Málokdo asi věděl o scénáři, který byl připraven na Rusko v období Jelcinovy vlády. Sice to zní šíleně, ale scénář na rozpad Ruska byl připraven.

 

Federální okruhy Ruské federace: Centrální federální okruh Severozápadní federální okruh Povolžský federální okruh Jižní federální okruh Severokavkazský federální okruh Uralský federální okruh Sibiřský federální okruh Dálněvýchodní federální okruh

 Nerostné bohatství bylo zárodkem obklíčení a následným rozparcelováním území - nepodařilo se jenom díky velice ostrému vstupu relativně mladého Putina do čela státu.

 

Boris Jelcin nastoupil do funkce v roce 1991 a západ nadšeně tleskal. A jak by ne. Málokdo totiž za Jelcinem viděl totální úpadek, když především západní zpravodajské služby jeho slabost a neschopnost přetaviliy v nadšení demokratizace v Rusku. Sice v roce 1996 svoji funkci obhájil za nadšení údajných přátel západní demokracie, ale mezitím USA připravovaly scénář, který byl naprosto šílený. Ten měl rozkouskovat Rusko na čtyři díly, kdy střed a východ by byl pod správou USA a západ (na západ od Moskvy) by byl přičleněn k Evropě. A zbylé by byly pod jakousi všeobecnou správou. A v té době se US NAVY měla připravit na scénář obsazení Kurilských ostrovů v Sachalinské oblasti. (Stejné, jako dnes operují US NAVY v oblasti Jihočínského moře, pouze s tím rozdílem, že u Kurilských ostrovů si Američané nic nedovolí, protože tam mají Rusové špičkovou výzbroj.)

 

Současně s přidělením k USA (teritoriálně samozřejmě) měly být dokončeny základny USA na sever od Číny (Gruzie například) a USA by na začátku 21.století vojensky obsadily celý svět.

Šok pro USA nastal v roce 2000, kdy skutečné otěže převzal prezident Putin. Spolky a neziskové organizace pod správou USA, které byly rozesety po celém Rusku včetně tajných služeb během krátké chvíle eliminoval a vyhnal je prakticky z Ruska. Poslední výnos byl minulý rok, kdy zbývající neziskové organizace operovaly pod různými hlavičkami na dezinformacích ruské společnosti.

V té době jezdili Poláci na Ukrajinu a Walesa tam tvrdil, že Rusko se hroutí, že už se dávno ví, že oblasti Ruska jsou připraveny na součinnost se západem, že Rusko zůstane o velikosti 20 - 30 milionů obyvatel a část u Kaliningradu se dostane pod správu Polska. Že prostě Jelcin to u vodky dohodl a USA mají volnou cestu na dálný východ.

Že se nejen Walesa spletl ukázala další doba. A zuřivost Washingtonu byla neměřitelná.

 

Rázné kroky Putina nezůstaly bez odezvy. USA okamžitě začaly osazovat základny kolem Ruska od Albánie po Pobaltské státy a vyvrcholilo to vpádem USA námořní flotily do Černého moře za předpokladu, že na východě Ukrajiny bude operovat americká armáda. To už prezident Putin nemohl dál čekat, protože Moskva je z Černého moře na dostřel a natvrdo obsadil Krym se všemi teritoriálními důsledky o mezinárodních vzdálenostech a vodách.

Následovaly tvrdé sankce, dezinformační kampaň, zabíjení na Ukrajině, prostě to, co už všichni částečně známe. Agentury pod správou USA daly Rusku spekulativní hodnocení, takže se americké firmy musely z Ruska stáhnout (tak je nastaven americký zákon sankční). Všechny státy dostaly výhrůžku trestu od USA, pokud sankce nebudou dodržovat. A americké kolonie včetně nás poslechly.

