Vážení rodičové, některé výzvy k bojkotu "špejlování a teroru na dětech" už jsou skutečně ujeté. Zkusme zapojit selský rozum a nikoliv fantasmagorické výkřiky, kdy je to na úrovni "ujetého příkladu" v nadpisu.

 

Jasně, že to dětem příjemné není, ale vir jsme si nevymysleli na mučení dětí

Mnozí lidé jsou proti očkování z mnoha a mnoha mnohdy racionálních důvodů. Pozor, na virové nemoci, aby to nějaký přiblblý dezinformátor jako vždy nezneužil a Vrábel nevyvěsil na nástěnku ministerstva zdravotnictví, protože vakcinace jako taková je záchrana lidstva. Nikoliv však na mutující viry.

Důvody jsou dva základní: viry prostě mutují a dostanete vakcínu, která za měsíc nemusí na další mutaci fungovat, takže každý měsíc dostaneme další a další injekční nálož? Už dnes se plánuje, že se bude očkovat dvakrát ročně a budou to do nás prát pod tlakem.

A ta druhá je, že vakcíny, které jsou nevyzkoušené a nevíme už dnes, co za pár let v našem těle provedou, si budeme dávat opět a znovu a uděláme v našem těle antiimunitní místo pro jiné zákeřné viry a nemoci?

Nikdo na světě neví a tak za pochodu budeme čekat, kdo zemře po vakcíně, nebo chřipce, nebo covidu, nebo...

A proto je mnoho z nás, kteří programovatelnou mRNA nanočástici jako syntetický virus s testem na lidech vylučují, že by si je nechali píchnout. Nikoliv proto, že jsme proti vakcinaci, jak tvrdí dezinformační mainstream a podvodníci kolem ministra zdravotnictví, ale čistě z logiky, že nevíme, co v našem těle provedou. A hlavně to nevědí ani vakcinologové a výzkumníci.

Navíc tento stále ještě test vakcinanční na lidech není asi jednorázový jak se ukazuje, ale stále se opakující, dokonce s možností půlroční frekvencí.

 

Ale vraťtme se k úvodu: ty testy jsou proto, aby šli nemocní do karantény a vykládat výtěrům z nosu mučení a teror na dětech vymyslí imbecil. Prostě ten vir zatím nikdo nezná, nevíme, jak s ním bojovat a toto zase žádná tragédie pro děti není. Pouze se to musí naučit. I ten chirurg řeže do našich těl a je to vražda, jak je v nadpisu ironicky napsáno?

Jenom technická: dřív se po angíně či chřipce brala krev na sedimentaci. To znamená jehlu do žíly. A nikoho z nás by nenapadl blábol, že to byl teror. A někdy to bylo opakovaně, i když jsme se jako děti bály. A výtěr z nosu je pro mnohé děti dokonce zábava. Takže nedávat děti proto do školy je absurdní. Nevylévajte s vaničkou dítě!

 

Zde má Babiš a všichni kolem pravdu.

Mohu mu a Schillerové s Maláčovou tisíckrát nadávat za rozpočet, ale za testování lidí nikdy a začátky nevyzkoušeného jsou těžké.

 

Spíše v souvislosti bude zajímavé, jak ve vyloučených lokalitách projde odebrání dávek, pokud chtěli někteří rodiče a děti zneužít výtěru k odmítání školy a učení.

Ošetřovné za týden distanční výuky

 • Nárok na ošetřovné při rotační výuce bude vždy pouze ve dnech, kdy je nařízena distanční výuka. Za dny, kdy dítě mělo umožněnu prezenční výuku, ošetřovné čerpat nelze.
 • Pokud budou školy částečně otevřeny, ošetřovné ve dnech, kdy je umožněna prezenční výuka, čerpat nelze bez ohledu na skutečnost, zda rodiče mají obavu o zdraví svých dětí a odmítají je do školy poslat.
 • Rovněž nelze ošetřovné čerpat ve dnech, kdy je umožněna prezenční výuka, pokud dítě zůstane doma, protože nebylo testováno, neboť to například rodiče odmítají, nebo pokud nesouhlasí s nošením roušek.
 • Pokud dítě nebude testováno, nemůže se výuky účastnit, ale bude mít omluvenou absenci. Škola však není povinna zajistit jeho vzdělávání, které ovšem je ze zákona povinné. To část rodičů kritizuje.

