Útok na ministra Prymulu z pozice zdraví lidí vás není hodno. Jste daleko vyšší třída a level. I když umím (snad) pochopit, co se za tím ukrývá a co třetím tahem sledujete.

 

Situace je velmi vážná a my musíme sledovat možná i čtvrtý tah po rozvrácení české eonomiky a je před námi příliš úkolů, než se tahat o slovíčkaření zbabělců. Navíc, útočit na Prymulu, když svobodu nám deptají hlavně zločinci, ukrývající se za jakousi imunitu v Bruselu není příliš vhodné. A další tragédií je, že se nemůžeme spoléhat na opozici, která se rve o kost jak šílená, ale není schopna představit cokoliv smysluplného. A pokud do útoků na Prymulu budete vtahovat i Trikolóru, není na naší politické scéně ani jediný subjekt, který by nás vyvedl z cesty podřízenosti Bruselu (referendum je nesmysl, protože absolutně neprojde) a díky zadlužení se staneme věčnými vazaly Německa a Bruselu.

 

Nyní díky pandemii se Brusel otřásá v základech a krysy opouští loď

Maxová z ANO, Jourová z ANO a další vyhrožují od sankcí přes temné výhrůžky, jakoby do Maďarska či k nám chtěly vyslat vojenský kontingent, kdy Maďaři povstali proti stalinistické diktatuře a sovětské okupaci Maďarské lidové republiky od 23. října 1956 a byli tvrdě potlačeni vládou a sovětskými tanky.  A my si nemůžeme dovolit žabomyší války, zda je, či není nyní stav koronaviru exponenciální, když za a) to většině nic přímého neřekne a za b) většině je to srdečně jedno. Většina prostě vidí jenom raketový vzrůst a chtěla by to otočit, aby konečně zase mohla normálně žít. A příklad s přecházením silnice či příklad lékařky s AIDS je nesmysl. „Když budete nonstop přecházet frekventovanou silnici, asi vás něco srazí. Řešením je po té silnici nepřecházet,“ argumentoval Klaus. Zatímco při udržovaní jasných pravidel v bezpečnosti se se smrtí či nákazou nikdy nepotkáme (například počkáme, až všechna auta přejedou), u pandemie nic nevíme, vůbec ji nevidíme a je to v podstatě ruská ruleta jízdy autem v protisměru. Nikdo totiž neví, jakou imunitu v sobě má a jak velkou dávku od nakaženého dostal. A pokud si nemohu naměřit exaktní data, je to pouze na bázi pravděpodobnosti. Takže jezdit podle jiných svobodných pravidel na silnicích dle své nálady a svobod je naprostá pitomost. Promiňte.

Což však neplatí v ekonomice, kde jsou jasné výpočty a data a tato vláda je první na světě, která se chce prodlužit do prosperity. Jistě, že je zde zabudován politický keynesiánismus vytisknout peníze v dobách zlých navíc a v dobách úrodných je splácet, ale za prvé se nesmí zadlužení přestřelit, protože se dostaneme do argentinského scénáře a za druhé politik, který se pokouší splácet dluhy a utahuje opasky, ztrácí voliče. Takže je to jakýsi protimluv.

Co je šílené v současné době a lze snadno popsat: lidé se válí na jakémsi "covidném" a "antiviru" doma, udržují se pozice, které už prakticky neexistují, 700 000 lidí se poflakuje od ničeho k ničemu a na druhou stranu zde 700 000 lidí schází ve výrobě a zaměstnavatelé si musí shánět zahraniční pracovníky, do kterých sypeme další sta miliard. Maláčová se Schillerovou udržují agónii a restrukualizace je v nedohlednu. A to ani nemluvě o zbytném nezisku a školách, kde se tváří, že se něco učí, ač se tam neučí prakticky nic - viz politické vědy, které chrlí tisíce nezařaditelných inkluzních vědců. A hledáme pro ně nějakou umělou práci, zatímco ta vysoce kvalifikovaná je neobsazená. Ze škol nám totiž vylézají negramotné děti a studenti.

