Jistě, členy ČNB nelze zatýkat, takže neuvěřitelný zločin páchaný na generacích našich dětí a vnoučat nelze potrestat, ale Radovan Krejčíř je proti  členům ČNB a Sobotkovi s Babišem pouhé jehňátko!

 

Prokazatelně je dohoda mezi ČSSD - premiérem a bankovní radou, ale Babiš jak STBák lže: vzestup  a zaměstnanost je podvodem, nikoliv kvalitní vládou!

 

Velice jednoduše: pokud ekonomika musí vyrábět víc, než má lidí, nechá se tvrdnout měna a firmy mohou nakoupit technologie a robotické stroje, aniž by to ublížilo.

Pokud není práce a stoupá nezaměstnanost, lze udělat na krátký čas kvantitativní uvolňování - rozběh, jinak se poruší vše a v případě krize se stát hroutí jako Řecko.

 

Zločinci v čele se Sobotkou a ČNB (Singerem a nyní Rusnokem)

sráží Českou republiku do banánového ráje!

Připomeňme si

Říšská marka byla uvedena v platnost tzv. Mincovním zákonem z 30. srpna 1924 (RGBl. II S. 254) jako náhrada za během velké inflace zcela znehodnocenou papírovou marku (Papiermark). Směnný kurz byl nastaven 1 000 000 000 000:1 (jeden bilion papírových za jednu říšskou marku).

Říšská marka – Wikipedie

Faktem je, že nakonec Hitler válkou a následným Marschalovým plánem vyvezl Německo z šílené krize až na piedestal prosperity! A že mnoho Němců skrytě Hitlera chválí, je logické. Dalo by se napsat, že jedna německá prosperita je ohodnocena cenou 72 miliónů mrtvol.

Počet obětí druhé světové války – Wikipedie

https://cs.wikipedia.org/wiki/Počet_obětí_druhé_světové_války

Celkové ztráty na životech způsobené druhou světovou válkou představují více než 72 milionů lidí. Civilní oběti představují asi 47 milionů, včetně asi 20 milionů ...

 

 

 Montovny, kamioňáci, převozníci, montovny, kamioňáci, převozníci - nic víc!

Jak je možné, že to těm zločincům prochází? Že současnou svojí popularitu prodají za budoucnost svých dětí a vnoučat? Nebo je problém někde jinde, kdy Zeman naoko válčí se Sobotkou se zády z Babišem, ale ve skutečnosti...

 

Dosazení prapodivného Dědka do ČNB, předtím Rusnoka a dalších  včetně ničení české měny je nástup na odchod koruny a přijetí eura jako měny, kdy už ve finále nebude zbytí!

Budeme šrotovna a montovna a euro nás nakonec může zachránit, bude říkat podvodník Dědek.

Není čas vyrazit celou bankovní radu a pomoci tím budoucnosti?

Je největším ekonomickým zločincem poloprávník Bohuslav Sobotka, který beztrestnost vyměnil za vstup eura?

 

 

Poznáme příští měsíce, ale je to svinstvo všech svinstev! V okamžiku, kdy bude chtít americký prezident splnit slib, že obchodník má vydělávat stejně jako výrobce a přestane jednostranně proudit zboží do USA, Evropa se zhroutí! (Základní myšlenka Adama Smitha z Bohatsví národů, že obě strany směny musí mít zisk, nikoliv aby jedna strana vydírala druhou) A přes výkřiky totálních exportérů z Německa či Japonska včetně Mexika to Trump prosadit musí, jinak se USA zhroutí, což by byl konec světa a jiná možnost než válka či narovnání obchodu není.

USA nemohou jenom absorbovat zboží celého světa, ale musejí i vyvážet!  Adam Smith

 

 

13. 2. 2017

Konec intervencí? Česká televize - Michl, poradce Babiše

 

 

Předešlé

Oldřich Dědek - koordinátor pro euro: chodí do práce a nedělá nic! Blue Effect 1969.

Jak devalvace guvernérů ČNB likviduje odměnu za práci obyčejným lidem s ruskou perlou na závěr!

Guvernére Singere, Rusnoku, zastavte okamžitě devalvaci koruny! Je to zločin!

ČNB řádí, rotačky tisknou peníze na 360% a doháníme Čínu

Nejhorší vláda od roku 1989 vedená Sobotkou z ČSSD, Babišem a Bělobrádkem

 Oldřich Dědek, nebo porno Jakub Janda, je v tom v ČNB rozdíl, prezidente Zemane?

Proč je drahý benzín a nafta? Ruský Lukoil jsme vyhnali, obvinili prezidenta Zemana, přišel Mol.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • JoeJor

    Tato zkorumpovana dementni politicka luza ptacuje na maximalni otacky na prikaz Histlerovo dcerky Angely. Germani nenavidi Slovany a takovy Herman, Schwarzenberg lobuji za sudetaky. Tato luza dostala rozkaz rozpustit zbytek zlata na mince a rozprodat narodni bohatstvi. Rusnok je dalsim expertem. Po nem uz nic nebude. Jen po vzoru uss bezcenne papirky. Hodne stesti vsem v SS kolonii.

  • Lomcovák

    A spekulanti mají většinou krátké pozice a chtějí je uzavřít...

  • Černohorská

    Pan Dlouhý si z nás dělal asi legraci o platech a Ukrajincích. Copak to vážně nevidí?

Nejčtenější články za poslední měsíc