Barometr dezinformací a osočování je jasný: pseudonovináři a propaganda už se na covid nechytá, tak se vrátila k osvědčenému: Putin a

MH17.

Soudní řízení v Nizozemsku kvůli sestřelení letu MH17 v létě 2014 nad východní Ukrajinou vstoupilo dneškem do další asi desáté rozhodující fáze. Prokuratura začne s předvoláváním svědků a předkládáním důkazů. V nepřítomnosti jsou souzeni tři Rusové a Ukrajinec ruské národnosti.

Výsledek je znám, tak proč opět stejné divadlo? Pouze musíme litovat pozůstalých, že je trýzní!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Summit NATO v Bruselu 14. června 2021

  NATO NAJEDNOU POŽÁDALO O ROZHOVOR S MOSKVOU: „CO NEJDŘÍVE“. V předvečer summitu aliance v Bruselu Stoltenberg náhle pozval Moskvu, aby se znovu zúčastnila zasedání rady Rusko-NATO. "Máme mnoho témat k diskusi, která jsou ve společném zájmu NATO a Ruska," řekl.
  https://m.vk.com/wall-181443339_18744

 • Témata summitu NATO 2021 v Bruselu jsou:

  Summit se podle generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga bude věnovat mj. agresivním aktivitám Ruska, hrozbě terorismu, kyber útokům, novým disruptivním technologiím, bezpečnostním dopadům změny klimatu i otázce Číny.
  https://www.natoaktual.cz/

 • Kdo tam poletí? Zeman! Co udělají vrbětičtí llháři Babiš s Hamáčkem?

  Prezident Miloš Zeman podle sdělení Hradu o účasti na summitu „vážně uvažuje a chce okouknout Bidena“. „Pan prezident o účasti uvažuje, protože se účastnil, tuším, všech předchozích summitů NATO,“ odpověděl pro Lidovky.cz Rudolf Jindrák, ředitel zahraničního odboru prezidentské kanceláře.

 • Zeman by si měl dávat bacha, aby ho neotrávili

  Zeman asi nikdy nepověří sestavením vlády, premiérem vítače feťáka Bartoše a vítače z Kalergiho spolku Fialu, ať si Soros volebně ufalšuje cokoli. Ale po úmrtí prezidenta (!) vyhlásí předseda Senátu Pepek Vyskoč Vystrčil (ODS) nejpozději do 10 dnů nové prezidentské volby. Už nastrkují Válečka Ebena.

 • *

  Ježišmarjá, lidi, co se furt plácáme jak „líní kapříci“ v zatuchlém rybníčku s COVID FAŠIZMEM! Povstalci na Donbasu v roce 2014 zestátnili podniky tunelářů Achmetova a Kolomojského, „ukrajinských Kellnerů a Babišů“, doly, ocelárny a elektrárny, které ukradli v v „privatizaci“. Frk frk a hotovo.

 • *

  ČR nic do USA neexportuje, ČR kupuje spotřební krámy z Číny a plyn a ropu z Ruska. Prezident prognostik M. Zeman pragmaticky vytyčil orientaci na Ruské dubisko a Čínu. Jinak Rusko nechce, abychom vystupovali z EU, ale k čemu je Čechům NATO? Ostudný agresívní spolek.

 • Levnější ropa a plyn výměnou za opuštění NATO

  "Putin má misionářskou vizi bránit východní polokouli. Má na zřeteli Rusko, jaké bývalo v dobách Kateřiny Veliké," odmítla litevská prezidentka (65 let, svobodná, bezdětná).
  www.denik.cz/ze_sveta/litevska-prezidentka-prirovnala-putina-k-hitlerovi-a-stalinovi-20140622.html

Nejčtenější články za poslední měsíc