Bývalí, či současní pracovníci veřejnoprávních médií si mohou dovolit vše a ještě mají zastání u Pirátů a podobných elementů? Tak kde je ta čistota nového myšlení, že padni, komu padni?

 

A opět, zatímco rozlícení lidé s ostřejšími výroky na nepořádek a nepracovitost Romů jsou pronásledování komandem z veřejnoprávních médií i na wc, to, co si dovolí probruselští gauneři nemá obdoby. A rekrutují se ze stejného zdroje: pražské kavárny kolem veřejnoprávních médí.

„Myslím, že jsme v bodu, kdy je třeba sundat rukavičky a nazývat věci tím, čím jsou,“ vyřvává bývalý zpravodaj a držitel EMMY Etzler. A pozor, pracoval pro CNN. Uměl pořádně urážet Rusko a pak Čínu! I to je důkaz, co za lidi v CNN pracuje!

 

 

I Bradáčová stále vyřvává, že se málo trestá. Že by se mělo trestat víc, ale pravidla odmítá zveřejnit.

 

Zdánlivě banální věc, která by měla být řešena zcela věcně a v souladu s platnými předpisy, však vyvolala doslova bouři. Tu začal další člen rady Zdeněk Šarapatka, když jako o skandálu informoval o tom, že Lipovská přivedla do České televize policii. To po něm ihned bez ověření začala opakovat některá média. A přidal se také ředitel korporátních vztahů, komunikace a obchodu ČT Vít Kolář. „Radní Lipovská přivedla na zasedání Rady ČT policii. Má to být divadlo?“ napsal na Twitter. Ještě dříve přitom na téže sociální síti zveřejnil odkaz na přímý audiopřenos z jednání rady, který uvedl slovy „přenos  z roku 1950, ze soudní síně na Pankráci“.

Je správné a profesionální, aby vysoký manažer instituce placené z peněz koncesionářů přirovnával ve veřejné diskusi jednání voleného dohledového orgánu k soudům z 50. let, tedy z doby totality, politických procesů a justičních vražd?

Není to však ale náhodou o tom, že demokracie neexistuje a vrátila se totalita? Kdyby totiž existovala demokracie a paní státní zástupkyně by byla její záštitou, nemohlo by se stát, že nadávka na Roma, který krade a očividně škodí by byla hrozbou, zatímco vážně myšlené podřezání prezidenta a vykrvení včetně neuvěřitelných veřejných urážek Etzlerů, Šarapatků a jim podobných by nezůstaly bez povšimnutí.

Na dotaz, zda svá slova o 50. letech považuje za vhodná, Kolář nereagoval. Stejně tak se on ani Šarapatka neomluvili za lež, že Lipovská přivedla na zasedání rady policisty. Skutečnost byla totiž přesně opačná – v atmosféře nenávisti, kterou mimochodem Kolář a spol. veřejnými prohlášeními o 50. letech čile přiživují, dostala Lipovská policejní ochranku. Aby byla zajištěna její bezpečnost, musí ji na jednání rady vodit policisté, ne ona je. „Poskytují krátkodobou ochranu členovi Rady ČT,“ potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček. (Vysvětlení  z Reflexu)

 

Čekali byste, že v takové chvíli ti, kdo proti ní doposud štvali, vezmou zpátečku, prohlásí, že tak daleko to zajít nemělo a třeba se ještě omluví? Omyl.

Reakce Víta Koláře, jednoho z ředitelů ČT:
„Jestliže je radní Lipovská v ohrožení života, proč se nepřipojí na radu z bezpečí domova jako dnes dalších 6 radních? Proč musí statní hoši plýtvat časem na chodbách ČT?“

Reakce Tomáše Etzlera, novináře, který s ČT často spolupracoval:
„Ani s průkazama přece nemohou bez pověření vlézt, kam se jim zlíbí, zvlášť když si je tam přivede nějaká zmanipulovaná špinavá čubka, co ani není zaměstnankyní ČT.“

Reakce Jana Hřebejka, režiséra, který s ČT často spolupracoval:
„Vy jste vážně idiot, to nelze nazvat jinak. Tam se nastrčenej a patrně nemocnej přiblblík snaží dokurvit poslední svobodné médium a vy tomu poskytujete krytí.“ (Jde o reakci na slova Jana Hamáčka, který potvrdil policejní ochranu Lipovské.)