A zde je plná zodpovědnost Babiše a Hamáčka: cenzura a rozvrat ekonomiky, jaký nezažilo ani bolševické Československo. Pokud totiž překročíme rubikon zadlužení a nemáme supersilnou osobnost typu prezidenta Putina, je s Českou republikou a občany naší republiky konec. A zde musíme táhnout za jeden provaz a donutit jakýmikoliv prostředky (vykopat doslova a do písmene rozhazovačnou nevzdělanou Maláčovou z ČSSD a jejích zvrácených poradkyň včetně Marksové z ČSSD s feminizačním běsněním atd.), totálně ořezat zbytné v ekonomice a pokud to Schillerová nezvládne, nechť se odebere kamsi a pokud jí do toho nutí Babiš, tak se musí pochlapit a veřejně to oznámit: Schillerová není "slabá žena" ale zde se pasovala do ochránkyně státní kasy a musí se tak začít chovat a jednat!

Jiné cesty není a pane experezidente Klausi: v tomto jste odborník odborníků, totéž říká pan Pilný, ale Babiš ho neposlouchá, a všichni slušní ekonomové s kvalitním vzděláním, nikoliv propaganda typu Švejnara a dalších politických ekonomů!

 

EKONOMIKA A CENZURA

Nastal čas, jsme vteřinu před totální destrukcí financí: zahoďme žabomyší války a soustřeďme se na podstatné! Národ vás potřebuje a Brusel se snaží, aby destrukce byla vedena na tisíci frontách za pomoci naší zvrácené opozice a kterou občané nestačí zachytit. Ale není tisíce front -  jsou pouze dvě: rozvrácené finance a STBácké vyhrožování s účelem zavřít a zalepit nám ústa i od neziskových organizací za pomoci ministerstva vnitra. Už nyní nám hrozí "Češka Jourová" kriminálem. Pokud to nepomůže, bude nás střílet? A snažit se rozvrat České republiky dotáhnout do konce?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Ostravak

  V odpovědi na: Jeste vam nedoslo, ze Pandemie

  Ano, pandemie neni, era vypousti 'chemtrails', ktere nas vsechny maji zabit, ale hlupaci je berou jen jako neskodne kondenzacni pruhy tvorene vodni parou, z Afriky sem prijizdeji jen sami inzenyri a doktori a Zeman je rusky spion a proto nema rad Kocaba, ktery se neohrozene postavil cele, ruske okupacni armade a zahnal ji na zbabely utek.
  Jeste stesti, ze ted bude v senatu velka bojovnice a etalon moralky, ktera bojovala proti rezimu uz za bolsevika tim, ze jim kradla rohliky v samosce a kdyby mela jako poslanec vetsi plat, tak by je tem zenskejm, co to za ni musely zaplatit, zpetne proplatila, ale lumpove jako Babis nechteji euro a ceskoslovenske koruny, ktere ma doma ve sklenici, uz neplati.

  No, hlavne ze rozpozname pravdu od propagandy!

 • Klaus neni zcela konformni

  s medialni zumpou a politiky a to je pro nas plus. Jeho slovo ma stale vahu, i kdyz ja ho povazuji s Havlem za nejvetsi skudce naroda. A Trikolora? Myslim si, ze dost bolo Klausu-Pruzinskych a Moravaku na Mafianskem namesti v Praze !

 • *

  V odpovědi na: Klaus neni zcela konformni

  Přesně.

 • V Číně vše otevřené, roušky nenosí

  Youtube kanál LIVING IN CHINA, 10. 10. 2020: např. od 17:00 minuty, narvaná restaurace v obchodním domě v čínské metropoli Guiyang
  https://www.youtube.com/watch?v=j6gXb3eABDo

  Židáci vylhanou epidemií decimují bílé Evropany a Američany, když umělý koronavirus selhal. Přišli s plánem B: chtějí nás okrást o úspory a majetek a pak zavraždit neschválenou vakcínou s opičím adenovirem!!!!!!!!!!!!

