Syrská armáda ovládla všechny části Starého Města v Aleppu, jež dosud kontrolovali míroví teroristé se zbraněmi USA.

 

Syřané, můžete už dělat pá pá Evropě - a alou do práce!

Sýrie volá!

Neuvěřitelná ostuda americké armády, která zase po Vietnamu a dalších bojových choutkách dostává na frak.

Více jak pět let zbabělá americká armáda osvobozovala Sýrii, aby nakonec před rokem musela nastoupit ruská armáda a přišla skutečně lidem na pomoc jako Československu a Evropě v roce 1945!

Votápek, Romancov, generál Petr Pavel a další defilující v České televizi: lež má krátké nohy!

 

Syrská armáda  začala postupovat do historického centra v úterý. Vojsku a jeho spojencům se v minulých dnech podařilo vybojovat už dvě třetiny původně povstaleckých částí velkoměsta, uvedla agentura Reuters. Východní část Aleppa byla od roku 2012 v rukou teroristů Damašku, vláda s pomocí občanů kontrolovala zbytek metropole.

V bojích se během posledních dnů armádě podařilo vybojovat nejprve povstalecké čtvrti na severovýchodě města, odkud pak postupovala dále směrem na jih.

 Včera osvobodila vládní vojska od radikálních skupin čtvrti Tell-aš-Šurta, Šajch-Luftí, Kadi-Askar, Šaar a Turbat-Lala. Kromě toho bylo ukončeno vyčištění a odminování strategicky důležité čtvrti Šajch-Saíd v jihovýchodní části velkoměsta. Podle přicházejících zpráv v noci na úterý vzaly armáda a domobrana pod svou plnou kontrolu silnici vedoucí k mezinárodnímu letišti Allepa v Nejrabe.

Je hezké, jak si rozdávají Nobelovy ceny míru. Dostane ji po Obamovi, Evropské unii nakonec i Al-Kaida a ISIS?  Ta "skvělá" informovanost nás nějak stále mate...