Mnozí si myslí (nebo uvěřili), že sice mají USA triliony (biliony) zadlužení, ale že je údajně jejich vyspělost tak úžasná, že prostě na USA nikdo nemá. Neboli státní mainstreamy celého světa ukrývají zaostalost USA formulkou: při jejich výkonnosti by to USA splatily za krátkou dobu.

 

Ne, není to pravda. Ale nejdříve si ukažme tabulku a je to v procentech už skutečně hrozivé. Takže vítězství Trumpa prostě neudělal hloupý lid americký, jak tvrdí další experti antitrumpovské české aliance s Klvaňou, Kozákem či Kolářem z Evropských hodnot v čele, ale naopak předvídavá, prozíravá a inteligentní část společnosti, která tu hrůzu v budoucnost vidí. Všichni víme, že Pentagon žere peníze a lid ho nezajímá. Ale co další? Ukažme si několik příkladů.

 

Vývoj poměru amerického vládního dluhu k HDP (v %):

 Jenomže to by nebylo to nejstrašnější, kdyby...

Zde vidíme zadlužení od roku 1980. Za Obamy úplně strašidelné. Jenomže podíváte li se na zadlužení, musí vás zděsit teprve následné, o čem se nemluví. Údajně jsou tedy USA bohaté. Skutečně? Pomineme li, že je vše založeno na astronomickém dluhu, kdy většina peněz jde do válek a zabíjení, zarazí další věc: co žene USA k vyvolání konfliktu, kdy Pentagon a Stoltenberg - generální sekretář NATO tvrdí, že Rusko útočí a provokuje západ a USA. Tato mapka hovoří za vše.

A pak už můžeme předložit další důkazy prapodivné ekonomické zvrhlosti, ve kterou se stala původně bohatá velmoc: jistě si mnozí pamatují, že státní zaměstnanci poslední léta v létě občas nedostali žádnou mzdu.

Že USA mají nejvyšší složenou daň na světě (40%), největší a nejbohatší společnosti světa a výběr v poměru má skoro nejnižší (mimo Afriky). Obrovské množství daňových slev, úniků, danění v Irsku apod. nakonec USA ruinuje.

Že školství je v USA v katastrofálním stavu, zdravotnictví nejdražší a přitom Kuba má kvalitnější a mnozí se tam jezdí léčit například s rakovinou, státní správa se potácí u zastaralých programů a počítačů jako česká. A nejen to.

Že mají sice v USA Silicon Valley, kde však pracuje převážná část zahraničních vědců, zatímco Američané nemají na vzdělání a více jak 40% je na sociálních dávkách, byť nezaměstnanost je údajně malá.

Že americký stejně jako český dělník měl punc "kvalita", že za jednu americkou hudební skříň vyvezenou jste mohli koupit zahraniční auto, zatímco dnes se v USA prodává šunt, (stejně jako u nás) který se rozbije dřív, než ho odnesete domů a místo opravy jednoho polovodiče či jiné součástky si kupujete výrobek nový. Nemá kvalitu, proto nemá ani žádnou cenu!

Že americká firma byl pojem, dali jste jí klíč od domu a po dovolené jste měli opravený dům či byt, zatímco dnes vám ho firma ukradne, přestěhuje se do jiného státu a ještě změní název jako u nás!

 Že Schwarzenegger byl guvernérem kdysi nejbohatší části USA Kalifornie a že jí dnes stále hrozí krach a že Kalifornie vypadá trochu jinak, než jak ji známe z filmů. A teď si navíc všimnete, kolik přibývá bezdomovců, zavřených obchodů a dalších příznaků ekonomického pádu. V roce 2010 to vedlo dokonce i k tomu, že se snížil příliv nelegálních migrantů z Latinské Ameriky. Naopak podle obyvatel sousední mexické Tijuany byly daleko volnější kontroly na hranici, které lákají Mexičany, aby své výdělky dávali za zboží na sever od hranice. A ta šílenost zůstala dodnes. Proto všude vyhrál Trump, kterému tam lidé věří.

