Ruští agenti operují v Německu čile jako v éře Leonida Brežněva. „Vidíme, že Rusko výrazně zvýšilo své aktivity, takže nyní dosáhly úrovně, jakou známe jen z dob studené války,“ řekl listu Welt am Sonntag šéf německé kontrarozvědky Thomas Haldenwang. Rusko má podle něj „velmi komplexní zájem o téměř všechny politické oblasti“.

Vymkly se zpravodajské služby z kloubů a dělají si, co chtějí?

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusti-agenti-v-nemecku.A210606_091651_zahranicni_jan#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Proč by odposlouchávali Merkelovou?! Služka Merkelová neposlouchá na slovo?! Černé migranty pustila do Německa, uzavřela jaderné elektrárny, ale za zády páníčků buduje Nordstream 2, propojení Německa s Ruskem, resp. se Sibiří. Plyn z pole Bovanenkovo na poloostrově Jamal na Sibiři, rusky Яма́л.

 • *

  Nord Stream 2
  https://www.gazprom.com/projects/bovanenkovskoye/

 • *

  My, Češi, platíme za ruský plyn Němcům již od r. 2002. Miloš Zeman a ředitelka Transgasu Alena VItásková privatizovali v r. 2002 státní plynárenský monopol Transgas do rukou německé RWE. RWE/ innogy je nenažraný překupník, nakupuje od Gazpromu a Čechům draze prodává, ročně čistý zisk cca 10 mld. Kč.

 • 19. března 2021 Po volbách zrušíme plynovod Nord Stream 2,

  avizují němečtí Zelení
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecka-strana-zeleni-konzervativni-blok-cdu-csu-plynovod-nordstream-2.A210319_151303_zahranicni_misl

 • Rothschildové a Rockefellerové bojují proti klimatické změně

  Nařizují Evropě: Jádro ne, uhlí ne, plyn také ne. Ten měl nahradit uhlí. Takže Němcům zůstane jen voda, vítr a slunce.
  https://www.klimatickazmena.cz/cs/

Nejčtenější články za poslední měsíc