 • Vsimnete si co napsal tady Kvetak.

  V odpovědi na: V Číně vše otevřené, roušky nenosí

  Takovych je bohuzel v Cesku vetsina. Patri k nim media a vlada. Vsichni cekaji az se vitr mainstreamu otoci.

 • Co Masaryk a Beneš zestátnili

  Prezident Osvoboditel T. G. Masaryk a Revoluční národní shromáždění zestátnili 16. dubna 1919 zemědělskou půdu nad 150 ha (a celkovou nad 250 ha) zákonem č. 215/1919 Sb o zabrání velkého majetku pozemkového (záborový zákon). Masarykova pozemková reforma probíhala průběžně po celých 20 let první republiky a šlechtě a katolické církvi byla odebírána půda a následně přerozdělena rolníkům. Tím byly řešeny i pobělohorské křivdy, které německá a rakouská šlechta, kolaborantská česká šlechta a katolická církev spáchaly po roce 1620 na českém národě. TGM byl oriientovaný na ČSSD.

  Prezident Budovatel, národní socialista Edvard Beneš (ČSNS středopravicová strana) zestátnil 24. října 1945 dekrety prezidenta republiky č. 100 až 104/1945 Sb. doly, hutě, banky, pojišťovny, lázně, průmyslové podniky s více než 500 zaměstnanci a jiné podniky s více než 150 zaměstnanci. Tyto Benešovy dekrety nabyly účinnosti 27. října 1945. Prozatímní Národní shromáždění, které se ujalo svých funkcí dne 28. října 1945. Celkově bylo v říjnu 1945 Benešem znárodněno více než 3 000 průmyslových podniků, ve kterých pracovalo 61,2 procenta všech průmyslových zaměstnanců! Benešovy znárodňovací dekrety jsou symbol poválečného Československa a dá se říct, že komunisté se chlubili cizím peřím. Komunisté v Československu po únoru 1948 znárodňovali jen malé podniky, živnostníky a kolektivizovali zemědělství. Svátek Den znárodnění 24. října, od roku 1952 byl slaven jako den pracovního klidu přímo 28. října, se slavil až do roku 1987.

  Díky Edvardu Benešovi jsme od roku 1945 budovali státní kapitalismus či národní socialismus, kde pracující už nemusí čelit vykořisťování, hospodářským krizím a válkám, rozpoutaným kapitalisty. Jak se nejlépe vyhlazuje hospodářský cyklus, abychom se vyhnuli krizím, ale i konjukturním bublinám? Nejlépe se vyhlazuje státním vlastnictvím!

  Prezident Edvard Beneš také vytyčil orientaci Československa na Rusko/SSSR, ke sjednocení Slovanů proti odvěkému nepříteli Německu a proti západním kapitalistům. Západ nás vždy v historii zradil, tak to je. Prezident Beneš byl velký vizionář a nakonec ukázalo, že měl ve všem pravdu.

  Prezident Beneš: „Já nechci o rozdělení Čechů a Slováků a o jeho politických důsledcích užívat dnes velikých slov; jedno však je jisté: všem našim odpůrcům vždy i v budoucnosti půjde o to, aby naši jednotu rozbili, abychom tím byli jejich podomky a jejich otroky, abychom byli prostě oba, i my i Slováci, v područí.“
  V květnu 1947 prezident E. Beneš sepsal toto prohlášení: „Vážení spoluobčané, v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, Dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939. (...) Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu presidenta ČSR T. G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M. R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost a potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.“
  Prezident Beneš také sepsal v roce 1947 pro časopis Český život „Úvahy o slovanství“, kde analyzuje příčiny územních sporů mezi slovanskými národy, vybízí k jejich vyřešení, nabádá k uzavření dohody mezi SSSR a Polskem: „První a naprosto zásadní otázkou pro budování nového slovanství po druhé světové válce je definitivní vyřešení územních sporů mezi národy slovanskými. Bez splnění této podmínky nového slovanství zase nebude a po nějakém desetiletí nápor Němců na Slovany začne znova. Tentokrát by mu patrně Slované západní už definitivně podlehli, kdyby stáli proti němu opět rozděleni. Lze sotva doufat, že by měli v tomto novém boji po třetí na své straně proti Německu sjednocen téměř všechen ostatní svět. V zájmu jejich vlastní existence tudíž je, aby se smír a dohoda Slovanů uskutečnila stůj co stůj a děj se co děj.“

