O nás bez nás? Může nás hnát pár fanatiků do války, aniž je k tomu důvod? Nebo nám vyhrožuje Pentagon, aby byl odbyt zbraní?

 

Komunista Filip v OVM řekl,  že je Stropnický lhář a maskot... A generál Petr Pavel?

Bohužel si to myslí stále více lidí a nejsou to komunisté,  zatímco z generála Petra Pavla vznikají kameňáky na roveň Čepičky a "Černých baronů", protože tohoto bývalého komunistu nezajímá nic jiného, než kariéra a hraní si na vojáčky. Ale kam zaleze, až to tady začne bouchat? On nemá žádnou rodinu? Nemá děti? Má, jeho manželka je také vášnivá vojanda, kterou poznal v komunistických kasárnách v roce 1985.

A generál Petr Pavel se už prý začal připravovat do NATO jako budoucí komunistický kádr v roce 1975. Po absolvování Vojenského gymnázia Jana Žižky z Trocnova (jak komické, Jan Žižka by se divil). ) I jeho žena prý měla ráda střílení a tak v roce 1984 nastoupila do školy pozemních specialistek letectva v Košicích.

Vážně někdo myslí, že tato "mírová rodina" popluje pod Piccasovou holubicí míru, když by se pak živili prací? I když, tito lidé mají výsluhy, o kterých se pracujícímu lidu může jenom zdát!

 

Takže je naprosto jasné, že takováto rodinka by dala prezidentu Trumpovi cokoliv jiného, než zprávu, kterou si myslí český lid (nebo více jak polovina a to číslo se zvětšuje)

Donalde Trumpe, my občané (nikoliv politici) v České republice souhlasíme s navýšením peněz na NATO.

ALE!!

 

Pouze za předpokladu, že budeme platit to, co si objednáme, či objednají občané Evropy!

 

A nikoliv to, co nám nadiktuje parta "co spolu mluví" z Bruselu s prapodivným vedením NATO či dokonce překabátěným komunistou, ochráncem Varšavské smlouvy, NATO, příště třeba ochráncem anarchistů generálem Petrem Pavlem!

 

To je totiž zásadní podmínka

Slušný, svobodný občan, souhlasící se systémem demokracie za služby platí. Ale to se jaksi v USA vytratilo. Nabízíte služby, který chce pár desítek vlivných lidí u nás, ale občané ne. A pokud mají USA v ústavě, že základem státu je občan, tak musí platit, že vůle většiny v demokracii platí a nikoliv těch, co si na demokracii v USA a Evropské unii posledních 30 let hráli!

 

 

Pokud se totiž sejde partička generálů a hrají si na vojáčky, nemá to nic společného s obranou a občany daného území. Ti občané většinově žádnou válku nechtějí a pokud se páni generálové z NATO a fanatičtí ministři války nudí, mohou si pronajmou nějaký ostrov a tam se řezat od rána do večera. Ale nemá to nic společného s celým světem, za který tato ortodoxní partička mluví!

 

Největší válečný štváč, jehož drzost hraničí s úsilím Adolfa Hitlera, jak zlikvidovat slovanské občany!

Stoltenberg: Rusko si má hačnout a smířit se s obkličováním NATO!Jens Stoltenberg, generální tajemník NATO

Rusko se musí „smířit" s rozšířením NATO, a "relaxovat", řekl generální tajemník NATO Jens Stoltenberg v projevu na univerzitě v Oxfordu.

 Kde bere drzost mluvit za celé státy s takovou rasovou nenávistí?
 
 
 

 Bylo nás mnoho, co jsme chtěli protiraketový radar

 

Jenomže nás s tím radarem USA v České republice obelhaly

tvrdily, že systémy jsou proti šíleným islamistům, předkládaly nám neúplné plány, zatajily přibývající raketové systémy USA kolem nás a my si mysleli, že je to obraná linie nejen proti jadernému úderu z dalekých zemí,  ale případně i proti návratu zfanatizovaných komunistů z bývalého SSSR! Netušili jsme před patnácti léty, že obranná linie znamená obklíčení Ruska a my budeme v zóně, nad kterou by bouchaly rakety a protirakety, aby ubránily Rusko či USA!

 

A teprve v ten okamžik nastal zlom!

 

 Samozřejmě se to přestalo líbit vojenské propagandě a začali nám nadávat do bolševiků, nácků, ruských trollů a bůhví jak ještě. A přidali v Bruselu strategický plán, jak nám vypláchnout mozky!

"Dezinformačním kampaním je třeba čelit nikoli ještě větší propagandou, ale pozitivní komunikací a podporou informovanosti evropských občanů," shodli se europoslanci v usnesení. Nejdříve si pusťme fantasmagorické video, které pouští dětem Jakub Janda a Evropské hodnoty: vraj Rúsko rozpútalo svetovou vojnu. Takže nikoliv Adolf Hitler, ale Sovětský svaz napadl Sudety, betonové bunkry nebyly proti nacistům z říše, ale proti Sovětskému svazu. To vážně není hoax? Zde je důkaz:

 

 

A zde jsou mapy Donalde Trumpe jako důkaz náš!

Je na nich amatérsky, ale poctivě to,  co jsme tenkrát nevěděli!

Vraťte americké NATO do původních pozic, změňte válečné, útočné nasazení za skutečně obranné a peníze pak můžeme na obranné zbraně navýšit. Ale pouze obranné!

 

 

 

 

 

Ale dost bylo ironie k "pseudoelitám NATO"

poslední slova Donalda Trumpa, že odmítá začínat další války jsou zatím pouze slova, ale je možná vzdělanější, než předešlý Afroameričan a ví, o co nám jde. I my nechceme být vazaly Ruska, jak je nám podsouváno zběsilou partou fanatických válečníků, ale ani vazaly USA. Dokonce ani nechceme být vazaly Bruselu. Pokud se změní systém NATO v obranný, asi každý z nás rád přispěje na zvýšenou bezpečnost. Chce to pouze jedno:

s občany mluvit čestně a poctivě, dělat to, co slíbí a dodržet to, co odsouhlasíme. Nic víc.

Pane prezidente Trumpe i my chceme to samé jako lid v USA: ukončení degradace bílého muže! A opět s doložením, že to není boj proti černochům, asiatům, ale proti špíně, kdy i naše média vás udávají jako hnusného, prolhaného populistu, zatímco rodina Clintonové je čistá jak slovo "Bóží"...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Lomcovák

    Ale Stoltenberg je zlatíčko, nechte ho, na jeho místo by mohl přijít někdo ještě mnohem horší. :-(

  • Lomcovák

    Zajímavé, že nyní všichni zpochybňují Evropskou unii, chtějí uspořádat referenda o členství jejich země v EU, brexit, Le Penová, bla bla bla a tak nějak zapomínají na NATO. Referendum o členství v NATO nebude? Pak by nebylo třeba navyšovat peníze do NATO. :-)
    Le Penová se jen nesměle otázala (18. listopadu 2016): "Jaký je smysl NATO? Jaké jsou ty hrozby, před kterými nás chrání? To je ta skutečná otázka."