A je to tady zase. Novičok, ricin a ruský agent, jak se to rýmuje? Tak teda popořádku. Zemřel člověk. To je asi pravda. Vyšla zpráva koronera. Dobře, ani zde nic divného asi není. Pak po třech létech jali podezření, ohledali mrtvolu nebo tak nějak a pochopili, že když vraždil Putin Skripala, zavraždil něčíma rukama Putin i tohoto nepřítele. A pochopte, vždyť je to logické...

 

Případ prý však stál stranou pozornosti, protože v době smrti Gluškova se ruští agenti pokusili otrávit bývalého agenta Sergeje Skripala.

V březnu 2018 byl nalezen v londýnském bytě mrtvý bývalý zástupce ředitele Aeroflotu Nikolaj Gluškov. Nyní se prý prokázalo, že nešlo o sebevraždu, ale že byl uškrcen. K tomuto závěru dospěl koroner. Po třech létech bádání o mrtvole.

A jak k tomu došli?

No přece neměl rád Putina, kritizoval ho a tak je jasné, že ho Putin zavraždil. O tom se prý nedá už pochybovat. Sice ve zprávě stojí, že se Gluškov nebránil: „Chybí tu zranění odpovídající delšímu zápasu nebo odporu vůči třetí straně a absence zranění na horních končetinách.“

Ale hlavní důkaz je nyní. Přítel Gluškovovy dcery Natálie Denis Trusin údajně řekl: „Ničeho se nedotýkejte, dokud sem nedorazí policie. Někdo ho zabil.“

A tak to policie prověřila, spojila se Skripalem, morčetem, co se otrávilo skokem na kliku, propojila s podezřením, že Putin neměl Gluškova rád, protože byl jeho kritikem a blízkým přítelem oligarchy Borise Berezovského, který také utekl do Británie a byl roce 2013 nalezen oběšený ve svém domě v Berkshiru. A Gluškov nikdy nevěřil, že se Berezovskij zabil sám. Takže po třech létech je jasné: Putin.

Takže suma sumárum: Putin zavraždil Skripala, morče, co skákalo na kliku a nyní zase mrtvola odhalila, že Putin uškrtil i Gluškova. Možná budou hledat i ricin a novičok, protože to bylo v období Salisbury a Gluškovovo tělo bylo objeveno 12. března 2018, na kdy byl původně předvolán k obchodnímu soudu.

BBC neuvedla čeho se stání mělo týkat, ale to nevadí, Putin je ložený...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Polovina Britů a 1 milon Čechů se nechali zavraždit tzv. vakcínou. Takových blbců u nás i ve světě, co si nechají píchat vraždící svinstva od Žida Gatese a tuneláře Žida Babiše, to je prostě strašlivé!

  "More than six million people in the UK are now fully vaccinated against COVID, while nearly 32 million have had their first dose."
  https://news.sky.com/story/more-than-six-million-britons-fully-vaccinated-against-coronavirus-12269454

 • BBC nezajímají opravdoví vrazi, kteří vládnou Slovensku?

  Prezidentka Čaputová & prokurátor Lipšic & premiér Matovič zavraždili policejního exprezidenta Milana Lučanského a do médií uvedli: "Lučanský si ve vazební věznici v Prešově 9. prosince 2020 sám vyrazil oko, poté se v Ústřední vojenské nemocnici v Ružomberku převrátil spolu s nemocničním vozítkem a udeřil se do temene a 29. prosince 2020 se sám oběsil na teplákové bundě." Lučanský jednal s těmi vrahy v rukavičkách. Neměl k 1. září 2020 protestně odstupovat z funkce policejního prezidenta, ale hodit Čaputovou, Lipšice, Matoviče do vězení za falšování voleb a koronavirové miliardové zlodějny!

 • BBC nezajímají opravdoví vrazi, kteří vládnou Slovensku?

  Lékař Marián Sičák, ktorý v prosinci 2020 operoval zlomeninu nadočnicového oblouku generála Lučanského v nemocnici v Ružomberku, kandidoval za Matovičovo OĽaNO. Matovičova vláda 27. srpna 2020 jmenovala Vladimíra Lengvarského ředitelem Ústřední vojenské nemocnice v Ružomberku a 1. dubna 2021 Čaputová jmenovala Lengvarského novým ministrem zdravotnictví! Matovič je od 1. dubna pro změnu ministr financí! Sprostá nosatá vraždící židácká partička se navzájem drží ve státních funkcích! Co na ně generál Lučanský věděl?

 • umučenie Lučanskeho

  V odpovědi na: BBC nezajímají opravdoví vrazi, kteří vládnou Slovensku?

  Zo slovenských médií počujete len ticho. Lekár Marián Sičák v minulosti vystupoval za stranu Daniela Lipšica – NOVA a neskôr kandidoval v parlamentných voľbách 2016 za OĽANO - NOVA, za Matoviča a Lipšica. Z výsluchu Milana Lučanského po zadržaní: Tak začnem vami, pán Lipšic, čo na vás všetko viem.

 • Europoslankyně Monika Beňová (Smer-SD, SaD) se obrátila na Evropský parlament

  a místopředsedkyni Evropské komise pro hodnoty, transparentnost a dodržování zásad právního státu VĚRU JOUROVOU (ANO) a požádala je o vyšetření smrti generála Lučanského a o vytvoření vyšetřovací komise k dodržování práva na Slovensku!
  4. januára 2021 M. Beňová sa v prípade M. Lučanského obrátila na európske inštitúcie

  https://www.teraz.sk/slovensko/m-benova-sa-v-pripade-m-lucanskeh/518176-clanok.html