Facebook, ale těžko majitel Facebooku nikdy nezablokuje jakékoliv informace levicových liberálních extremistů propagujících americké vakíny, Brusel či NATO, ale 100% těch, kteří stojí na opačném názorovém břehu.

Američtí UFOuni nyní najednou vycházejí z amerických tajných služeb, i když je nikdo neviděl, tak je to pohoda. Před pár lety to byly fantasmagorie a titíž to ironizovali.

Která pravda platí pro který den? 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Radek

  Jj, buržoazie se stala neuvěřitelně drzou. Pamatujete na finanční krizi, roky 2007 - 2013, jak kňourali, aby stát (Bushova vláda, Obamova vláda) z veřejných peněz zachránila investiční (!) banky z Wall Streetu Morgan Stanley, Goldman Sachs, Bear Stearns, automobilky, zajišťovnu AIG kvíík kvííík.

 • Radek

  Program TARP, kvantitativní uvolňování, nulové a záporné úrokové míry, Too Big to Fail. Teď vidíme následky. Obří dluhy, které neoliberální finanční mogulové nasekali, za ně převzal stát, tak poskočili na vyšší úroveň, genocida obyvatel vakcínami.

 • Informace progresívních liberálních fašistů

  Levice být liberální nemůže, ani konzervativní, obé je oxymoron. Liberalismus je pravicová politická ideologie, vznikla v 17. století v Anglii. Když se liberální fašisti dnes snaží zničit některé státy a národy, tak tím jistě něco sledují. Své zájmy.

 • Radek: Vždyť globální elity v USA jsou blbci.

  Nevšimli si nemovitostní bubliny!!! Nemovitostní bublina v USA praskla v květnu 2006 (od té doby ceny nemovitostí klesaly). Akciová bublina v USA praskla v červenci 2007 (Dow Jones byl tehdy na maximu přes 14 000 bodů). Mezi tím uplynul 1 rok!!! Nebo věřili ve VĚČNÝ RŮST. :-))

 • *

  MySpace taky cenzuroval a už není. Hlavně nahé fotky.
  "Čínský MySpace filtroval slova jako: „Taiwanská nezávislost“, „Dalai Lama“, „Falun Gong“ a umožňoval hlásit prohřešky podrývání národní jednoty či ohrožení národní bezpečnosti."

 • *

  Nejvíc trendy sociální sítě jsou TikTok, Mewe, CloutHub, Clubhouse, Parler a další.

 • *

  Facebook alternativy 2021 – Sociální sítě, které neprodávají vaše data
  https://makeawebsitehub.com/facebook-alternatives/
  WT Social, EyeEm, Yubo, MeWe, Sociall, Ello, Vero, Mastodon, Friendica, Hubzilla, Signal, Zom, Tox, Matrix, Telegram

Nejčtenější články za poslední měsíc