Skrytá Pravda

Je fuč, švadlenka z Coventry? Syrská organizace pro lidská práva (SOHR) byla pro řadu světových médií jedním z hlavních zdrojů informací týkajících se konfliktu, který zuřil v Sýrii od roku 2011.  A najednou jakoby se po observatoři zem slehla...

 

Kde jsi, hlavní zdroji excelentních západních zpráv pro Reuters, CNN, BBC, AP a AFP o Sýrii a Iráku?

 

Záhada, že ho nikdo nepohřešuje, nikdo ho najednou po zvolení Donalda Trumpa nepostrádá a  světové agentury hlásí, že vlastně nic nehlásí. Nejexcelentnější zdroj, který nás každý den zásoboval zločiny Asada a Putina jakoby se z Coventry do vesmíru vypařil. Takže nyní z Mosulu nic nehlásí. Zlí jazykové však tvrdí, že spolupráce koaličních vojsk s USA je tak excelentní, že sice masmédia hlásí velice tvrdé boje, ale nikdo nenajde ani raněné, natož mrtvé.

 

Vážně vojska USA nyní bombardují bez jediného zabitého? Jak úžasné!!

Fakta: zatímco nějaké excelentní jednotky odhalily, že prý Asad použil nervový plyn, a mnoho dětí se dusilo, tím zdroje končí a nikdo záhadu, že to bylo v místech, kde měla základnu mírová teroristická ozbrojená opozice Asada, nevysvětlil, ví se pouze, že to byl Asad a možná Putin osobně, neb ten je všude. Stejně záhadné je, že už mnoho dní se urputně válčí o střed města Mosulu, ale asi mají v USA speciální naváděcí kulky, které poznají zločince, protože nikdo mrtvé nehlásí. Nikde údaje nejsou k nalezení. Zatímco o zabitých Putim a Asadem se vědělo už hodinu předem... A co je nejzáhadnější: nikde nikomu excelentní informační zdroje SOHR neschází a nikdo se nepozastaví nad tím, proč ten zdroj vyschl. Vypařil se snad ten důvěryhodný zdroj?

 

 Psali jsme mimo jiné

Nesmí zapadnout! Kdo zpracovává v Londýně zprávy pro BBC a Bloomberg o Rusku?

Prodejna oděvů z Londýna (SOHR) opět hlásí: Rusové pozabíjeli

 

 A pak najednou Aktuálně.cz hrdinně napsalo:

„Podle SOHR“. Tato slova doprovázejí v médiích v podstatě každou bilanci války v Sýrii. Údaje poskytované Syrskou organizací pro lidská práva systematicky přebírají hlavní tiskové agentury, AFP, AP a Reuters, a tím pádem většina médií. Důvěryhodnost organizace je ovšem sporná.

 

Toliko z Aktuálně.cz, když nás masmédia, Česká televize, MfDnes, Lidové noviny, a všechny údajně nezávadná maistreamová média šest let krmila touto zločinnou propagandou? Kde je omluva České televize, Romancovovů, ruských a ukrajinských zpravodajců, Votápků a na internetu si můžete najít mnoho dalších?

Takže když jsme to o rok dříve zesměšňovali, byly jsme pochybné zdroje - alternativní. Stejně tak je zajímavé, že to REUTERS, AP a AFP, CNN či BBC vůbec nevadilo a naopak my jsme byli napadáni jako lživé.

 

A jedna závažná zpráva na závěr: v OSN prý zločinně Rusko a Čína vetovaly obvinění, že Asad používal chemické zbraně a my máme být úžasní spojenci pravdomluvných zpravodajců z USA, Francie a Velké Británie? Jak to ve skutečnosti bylo? Ukažme si na jednom příkladu:

 

středa 26. května 2004, 9:12 - BAGDÁD - Irák

Dva ruští civilní odborníci dnes také zahynuli a šest dalších bylo zraněno při útoku neznámých ozbrojenců.

Američanům se prý v Nadžafu podařilo zadržet Rijáda Núrího - Sadrova švagra a jednoho z klíčových nejvyšších velitelů takzvané Mahdího armády, která je ozbrojeným křídlem Sadrova hnutí.

Kvůli bojům jsou ve městě jsou zavřené školy i obchody. 

U města Hilla jsou přerušeny dodávky elektřiny po raketovém útoku na místní elektrárnu.

Testy prokázaly sarin

Dodatečné testy potvrdily, že náboj, který byl nalezen v Iráku 15. května, skutečně obsahoval nervově paralytický plyn sarin. Uvedl to v mluvčí Pentagonu Barry Venable.

Náboj byl nalezen u bagdádského letiště a od dva dny později explodoval. K náboji byla přimontována stejná rozbuška, jakou používají Iráčané u náloží nastražených na silnicích.

Množství sarinu, které uniklo, ale bylo "velmi malé" a nikdo nebyl zraněn, oznámil tehdy představitel armády USA. Při samotné explozi nebyl nikdo zraněn, ale dva vojáci, kteří přepravovali zbytky projektilu, vykazovali známky lehkého zasažení sarinem. 

V Iráku byl už dříve nalezen náboj s yperitem, jsou to však jediné dva případy, kdy byla v Iráku nalezena zakázaná chemická munice.

 

Jak se podaří vymazat orgánu chovanců Chovancova ústavu pravdy tyto zprávy SOHR je nám i teď záhadné, když všude je to překopírované milionkrát a Česká televize, Reuters, CNN, BBC to proti Putinovi a Rusku opakovaly dnes a denně? Nebo na ně Chovancův ústav pošle svoje komando soudružky Romancovové? Protože v okamžiku, kdy Putin a ruská armáda drtila zabijáky v Sýrii, nasadila tam nejlepší světovou logistiku a McCain a Pentagon přiznal, že zabijáky proti civilistům vyzbrojovaly USA, vyšla ve všech masmédiích pod záštitou ČTK jednotná zpráva:

Organizaci SOHR, která počítá v Sýrii mrtvé, přestali experti věřit ...

Kdo tedy skutečně dělá propagandu, ministře Chovanče? Nechcete s touto zprávou oficiálně vystoupit pod gescí premiéra Sobotky? Pane prezidente Trumpe, nechcete ta masmédia pravdivosti prověřit?

 

 

Autorská práva vyhrazena!

Kam mizí bohatství národů západní civilizace
 - Petr Pokorný

Tato knížečka nemá ambice stát se učebnicí nových guvernérů bank, ministrů financí či základem erudovaných ekonomů. Pouze ukazuje, jak se neskutečně změnil svět a jak se poctivý trh změnil na ráj socialistických podvodníků, kteří si říkají "moderní pravice" ze západu.

Číst dále