 

Do oprav USA neinvestují skoro nic, vše se rozpadá, silnice, mosty, přehrady a pozlátka několika světových unikátů zastírá skutečný stav, v jakém jsou. Například delší sucho v Oroville v Kalifornii uchlácholilo politiky a peníze na rekonstrukci nebyly. Musí se přece válčit v Iráku, v Libyi a i jinde. Pak přišla normální zima, déšť a drama:

A katastrofické zprávy se množí. Na jihu, východě, západě, i na severu. Obyčejní lidé mají strach o práci, protože jim sráží mzdy pendleři z Mexika, Venezuely a dalších států, kteří dělají na černo za velmi nízkou mzdu. Úrazy se množí, katastrofy narůstají. Katastrofy, které jsou zapříčiněny neinvestováním do modernizace a odpočinku, nikoliv přírodní.

 

Černoši v USA si stěžují, že jim bílí loupeže, vraždy a násilí dávají do záznamů a oni pak nemohou sehnat práci!

Za posledních 40 roků prudce vzrostl počet lidí uvězněných nebo těch, kteří dostali podmíněné tresty za činy jako jsou přepadení, podvody a držení drog. Mnoho obviněných jednoduše přiznalo svou vinu, aby dostali podmíněný trest místo uvěznění, ale zápis v trestním rejstříku je i tak bude omezovat po celý zbytek jejich života. Soudní usvědčení diskvalifikuje takového občana ať žádá později o přijetí na vysokou školu nebo do pracovního poměru. Zápisy v trestním rejstříku jsou také důvodem, proč je tak málo Afro-Američanů u policie a v místní administrativě měst jako je Ferguson ve státě Missouri.

Lidé usvědčení z nezákonného držení drog nemohou v mnoha amerických státech nikdy získat studentské půjčky, potravinové známky, ani sociální ubytování. Výbory, které udělují licence a státní zákony často zabraňují usvědčeným zločincům, aby nikdy v životě nezískali zaměstnání - nesmějí se například stát ani kadeřníky. Zákony ve státu Missouri jsou sice takové, že by měly zabraňovat tomu, aby byli bývalí zločinci předem vylučováni z možnosti pracovat, ale mnoho soukromých firem odmítá přijímat nejen bývalé zločince ale i lidi, kteří byli zatčeni, zbaveni obvinění a ihned propuštěni na svobodu, pokud je o tom záznam v jejich trestním rejstříku.

rabování v roce 2014

Pan Uggen prohlašuje, že taková "pravidla" jsou nebezpečná pro občanskou bezpečnost, protože zabraňují lidem propuštěným po výkonu trestu, aby se mohli živit poctivou prací. Jedním ze zakázaných zaměstnání je i práce u policie.

Absurdní: černoši, kteří loupí a vraždí si stěžují, že nemohou pracovat u policie a to je vyhnalo k násilí ve městě Ferguson. Prostě černý vrah má mít právo dělat policistu. A tato zvrácenost se šířila napříč USA jako lavina!
Za posledních 40 roků prudce vzrostl počet lidí uvězněných nebo těch, kteří dostali podmíněné tresty za činy jako jsou přepadení, podvody a držení drog. Mnoho obviněných jednoduše přiznalo svou vinu, aby dostali podmíněný trest místo uvěznění, ale zápis v trestním rejstříku je i tak bude omezovat po celý zbytek jejich života. Soudní usvědčení diskvalifikuje takového občana ať žádá později o přijetí na vysokou školu nebo do pracovního poměru. Zápisy v trestním rejstříku jsou také důvodem, proč je tak málo Afro-Američanů u policie a v místní administrativě měst jako je Ferguson. - See more at: http://blisty.cz/art/74422.html#sthash.QWax3IBg.dpuf

 

 

Vojáci v New Orleans dostali rozkaz střílet na rabující (a opět to byli většinou černoši, které vyplavila povodeň)