Nárok na ošetřovné zaniká pro pracovníky kritické infrastruktury

 • Děti rodičů pracující v kritické infrastruktuře, mohou do školy chodit bez rotační výuky, tedy nepřetržitě. Ošetřovné na tyto děti nelze pobírat.
 • Do mateřských škol mohou děti těchto rodičů docházet bez ohledu na věk, tedy nejen předškoláci v posledním roce, ale i mladší děti. Nárok na ošetřovné kvůli uzavření škol tito pracovníci od 12. dubna nemají.
 • Nárok na ošetřovné zůstává, pokud pro dítě není otevřena jeho „domovská” školka.
 • V případě dítěte zaměstnance v kritické infrastruktuře nemá na ošetřovné nárok ani druhý rodič, který v ní nepracuje, protože pro toto tyto děti jsou školy a školky otevřeny.

 

Uvidíme, jak se  stát zachová tam, kde se tato nařízení obcházela a 10 000 dětí bylo neviditelných. Ve Vandsdorfu kvůli DVĚMA nemocným vyhlásili týdenní odklad. Zajímavé. Prý "brazilská mutace", ale doložit nejde. Co bude za týden, se necháme překvapit!.

 

P.S. Samozřejmě nadpis je blbost, ale pouze proto, aby se hloupým rozsvítilo. Mohli porovnat. Testy přece nejsou žádné vraždění neviňátek! A my kritizujeme, ale lze už dohledat, že mnohé se dnes, za co jsme byli nazváni urážlivě dezinformátory, běžně píše a důkazy jsou na naší straně - viz AstraZeneca a kdo měl pravdu?

I když se nám ministerstvo zdravotnictví zatím neomluvilo a blafuje.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Fuj, to je ale čuňárna!

 • *

  V kapitalismu jde každému chudému pracujícímu člověku o život, to jste si ještě nevšimli? Tu mu tunelář ukradne státní podnik a vyhodí ho na dlažbu, tu ho pravice liberální (Demokratická strana: Truman, Kennedy) žene do války do Koreje a Vietnamu, tu ho pravice konzervativní (NSDAP: Hitler) žene do světové války.

 • Česko zaplavily nekvalitní odběrové tyčinky z Číny,

  stěžuje si český výrobce Isolit­-Bravo. Může jít o zdraví. Kvůli tomu se jí nedaří domlouvat vlastní zakázky a navíc upozorňuje, že čínské tyčinky nemají potřebnou certifikaci. Firma Isolit-Bravo proto podala oznámení ke Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
  Bakalovy Hospodářské noviny, 18. 11. 2020
  https://archiv.ihned.cz/c1-66845550-cesko-zaplavily-nekvalitni-odberove-tycinky-z-ciny-stezuje-si-isolit-bravo-muze-jit-i-o-zdravi

  Blázniví Češi rýpou sobě a svým dětem v rypáku karcinogenním kusem čínského plastu s velmi pochybnými výsledky, není jim rady, ani pomoci.

 • Stěry na angínu se dělají z krku, ne metodou PCR

  Lékaři jsou národní zrádci? NOSEM PŘES HEMATO-ENCEFALICKOU BARIÉRU může něco z nosošťoury prostoupit do mozku.

  Lékaři z Bulovky škodí českým dětem od roku 2020:
  Detekce černého kašle (Bordetella pertussis) metodou PCR
  "Výtěr - odběr nosem se provádí tak, že se tampon na drátě ohne o okraj odběrové zkumavky do úhlu 120° a zavede se průduchem k zadní stěně nosohltanu. Hrot tamponu se otočí dolů a provede stěr ze zadní stěny nosohltanu vějířovitým pohybem. Poté se tampon bez dotyku se sliznicemi vyjme."

  http://bulovka.cz/wp-content/oddeleni/laboratore/laboratorni-prirucka/HVEZDASAAX.htm

 • Wolfram

  Kdo nebrání vnoučátka, je děda Herodes.

 • *

  Vy nevěříte, že vás chtějí zavraždit? Vždyť o depopulaci planety mluví po léta Bill Gates, Klaus Schwabb, princ Charles, Schwarzenberg...
  10. 04. 2013 Snížení populace o 90% - cíl globální oligarchie
  https://moucka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=330066
  25. září 2020 Předpověď počtu obyvatel v roce 2025 Deagel.com
  USA 99 milionů obyvatel (- 70 %), United Kingdom 14 milionů obyvatel (- 78 %), Německo 28 milionů obyvatel (- 65 %), United Arab Emirates 4,7 milionu obyvatel (- 53 %), Czechia 9,9 milionu obyvatel (- 1 %)
  https://www.deagel.com/forecast