Těžko říct, jak se to ruské vládě pod prezidentem Putinem podařilo utajit, ale je faktem, že zdánlivě rozfofrované peníze nejen Rusové neutratili, ale prudce investovali do sofistikovaných zbraní na ochranu celistvosti území. Současně s daňovým systémem se podařilo konsolidovat zem a Rusko vstalo z mrtvých.

 

Jenomže časová posloupnost najednou ukazuje další: co se s Ruskem nezdařilo, vyústilo v běsnění americké armády v Iráku, pak Africký roh, Libye, vzápětí Sýrie, Jemen, Irán, prostě arabská jara všude tam, kde se těžila především ropa, nebo proudil plyn, následovala Ukrajina, zabíjení a další raketové základny!

 

Samozřejmě nikdo normální nepopírá, že USA jako celek v systému ekonomiky je o mnoho let před Ruskem. Že státní správa funguje v centrálních oblastech, ale propojení na tak obrovském území se nedaří. Na druhou stranu kdy se objevují další a další důkazy o zákeřnosti USA, tak musí obyčejným lidem běhat mráz po zádech, jak naivní (jsme) byli.

A opět: bývalý polský prezident Lech Wałęsa prohlásil, že se Ruská federace může rozpadnout a počet jejích obyvatel se v tomto případě sníží na 20 milionů. Prohlásil to v interview pro ukrajinský list Ekonomičeskaja pravda.

 

Když se tak stane, pak mohou podle jeho slov země, které vzniknou na území Ruska, vytvořit „svou vlastní EU". „Bude následovat sjednocení nových států, ovšem na základě jiných zásad. Amerických. Dojde k vyrovnávání tempa rozvoje ekonomik, země budou otevřené pro spolupráci v různých konfiguracích", řekl Wałęsa.

 A toto byl přesně moment, kdy přemýšlející lidé začali zvažovat, zda předat neomezenou moc Pentagonu a válečné mašinérii USA. Ten příklon k Rusku není z lásky, ale pragmatičnosti, protože Češi jsou na území, o které se celá staletí pral východ, západ, sever a jih. A v našich dějinách jsou zkušenosti příliš silné.

P.S. Samozřejmě to zatím takto explicitně není z tajných dokumentů USA popsáno, ale další a další, jako již zmíněný Walesa se k připravovanému rozpadu Ruské federace za Jelcina hlásí. A jako první tenkrát varoval Gorbačov, jenomže to vypadalo příliš přitažené za vlasy. Teprve dnes lze dát vše do souvislostí a šílený scénář najednou dostává jasnější kontury! Tenkrát jsme byli překvapeni, proč Gorbačov vystoupil ostře proti USA a dal svojí podporu Putinovi. Dnes už to vidíme také. Jednotlivé střípky začínají skládat jasnější mozaiku a ta je děsivá!

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Vystizny komentar. I poskok USA Walesa a fizl za komousu se tady objevil v plne krase. Od Polaku se nic dobreho ocekavat neda. Jsou odjakziva zmitani nenavisti k Rusku, protoze od neho dostali nekolikrat do zubu. Pri obsazovani Tesina po Mnichovu nedali Polaci ceskym obcanum ani par hodin na vyklizeni bytu a domu. To jsou sousedi...
  Rusko ma smulu, ze ma suroviny a prohresilo se tim, ze je nechce odevzdat zapadnim koncernum za rohlik. Jako ostatne vsude, kde zapad zemi kolonozoval, uplatil jako Jelzina, vladu a politiky a parazitoval pak na surovinach. Kde se to nezdarilo a vlada to nedovolila, stihl je osud Iraku, Lybie, Syrie. Pomoci NATO tyto zeme USA zniclyl a rozvratily, aby kazdy do budoucna vedel, co ho ceka, kdyz se USA nepodvoli! Americkemu parazitovii neni nic svate, sleduje jenom sve vlastni cile a na ostatni se diva jako na sve kolonie, menecennou pakaz.
  Budme radi, ze je zde Rusko, ktere nezlomi. I pres zurivou nenavist, konstruovane false flag operace, obklicovani zeme si Rusove zachovavaji rozvahu a statecnost. Podelany a zdegenerovany zapad uz neni zadne opozice schopen a podridil se NWO.

