Za demokratické hlasování 9 - 13 let stejně jako za Adolfa Hitlera! Kde jsou naše demokratická komanda, co v Číně hulákají o lidských právech a uráží Čínu, uráží Rusko a  Putina? Kde jsou "spravedliví" Piráti a další patolízalové Bruselu? Kde jsou Kolářové, Hřibové a další bojovníci za svobodu?

 

A vůdci Evropy opět jako zrádci v roce 1938, kteří zradili Československo opět mlčí a někteří dokonce tiše schvalují!

Evropo (občané) braň se!

 

Navalnyj dostal tři měsíce, ale za demokratické referendum sazba v Evropě 13 let!

Bývalý katalánský viceprezident Oriol Junqueras, který byl za svou roli v neúspěšném katalánském tlaku za nezávislost odsouzen k 13 letům vězení, varoval v pondělí, že separatistické hnutí „se vrátí ještě silnější“.

Nejvyšší trest (13 let) dostal bývalý katalánský vicepremiér Oriol Junqueras, dalších pět regionálních exministrů má tresty od deseti do 12 let a dva aktivisté Jordi Sánchez a Jordi Cuixart dostali devět let vězení. K 11 letům a šesti měsícům vězení byla odsouzen bývalá šéfka katalánského parlamentu Carme Forcadellová.

 

 Proti bezprecedentnímu verdiktu v novodobých dějinách země vyšly miliony občanů Katalánska do ulic!

 Pozorně sledujte na videu: obrněná zvířata z Madridu útočí a masakrují, občané Katalánska beze zbraní se pouze brání a protestují!

 

A zatímco miliony lidí v Katalánsku masakruje komando těžkooděnců z Madridu, zrádci v Evropě odklání zpravodajství na Rusko, Čínu, Turecko, ale o masakrování obyvatelstva, které neudělalo nic horšího, než zvolilo demokraticky politiky a následně provedli svobodné referendum za svobodnou správu své země Katalánska a za to padají drakonické tresty prakticky mlčí!

 

Zvířata - těžkooděnci z Madridu masakrují Katalánce
Beze slov
Pár tisíc tvrdí mainstream - letiště v Barceloně
Pár jedinců, narušujících pořádek: Barcelona v ulicích ve 23:00

A naše sdělovací prostředky, hlavně veřejnoprávní televize a rozhlas přečtou dvě, tři útrpné věty, že pár tisíc Katalánců protestovalo proti rozsudkům. (Větší reportáž v Čt až před půlnocí, kdy sledovanost je malá. A dnes? ) Jaká je skutečnost po šílených rozsudcích, které by ani Čína či Rusko neudělily, si můžete posoudit sami. A navíc: zatímco v Hongkongu  se lidé chovají jako sběř a masakrují vše na co narazí a vedení Číny zatím žádá, aby demonstrovali a jednali pokojně, zde občané Katalánska pokojně demonstrují, pokojně udělali referendum a španělská sběř z Madridu - těžkooděnci napadají pokojné občany Katalánska a masakrují je.

 Tak sakra, kde ta skutečná svoboda a demokracie je: v Evropě, nebo v Číně či Rusku? Fakta kdo lže si ověřte sami!