Rozhodl totiž o přesunutí protiletadlového systému Buk, který v létě nad východní Ukrajinou dopravní letadlo sestřelil. Uvádí to skupina investigativních novinářů Bellingcat! Hned úvodem je nutno dodat, že základem přebrání tohoto hoaxu nejsou proklatá alternativní média, ale maistreamová - propagandistická!

 

Jak se dělá mainstreamová propaganda? Zde je to jak na dlani. Všechna média se zahltí zprávou z jediného zdroje a divák či čtenář má potom dojem, že to musí být pravda, i když je to podlá lež. Přece ti jednotlivci nemohou být ti, co mají pravdu, když ti "miliardoví" mají peníze na "kvalitní" zdroje...

 

Skupina Bellingcat zveřejnila  první část své zprávy o šetření zkázy letu MH-17, kterou nepřežil nikdo z 298 lidí na palubě, počátkem ledna. Bylo vydáno včera... (Tenkrát horká aktualita)

 

Ve středeční zprávě Bellingcat uvádí, že odpovědnost za sestřelení malajsijského letounu nese dvacet ruských vojáků, kteří protiletadlový systém obsluhovali. Kterýkoli z nich ví, kdo osudnou raketu vypálil. Odpovědnost za smrt civilistů nese podle investigativní skupiny Putin a jeho ministr obrany Sergej Šojgu, kteří údajně o přesunu zbraně na východní Ukrajinu rozhodli.

 

 

Tuto senzační zprávu dnes přebraly skoro všechny deníky  i hlavní televize


http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1705663-investigativci-ke-zkaze-mh17-presun-systemu-buk-na-ukrajinu-naridil-putin

Tvrdí naše "nejdůvěryhodnější" televize jako horkou novinku...

Podle investigativní skupiny může za zkázu letu MH-17 Putin
České noviny- před 7 hodinamiSkupina Bellingcat zveřejnila první část své zprávy o šetření zkázy letu MH-17, kterou ...
 
Blesk.cz- před 4 hodinami

 

Lidovky.cz- před 4 hodinami
 
 

Za sestřel malajsijského boeingu jsou odpovědní Putin a ...

www.novinky.cz › Zahraniční › Evropa
Uvádí to skupina investigativních novinářů Bellingcat ve zprávě, kterou ve středu zveřejnil nizozemský list NL Times .Dnes 6:42 - Haag 
před 4 hodinami - Skupina Bellingcat zverejnila prvú časť svojej správy o vyšetrovaní skazy letu MH-17, ktorú neprežil nikto z 298 ľudí na palube, začiatkom
 

Putin nechal sestřelit letadlo s 298 lidmi na palubě, tvrdí ...

tn.nova.cz/.../krev-obeti-letu-mh17-ma-na-rukou-putin-zjistila-skupina-p...
před 52 minutami - Vladimir Putin a jeho ministr obrany Sergej Šojgu - tak zní jednoznačné závěry skupiny investigativních novinářů Bellingcat.

Reklama

Za zkázu letu MH-17 může Putin, tvrdí investigativní novináři

tuto senzační zprávu vydalo dnes - autor: čtk

--------------------------------------------------

Sledujte prosím jenom datumy

 

Důkazy o sestřelení letu MH17 Moskva zmanipulovala, tvrdí ...

www.ceskatelevize.cz/.../1532852-dukazy-o-sestreleni-letu-mh17-moskv...

1. 6. 2015 - Ve své analýze to uvádí skupina Bellingcat, která porovnala ruské fotografie .

MH17 sestřelili separatisté, Buk měli z Ruska, tvrdí analýza ...

echo24.cz/a/.../mh17-sestrelili-separatiste-buk-meli-z-ruska-tvrdi-analyza

12. 11. 2014 - Investigativní novináři z Bellingcat použili jako důkazy velké množství

 

Důkazy o sestřelení letu MH17 Moskva zmanipulovala, tvrdí ...

www.ceskatelevize.cz/.../1532852-dukazy-o-sestreleni-letu-mh17-moskv...

1. 6. 2015 - Ve své analýze to uvádí skupina Bellingcat, která porovnala ruské fotografie ... Skupina Bellingcat analyzovala ruské satelitní snímky z Ukrajiny.

 

Investigativci odhalili pohyb Buku. který sestřelil malajsijský ...

www.kurzy.cz/akcie-cr/nazory/A-P-T-2048-PR-1202479/

8. 10. 2015 - Fórum investigativních novinářů Bellingcat zveřejnilo ve čtvrtek důkazy z

 

A toto je ta závěrečná zpráva, na kterou se odvolávají:

31. prosince 2014  www.bellingcat.com (neboli jakýsi Higgins - jindy zase SOHR a švadlenka z Coventry)

bellingcat - Did Russia Send a New Batch of Military ...

https://www.bellingcat.com/.../did-russia-send-a-new...

3. 1. 2015 - On December 31st 2014 the following video was shared on various social media sites, showing what was claimed to be Russian military units .

 

Závěrem: nejen Pařát dnes si všiml stupidní propagandy (my ukazujeme na pravidelný HOAX opakující se každý měsíc), jinde si vzali " na paškál" tu zaručenou zprávu:
Read on the original site

 

Akorát že ten hoax senzační zprávy byl zveřejněn už 124x!