  Jak je možné, český národe, že jste zradili „dědictví otců“ Masaryka a Beneše a nechali jste obrovský mnohabilionový státní majetek rozkrást, nelegálně a podvodně, nějakými šišlavými přičmoudlými podvodníky, které jste v životě neviděli, nikdo je neznal? Kdo to je Klaus - Pružinský, Miloš "Jsem žid" Zeman, Andrej Babiš, Kalousek, Schwarzenberg, agent CIA z kolaborantské rodiny Havel a parlament plný podivných figur, které slouží Německu?

  Jestli jste chtěli podnikat, soukromé podnikání bylo povoleno v roce 1987, případně do roku 1987 bylo možné podnikat v družstvu či jako živnostník. Nikdo z výše jmenovaných o podnikání zájem neměl a váleli se ve státních bytech v panelácích na Proseku.

  Chtěli výhradně okrást Čechy o státní podniky!

 • Benes znal lidi

  V odpovědi na: Co Masaryk a Beneš zestátnili

  a ve sve jasnozrivosti varoval pred nejednotou Slovanu, rozdelenim republiky ale i pred zpochybnenim svych Dekretu v budoucnu. Nechceme slyset na jeho odkaz, delame pravy opak toho, co si pral.
  Kdo zna dejiny vi, ze Nemci jsou nasi uhlavni nepratele od nepameti. Je historicky dolozeno, kde vsude v Nemecku meli Slovane sve drzavy. Brandenburg, Sasko, Rujana. Byli nemeckymi sousedy pozvani k pratelskemu posezeni a rokovani. Po pitce byli ve spanku Nemci pak vsichni povrazdeni. Kmeny ztrativsi sve vudce byly pak snadno ovladnuty, pobity, asimilovany. Tahle zrada Slovanu se v ucebnicich nenachazi. Mela hroznejsi dusledek pro zapadni Slovany jak Mnichov. Prezili pouze Sorbove v Luzici. Hanena DDR jim zarucila jako narodnostni mensine preziti po valce.

 • Polaci mezi Slovany nepatri.

  V odpovědi na: Co Masaryk a Beneš zestátnili

  Delaji odjakziva rusofobni nenavistnou politiku a paktuji se s Nemci, nebo ted s USA v nadeji, ziskat uzemi zpatky. Obsazeni Tesinska ihned po obsazeni Sudet a vyhnani lidi z domovu. V 1968 uvast na invazi. Ted ohrozuji US zakladnami i raketami sve sousedy. Polaci nebudou rakety startovat, to bude delat US Army a Pentagon. Polak zustane jen jejich pucflekem a nastrojem k provokovani Ruska.

 • Orson Welles

  Mimozemštani a koronavirus útočí! Požor! Už jste vykopali na zahradě bunkr?

  Jak Válka světů (ne)pobláznila Ameriku
  https://www.youtube.com/watch?v=R20b3qR8SIg

 • PCR testy

  Vlady jim veri a delaji opatreni.
  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/yeadon-vice-jak-polovina-testu-na-covid-19-je-falesne-pozitivnich/
  Podvod COVID budemit za nasledek dalsi ozebraceni lidi kompenzaci skod za opatreni. Maji to vymakane a diky politikum, kteri nosi rousky i na ocich a usich se jim to dari.

Nejčtenější články za poslední měsíc