 • *

  NAVRTAL ŽIDOVSKÝ ASTRONAUT FEUSTEL RUSKOU KOSMICKOU LOĎ?!
  Zaplatí Feustel poškození lodi?!
  https://1gr.cz/fotky/idnes/18/033/org/KUZ721ecd_szh05_space_station_launch_0321_11.jpg
  4. října přistála v kazašské stepi loď Sojuz MS-08 se třemi muži, kteří strávili poslední půlrok na ISS. Na palubě byli Andrew Feustel, Richard Arnold a Oleg Artěmjev. Posádka, která se zúčastnila Expedic 55 a 56, se do vesmíru vydala 19. března 2018 a ve vesmíru tedy byla 197 dní. Feustel sloužil jako vedoucí Expedice 56 a musel tedy 29. a 30. srpna řešit podivnou epizodu se ztrátou tlaku a následným objevem vyvrtaného otvoru v orbitálním modulu Sojuz MS-09.
  Na palubu lodi si Feustel vzal sbírku Jana Nerudy Písně kosmické, českou vlajku, plyšáka Krtečka a časopis z koncetračního tábora Terezín. Dále fotografoval Prahu a Brno z vesmíru, ačkoli on žádné vazby na Česko nemá.
  https://www.denik.cz/z_domova/americky-astronaut-feustel-vyfotil-prahu-z-vesmirne-stanice-iss-20180606.html
  Jeho úlisné chování k Čechům je samo o sobě divné.

  Deník Kommersant napsal, že podle hlavní ruské vyšetřovací verze otvor vyvrtali členové americké posádky. Kvůli onemocnění jednoho z nich chtěli prý záměrným poškozením Sojuzu vyvolat nutnost spěšného návratu na Zemi. Pokud by totiž posádka musela ISS opustit z důvodu nemoci, nikoli kvůli technické poruše, museli by Američané novou kosmickou loď zaplatit. Při evakuaci by poškozený modul shořel v atmosféře a na vyvrtaný otvor by se nepřišlo, uvedl Kommersant s odvoláním na úvahy ruských vyšetřovatelů.

  Feustel odpověděl v interview televize ABC News: “I can unequivocally say that the crew had nothing to do with this on orbit, without a doubt, and I think it’s actually a shame and somewhat embarrassing that anybody is wasting any time talking about something that the crew was involved in.”

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Jen at to poradne vysvetli a objasni si sami Rusove!
  Ja osobne naprosto nechapu jak Rusko, kteremu USA delaji jenom to nejhorsi, uvaluji na nej sankce, chteji mu zasadit preventivni udery, atd. nekopne ty smradlave US zidaky do riti! Ja bych jim neveril ani dobry den. Je to prolhana a pdrazacka pakaz, jejich bratri jsou izraelisti zide. Staveji se k Rusku pratelsky a pri prvni prilezitosti mu skodi - viz vyprovokovany sestrel Iljusina zidovskymi stihackami z zidovske Juesej!
  Je zajimave, ze odporni diktatori Stalin i Hitler nechavali zidy likvidovat. Nenavideli je, neverili jim. Meli urcite sve duvody k tomu. A my to stale jeste nechapeme, co se ve svete deje. 500 nejbohatsich rodin prevazne zidovskych vlastni 90 % vseho bohatstvi nasi zemekoule. Jeste jim chybi ruske suroviny, proto ta nenavistna hysterie k Rusku !!!!!

 • Dan

  V tomhle videu mate otevrene vysvetlenou politiku USA v Evrope, jeji vyzbrojovani a pripravu valky s Ruskem. Naprosto otevrene chvastani namysleneho predstavitele imperialni mocnosti.
  https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE
  Dejte to prosim dale.

Nejčtenější články za poslední měsíc