Je čas na fakta, než nás zase zmasakrují ti, co z nás tyjí, co si cpou měchy na náš účet a naši občané pouze paběrkují. Nejpozději do neděle zde bude základní cestovní mapa Czexitu. Popíšeme problémy Velké Británie a proč nastaly, ukážeme panděra těch, co si na náš úkor žijí nad poměry.

 

Tedy, nikoliv ti, kteří svou prací, či vysokou inteligencí nadměrně, ale zaslouženě zbohatli, ale ti, kteří nás vydírají, aby se na špinavé vlně tajně přesouvaných peněz vezli, zatímco důchodci, z nichž mnozí tvrdě pracovali, paběrkují.

 

Náš stát (občané) je bohatý svým talentem a ještě v něm zbytky zůstaly. Nenechejme se vydírat, okrádat a nakonec definitivně zruinovat.

 

A přesně proto jsme připravili cestovní mapu, jak z oprátky vyděračů vyklouznout a opět získat svobodu. A současně se svobodou získat zpět postavení, které nám náleželo a mělo by náležet, kdyby naše odměny z naší práce v miliardách neodcházely ven, zatímco vyděrači pláčí, jak nám pomáhají!

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • wolfram

  Proč si myslíte, že Czexit všechno zázračně vyřeší?
  Zase se necháváte strhnout, jako se "sametovou revolucí". Všechny ty tuneláře, zloděje a podvodníky jste nebyli schopní potrestat před naším vstupem do EU (2004), ani po.

 • wolfram

  Já jsem kdysi četl jednu starou studii Světové banky z roku 1998, která hodnotila český kapitálový trh jako nejhorší na světě, horší než Rusko. Takže, prosím, odlišujme problémy české a nesvádějme všechno na Unii.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: wolfram

  Přečtěte si ještě jednou výše. A pak, co jste napsal: za prvé sametová revoluce nebyla revoluce, ale odchod komunistů, kteří si už s vnitřním zadlužením nevěděli rady. Neplést s klasickým dluhem.

  Za druhé teprve po kuponové privatizaci vznikal kapitálový trh a vy ho hodnotíte s tím, co jinde fungovalo sto let. Mimochodem Černý pátek a strašná krize, která přešla ve strašnou druhou světovou vznikl na "fungujícím" kapitálovém trhu v USA. Ani to vás nepřesvědčí a nějaké "mejlce"?

  A data zde budou vycházet průběžně. Ta třetí věc totiž byl úžasný vzestup a přeorientace z východu na západ do roku 2004 a dnes data, že si vedeme úžasně, svět z našeho HDP a nezaměstnanosti žasne, ale jaksi chybička se vloudila: bohatým zemím se nepřibližujeme. A důchodci padají na ústa. Není vám to divné? Vážně nechápete, že to prostě neladí?

  Přece, když úžasně prosperujeme, musíme také bohatnout. Nebo to neplatí? A o to přece jde. Chceme dohnat Německo, ne být vazaly a gastarbeitery. A my na to máme, to se bude průběžně dokazovat.

 • Czexit bude nutný, protože nehorázností z Bruselu přibývá. Přichází další průser z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

  http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

 • Dan

  Kdyz ven z EU, musime mit alternativu. Ekonomika se presouva do Ciny, se kterou nam Kavarna brani spolupraci na Hedvabne stezce a s projekty Eurasie. Neni problem s EU uzavrit dohody bilateralni jako Svycarsko. To si uchovava svou suverenitu, nechce do EU, nema Euro, neni v NATO, je neutralni a uspesne. Je v prostredku EU a funguje! Cesko je trhano sousedy a velmocemi odjakziva. Jsme stale v neci sfere vlivu, ktere podlehaji i media, ktere nam lzou a strasi alternativou, kterou chteji znicit. Rakousko, Nemecka rise, CCCP, dnes USA. Porad ta astejna pisnicka, jak je nam Rusko nebezpecne a oblbovani lidi, manipulace, propaganda a lhani. Hospodarsky jsem odkazani i na export. Na vychode budou modernizovat, ne na zapade a to je nase sance. Musime i z NATO, abychom se neucastnili jako komplic na zlocinnych valkach USA za nase penize. Satelitni stredisko v Praze bude slouzit NATO za nase penize. Ma slouzit valce s Ruskem, ktere USA planuji a ktera ma znicit Evropu. Budme neutralni jako Svycarsko. Usetrily ho dve svetove valky. US ambasada stavi na Petrine bunker. Ten nei pro nas Prazaky, ten je pro Americany. Az bude Praha znicena, budou se chechtat, co jsme za blbce a jak na nas vyzrali. To neni fake a fantazie, na tom pracuji a my to ignorujeme, protoze nam vladne lokajska banda grazlu, indoktrinovanych NWO.

 • PL

  Proc lide chteji Czexit vystoupeni z NATO?? Protoze jsou obe uskupeni ovladane USA.
  Protoze vidi, co tandem USA a NATO ve svete pacha a my jsme jeho komplici za nase penize.

  Takhle to funguje a kdyz ne, tak prileti bombardaky nez se nadejete, jste bradou vzhuru.

  Ti video to vystihuje presne:
  https://vimeo.com/133222511