Kdo vlastně žádá v čele demokratické země vraha, nebo zženštilého, bezpohlavního trans-homosexuála? A Trump evidentně není ani jeden z nich. Přece není normální, aby si velmoc, kterou stále ještě USA jsou, mohla dovolit tyto alternativy - extrémy. Nehledě k tomu, že mnohé z žen jsou v zákulisí více zvrácené než muži, zatímco navenek jsou v hávu nadýchaných obláčků růžového sametu.

 

Clintonová prý bojuje za občany USA, ale žádá, aby gangy narkomafií z Mexika měly volné hranice?

Jestliže má být prezidentkou žena, která se snaží vražednou politikou zachránit poslední zbytky americké velikosti, tak je to strašný úpadek a sešup bývalé mocnosti stejně jako přes zvrácenosti, homosexualitu a zabíjení padl Řím. Je těžké  orientovat se ve společnosti, která je sebestředná a která podléhá mediálním lžím a reklamám víc, než celý svět. A důkaz, že Obamovo - Clintonův  pakt platí dokonce Ukrajina obletěl celý svět. Přesto se americká společnost nad těmito znepokojivými fakty nepozastavuje.

 

Debata na závěr měla jeden závažný podtón

Z pohledu zvenčí USA byl Trump věcnější, důkaznější a přesně pojmenoval většinu absurdit vlády Obamy. Ale Clintonová má jeden věcný a pravdivý argument: je žena... Na co uslyší veličenstvo volič? Trump věcně pojmenoval zahraniční politiku Clintonové, ale ona měla jeden pravdivý, věcný argument: je žena...

Je prokazatelné, že USA špatně vyhodnotily podporu mírových teroristů v arabských zemích, je jasné, že za většinu může Clintonová a Obama, ale BBC a další média jí tleskají. Proč? Jaká je symbióza mezi médii a nadací Clintonů? Jak pracuje CIA poznalo Německo v Bundestagu, špiclování Merkelové, současně to vidíme všude kolem sebe a současně CIA má i úzkou vazbu na Clintonovou. Je to potom skutečná demokracie? Ale jak na to bude reágovat americká společnost? Přestože se prokázalo, že americké velvyslanectví v Německu mělo megaodposlouchávací zařízení do kabinetu Merkelové, je ticho po pěšině.

 

Co na ní zjistil Obama a Clintonová, že Merkelová americké vládě zobe z ruky a ničí Evropu?

 

Jenomže ví toto vše americký sebestředný volič? Těžko. Proto hodnotit debatu Trump - Clintonová je nemožné. I přes různé urážky a dnešní cenzůru je český občan mezinárodně velmi informovaný. Většinový americký volič má v diskuzích problém rozeznat arabské státy od jižní Evropy. Je to normální? Že neznají Českou republiku je logické. Ale neznat a plést světadíly ukazuje na trend úpadku USA, jejíž novým směrem je vedena rodinou Clintonů a Obamových.

Vážně má být Clintonová nový směr USA? Na to ať si odpoví každý sám, ale hlavně si na to odpoví americký sebestředný volič. A ten asi bohužel raději zvolí piedestal s nadutostí a Pentagonem, než sice trochu obhroublého, ale logicky myslícího muže. Protože je li základem debaty mocnosti diskuze mužů o ženách a nikoliv celosvětová hrůza válek a zabíjení, tak Bůh ochraňuj tento svět!