2. září 2005  7:13
 
Americké úřady vyslaly do New Orleans 300 vojáků, kteří se vrátili z Iráku. Mají rozkaz střílet proti rabujícím lidem. "Věřím, že zbraně použijí," prohlásila guvernérka Kathleen Blancová. Na evakuaci čeká v zaplaveném státě Louisiana ještě 300 tisíc lidí.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/vojaci-v-new-orleans-dostali-rozkaz-strilet-na-rabujici-pjr-/zahranicni.aspx?c=A050902_071309_zahranicni_ton

 

A zatímco Pentagon bobtnal, vojenské zakázky narůstaly, mrtví se množili, dělníci, kteří to financovali, živořili, nebo dokonce byli vyhozeni z práce. A Trump, který neslibuje, že zvýší daně firmám, ale naopak sníží za cenu, že budou danit v USA a bez "optimalizace", byl nazývám nemocným, psychopatickým a zvráceným mužem, zatímco americký lid, který volil Trumpa, byl nazván lidmi, co nikdy skutečně nepracovali hloupým, až dementním.

Dientsbier, Kozák a Klvaňa - tři lidé, co vědí, že je Trump dementní a má štěstí, že oni tři nekandidovali na prezidenta USA, protože by Trump skončil s volebním fiaskem a výpraskem. Rusové ukázali, že jsou velmi chytří a dokáží se zorientovat, a dokáží zmanipulovat nevzdělanou populaci, že se zvolí lidé, kteří půjdou Rusku na ruku,“ dodal Kozák s tím, že si však nemyslí, že by se mohl opakovat rok 1968.

Ono je už třeba zajímavé, že "včera" byla ruská administrativa tupá, ožralá a zaostalá, zatímco "dnes" je geniální a ovládající kybernetikou celý svět. To vše se stalo za jeden rok. Co bude za deset let tímto tempem? Nebo jsou protiruští fanatici blázni a zoufalci?

 

Ano, americký bílý pracující občan se vzbouřil a obsadil Bílý dům, aby opět dal původně bohaté USA tam, kam patří. Mezi vyspělé státy, kterých by si měl občan celého světa vážit.Bude to práce velice těžká, protože Pentagon si navykl hrabat, zelené mozky z NATO raději zahájí válku, vymyslí nepřítele, kde budou civilní oběti, zatímco oni se budou ukrývat v bunkrech a v zázemí a přehazovat peníze lopatou.

A aby lidské hodnoty byly skutečně opět lidské a vládl zákon přírody, nikoliv zákon džungle, byť i ten má své zákonitosti s jednou výjimkou: nemá zbraně hromadného ničení jako Pentagon!

 

 

Ta zvrácenost a nadřazenost generálů musí skončit. Jinak se zhroutí celá Zem. Musíme všichni společně likvidovat teroristy a vojákům na to dát nejlepší vybavení a ochranu. Ale na skutečné vrahy a teroristy, nikoliv na ty vyprefabrikované, aby generalita NATO mohla hrabat peníze a lid hrůzou úpěl. Vyžeňme tyto zelené zrůdy a opět armády vraťme pod velení lidu. Jinak končí demokracie, jinak končí celý svět! A pokud to Donald Trump nezvládne, tak děj se vůle boží...

 

 

P.S. Paradoxně by se chtělo zvolat, že nejlépe v USA bylo, když černý muž pod bičem otrokáře žil a bílý muž pracoval a dřel!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • JoeJoe

    Ceske trio na fotce v cele s Dienstbierem je k placi !! Ussaci svoji nadrazenosti a aroganci smichanou s demenci jsou tesne pred kolapsem. Jsou tak v p...i, ze vozi obrovskymi tankery pitnou vodu do Ciny. Dluhopisy asi nesplati. Proto ussa zabijaci nato potrebuji valku. Pro ne by byla spasa vymazanim Ciny z mapy kvuli dluhopisum. Ale to je pro ussaky moc velke sousto. Sobotka to asi jeste nezjistil. Ten bojuje jen o preplnene koryto z potu a driny naroda ceskeho.

  • Carolina

    Interpersonal intelligence is amongst the most overlooked, underutilized skill sets. In school, as we form our careers or level-up our professional life we often think about technical skills http://gylgroupinmobiliaria.com/site/index.php/profile/75/es/amy_barber