 

A to vše proto, že:

když se Hana Lipovská obrátila oficiálně na Bezpečnostní radu státu, na bezpečnostní výbory sněmovny a Senátu, a rovněž na Ministerstvo financí ČR, je to vlastně dle komanda Newsroom 24, ředitele Dvořáka a dalších zločin, za který by se měla Lipovská potrestat, nebo snad úplně zlikvidovat, protože ohrožuje veřejnoprávní Českou televizi! Neuvěřitelné!

Přitom je to její ZÁKONNÁ POVINNOST!

 

Mimochodem, proč Piráti a hlavně Richterová nepodává žalobu, aby se zastala jiné ženy, když skutečný odporný zjev Etzer se takto chová?

Vážně si bývalý pracovník veřejnoprávního média může dovolit tak sprosté urážky?

Nenastal čas vyčistit ten Augiášův chlév veřejnoprávní České televize!

 

P.S. Všimli jste si i urážek na adresu Ruska a hlavně Číny od následovnic Etzera Šámalové? Umíte si představit, že by tak sprostě urážel Českou republiku a české představitele ruský zpravodaj v přímém vysílání z Prahy do Ruska? Do hodiny by letěl a probruselská média by vřískala jak nožema přibitá na kříž a vypovídala by Rusku válku. A Rusko i Čína ji prostě nechává urážet a mávají nad ní rukou jak nad nepohodlným hmyzem. Jejich vysoká úroveň diplomacie nás zahanbuje. Tak která společnost je vyspělejší?

 P.S.S. Tomuto zvěrstvu říká prezident Zeman novinářské hyneny. Už chápete proč?

 

Související  

Kdo chce zlikvidovat Hanu Lipovskou? Česká televize se nezastaví před ničím? Policejní ochrana začala jednat!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  BBC je zrovna odstrašující příklad. Draze placená veřejnoprávní televize (1620 Kč televizní poplatek ČT ročně, ČT je televize s největším rozpočtem) je podle mě vždycky politikum, nemůže být nikdy nestranná, neutrální. Ale měla by být tak nějak v politickém středu a národní, pěstovat národní kulturu, umění, jazyk, lingvistické normy.
  V Polsku nová mediální legislativa od roku 2015 počítá nejen s personáliemi, ale zasahuje i do obsahu činnosti. Rozhlas a televize musí svým vysíláním například „kultivovat národní tradice a vlastenecké hodnoty“ a „respektovat křesťanské hodnoty“.

 • V odpovědi na: Wolfram

  Neplácejte voloviny, místo zahlcování webů pište pravdu. Žádná adorace BBC není, právě naopak, takže nelžete. Odkláníte jako Jourová skutečnost. Jedná se o to, že Hodač byl vybrán jako ředitel, protože přišel z venčí, že se zdejší politickou scénou neměl nic společného a sebral hračku sápající se pražské kavárně, která potřebovala Českou televizi pro Vydry, Bouškové, Moniky Pajerové a další pro propagandu na vstup do EU. A lidé jako Bobošíková chtěla o referendu skutečnou diskuzi. Najděte si, kolik pak dostali prostoru odpůrci EU a kolik konečníkoví lezci. Děkuji předem.

 • Wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Jj, rozumím. Ještě takhle, položme si otázku, jaké hodnoty by hlásala Hodačova ČT, za a) jako ODS předsedy Klause, za b) jako BBC multikulti. Vám by vyhovovala ODS, chápu. Zase z mého pohledu je jedno, jestli je v ČT Mathé, Hodač, Bobošíková, Balvín, Janeček, dokonce Dvořák, pro mě jsou reprezentanti stejného režimu. V ČT je třeba radikální řez, a personální čistky stovek zaměstnanců, Poláci a Maďaři si takové věci mezi sebou vysvětlovat nemusejí. Také aby NKÚ zkontroloval hospodaření Dvořáka.

 • Wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Dnešní EU není stejná EU, do které jsme vstupovali. V roce 2008 Barrosova Evropská komise připravila a EP schválil Směrnici o vracení nelegálních imigrantů: "Členské státy budou moci ilegální imigranty před vyhoštěním zadržovat až rok a půl ve speciálních zařízeních a opětovný vstup do země jim budou moci zakázat až na pět let. Barrosova Evropská komise návrh odůvodňovala tím, že je to preventivní vzkaz pro ostatní svět, že se do EU nevyplácí přicházet v rozporu se zákonem."
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1451013-evropsky-parlament-chce-pokracovat-v-ratifikaci-lisabonske-smlouvy

 • Wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Já bych se tady u Vás nerozepisoval, kdyby manipulace ČT s diváky nebyla tak monstrózní a ničivá, cílený protičeský útok. Vylhaná pandemie, propagace očkování, imigrace, nacismu, útoky na Rusko, Trumpa, válečné štvaní. To samé BBC. Vlastně jste před dvěma lety psali, jak lidé Tommyho Robinsona infiltrovali štáb BBC, že BBC lže a podporuje islám a multikulti v Británii:
  https://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2316-panodrama-tommy-robinson-odhaluje-fake-news-bbc-cely-dokument-s-ceskymi-titulky

 • *

  Chceme Plechovou kavalérii a ne Hřebejka!

 • Wolfram

  Co dělá odbor hospodářské kriminality ÚSKPV Policie ČR, Praha 7, Strojnická 27? Proč nezasahuje proti tunelování ČT? Dvořák a jeho kámoši vykradli z ČT miliardy!
  Dlouholetý zaměstnanec kleptooligarchy Petra Kellnera, manažer PPF Petr Dvořák (1992 - 2010), vyhozený z Novy, si do ČT přitáhl desítky manažerů a moderátorů z Novy, zaplavil veřejnoprávní televizi přiblblými krimiseriály "Colombo" a "To je vražda, napsala", které dříve Dvořák vysílal na televizi Nova, a přiblblými telenovelami „První republika“produkovanou Dvořákovými kámoši z Novy Dramedy Productions: Filip Bobiňski, Petr Šizling!

 • SMLOUVA ČESKÁ TELEVIZE S KELLNEROVOU O2

  Smlouva ČESKÁ TELEVIZE - O2 Czech Republic a.s., Za Brumlovkou 266/2, Praha 4, Michle - Technické zajištění iVysílání České televize do 31.1.2022
  Cena: 23 940 000 Kč
  https://smlouvy.gov.cz/smlouva/5716431

  Tunelář z PPF Petr Dvořák je od 2011 ředitelem veřejnoprávní České televize, naprosto skandální! Šokující vstup Petra Dvořáka na post ředitele zařizovali Jiří Šmejc z PPF a lobista PPF Jaroslav Berka. A O2 za nakradené peníze? "Kellner koupil O2 a co se změnilo, vůbec nic, jedeme na mědí s rychlostí 50 mb , to Bulharsko je na optice za třikrát nižší cenu." Tuneláři, zloději a lichváři!

 • *

  Jsou jak protektorátní Rozhlas Čechy-Morava, škodí Slovanům a Rusku.

 • ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA JEDINĚ V KELLNEROVĚ O2 TV

  STOP MAJETKOVÉ TRESTNÉ ČINNOSTI KELLNEROVA ČELEDÍNA PETRA DVOŘÁKA V ČESKÉ TELEVIZI! Osm zápasů z každého kola na Kellnerově placené O2 TV, jedno utkání na České televizi. Tak i Evropská liga UEFA ! TO JE SPIKNUTÍ A DRZOST!
  https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fortuna-liga-vysilaci-prava-o2-tv-sport-ct-sport.A200722_151128_fotbal_min/diskuse