Můžete se přesvědčit sami, prosím. Zjištění žurnalistů prý bylo předáno nizozemské prokuratuře, která příčiny katastrofy vyšetřuje. S výsledky svého šetření má veřejnost seznámit do poloviny roku. (Předminulého....)

 

Tento souhrn byl napsán v únoru 2016. Je červenec roku 2017 a podvodníci, co vydávali a kopírovali každý měsíc tyto fantasmagorie jsou prý zdrojem základních informací pro občany slušných médií, zatímco my jsme ti prolhaní, "hoaxoví" neboli "fake newsoví" alternativní lotři.  Je třeba znát, kdo je skutečně kdo a jak jsme pracně sháněli (a sháníme) pravdivé informace, když oni mají na kontech desítky miliard včetně velkých reklam, a my pouze čest a poctivost. Není to divná svoboda a demokracie?

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • koumak

  Jako těžce manipulativní mi přijde právě dnešní článek na Srytá pravda. Zprávu Bellingcatu je označena jako HOAX jenom proto, že česká média tuto zprávu jednotně převzala od vyšetřovací skupiny Bellingcat. Těžko tuto zprávu mohli převzít z deseti jiných zdrojů, když ta vyšetřovací skupina Bellingcat je jen jedna. A jak to Bellingcat naservíroval, tak to média pustila dále čtenářům. Proč by česká média měla zasahovat obsahově do zprávy Bellingcatu? Článek na Skrytá pravda se jen snaží křečovitě dokázat, že mainstreamová média nejsou objektivní, což se tedy rozhodně nepovedlo. Není věcí objektivního zpravodajství, aby primárně zpochybňoval zprávu Bellingcatu. Primární je přesně informovat, k jakým závěrům Bellingcat dospěl. Takže pozornému čtenáři je naopak zřejmé, jak Skrytá pravda manipuluje s realitou.

 • V odpovědi na: koumak

  Opuse 111 - trolla z ČSSD, který psal zase z jiného počítače jsem zde teď nechal úmyslně: krásně lze ukázat, jak manipulují a na manipulace dále navazují. O co jde? Pochybný zdroj Bellingcat se hodil mainstreamové propagandě, a tak to píše stále dokola dodnes. Přitom NIKDO NIC NEVYŠETŘIL A USA kvůli utajení svých špionážních družic odmítá předložit důkazy. A toto není informace, ale podvod Bellingcatu, což je vidět i dnes, že po třech létech je to pro smích. (Bohužel strašné pro pozůstalé) A to nejdůležitější: stejně jako Bellingcat NESMÍ nikdo oznámit - můj soused je vrah, i když to někdo řekl! Tím ho poškodím navždy a může být nevinný. A o to se snaží Evropské hodnoty dnes. Proto Goebbelsova propaganda byla a je účinná: uvádí to mnohokrát hlavní média, až to lidi přesvědčí. A Opus - troll 111 to takto dělá v zájmu ČSSD po celém internetu. Zde si dal jméno koumák, předtím jirizkolina, nebo František a vždy je to jeden a týž. Proto ho zde mažeme, nikoliv, že by to bylo pro svobodu protinázoru!

  Komentář naposledy upraven v před 3 roky od Petr Pokorný
 • novota

  Ještě taková drobnost.. v té době válka ..šla tam vůbec v té době elektřina...protože ze všeho obviňují povstalce...a bez elektriky a netu se dá komunikovat jak...???

 • Opus 111

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Ty zkurvenče, už zase mažeš příspěvky! Zase manipuluješ s realitou, ty hajzle!

  Komentář naposledy upraven v před 3 roky od Petr Pokorný
 • HJ

  Ackoliv byly USA pozadany k uverejneni svych satelitnich a jinych zaznamu v dobe katastrofy, neudelaly to. Rusove naopak sve podklady vysetrovatelum odevzdali. Nedavno i svou radarovou analyzu udalosti odevzdali vysetrovaci komisi v Holandsku. To vse hovori o tom, ze oznacovat Rusko za pachatele neni verohodne, kdyz se USA brani uverejneni svych zaznamu.
  Oznacovat Rusko bez dukazu za pachatele mohou jenom smejdi a lhari, ma to vyvolat nenavist k Rusku a posilovat ji. Je to soucasti propagandy USA proti Rusku. Pravda ovsem vyplave na povrch jako v Aleppu, kde ve skladech teroristu byly nalezeny chemicke zbrane z USA a UK, ktere slouzily k zabijeni civilistu a deti. Obvinena byla Syrie a Rusko a okamzite byly vyhlaseny sankce proti nim. Zatim se tento podraz v zapadnich mediich taji, protoze jsou rizene US mainstreamem, ktery plni media lzivou propagandou.

 • HJ

  V odpovědi na: Opus 111

  Nemas argumenty, smejde, tak tady nenadavej! Ty lzi a podvody USA v agresich a sankcich vyplavou postupne na povrch. Drive nebo pozdeji se dozvime, kde je pravda. Problem je ovsem v tom, ze nase media podlehaji US mainstreamu a kontrole protektoratni vladou CR, sidlici na US ambasade. Ta pravdu do medii nepusti, naopak, budou tvrdit pravy opak a Pehe aj. jim v tom budou pomahat. Jako o atentatu 11. zari. Vazme si proto SN, kde je mozno tyto informace ziskat. A davejme je dal!!!

Nejčtenější články za poslední měsíc