vrátit do pracovního procesu? Čím se budou živit?"

    Pokud by se k nám někdy opravdu měla vrátit svoboda a s ni suverenita ČR, tak bychom museli přestat vše dovážet a začít produkovat a rozvíjet vlastní technologie. Je třeba si uvědomit, že zatímco před rokem 1989 jsme byli technologicky pozadu v průměru 2-3 roky, tak dnes je to více než 20 let. Možná jsem mnohé tímto prohlášením šokoval, ale to je skutečně realita. To, že si dnes vše dovezeme ze zahraničí, neznamená že si to umíme sami vyrobit.

    Jen v zemědělství pracovalo před rokem 1989 o 300 000 lidí více než nyní, zatímco dnes se spoléháme na to, že 50% potravin dovezeme ze zahraničí. Stejné je to i v průmyslu nebo sortimet věcí pro rekreaci. Kam se člověk podívá, vše jen dovážíme. Ztratili jsme suverenitu, lidé si toho nevšímají, protože vše mají k užívání přivezeno ze západu nebo Ćíny. Vždyť i ten Číňan si umí vyrobit kvalitní mobilní telefon. A my? Škoda slov.

    Takže, pokud by se někdy navrátila svoboda a suverenita, tak nemám obavu o to, kde zaměstnáme lidi a čím se budou živit.