Překvapení, ale takto se dnes volí noví prezidenti. To je ta demokracie a prezident Miloš Zeman to pochopil. Sám ví, co před dvěma léty rozhodl a jak se rozhodl.

 

 

Zeman pozval prozatímního prezidenta Venezuely na návštěvu Česka

Český prezident Miloš Zeman ve středu písemně pozval prozatímního venezuelského prezidenta Juana Guaidóa na návštěvu Česka. Zároveň Guaidóovi poblahopřál k převzetí úřadu. V tiskové zprávě to ve středu oznámil Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Předseda venezuelského parlamentu Guaidó složil 23. ledna prezidentskou přísahu poté, co parlament neuznal druhý prezidentský mandát Nicoláse Madura, protože vzešel z nedemokratických voleb.

 

Český Senát zvolil Svjatlanu Cichanouskou prezidentkou Běloruska.

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) označil vůdkyni běloruské opozice Svjatlanu Cichanouskou za skutečně zvolenou prezidentku Běloruska. Horní komora ji tak přijala. „To, že Senát Parlamentu České republiky pozval jako hlavního představitele Běloruska Svjatlanu Cichanouskou, si vykládám tak, že Senát i já považujeme osobně za prezidenta Běloruska Svjatlanu Cichanouskou,” doplnil.

A protože Fischer s Drahošem neuznávají prezidentem prezidenta Miloše Zemana, tak dočasně dosadili i u nás Miloše Vystrčila na trůn, než tam dosadí sami sebe. Miloš za Miloše dočasně.

U.S. Embassy: komedie na počest Václava Havla

Vysvětlení: zatímco každý čtenář pochopí, že výše napsaný titulek je pouhá parodie na demokracii, bohužel oficiální vůdci podobná zvěrstva říkají občanům naší země s plnou vážností "demokratického úřadu a veřejnoprávních médií"! A bohužel na této parodii se podílí i prezident Zeman. A Vystrčil...?

 

 A poslední perla: nenávistná Petra Procházková z DeníkuN málem proklela komunistu Ondráčka za NEÚSTAVNÍ červený koberec v Doněcku.

Petra Procházková

Petra Procházková

Vážně myslíte, že státní pocty pro NE-PREZIDENTKU učitelku z Běloruska a kašpary jako je Vystrčil dnes také odsoudí? Hádejte...

P.S. Poslední zprávy hovoří, že západ už zase Guaidóa prezidentem neuznává. A ani letkyni Savčenkovou. Aby se v tom prase vyznalo...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Mirek

  To je dobytek, ten senát, je potřeba senát zrušit

 • *

  Volby jsou zfalšované a navíc Senát jako celek nemá demokratický mandát, když senátory volí cca 5 % voličů v jejich volebním obvodu.
  P.S. Cichanouská, už ty drogy neber!

 • Majdan v ČR: Vedení Senátu vyzvalo Zemana, aby odstoupil.

  Po svržení prezidenta Zemana ovládly zemi bezvládí a rabování. FIscher (bezp. za ODS, KDU-ČSL, TOP09, STAN) se už třepe.
  https://blog.aktualne.cz/blogy/pavel-fischer-.php?itemid=40080

 • *

  Tak navrhněte, co byste s takovými vnitřními nepřáteli dělali Vy? Ministr vnitra Obzina (KSČ) v letech 1973 – 1983 se je snažil legálně vystěhovat z Československa do Německa a Rakouska, akce Asanace. Za jejich páníčky. Ale nacista Havel za žádnou cenu nechtěl, raději se nechal zavřít do vězení...

 • *

  Sýrie se dnes také raduje, že všichni nepřátelé státu imigrovali do Německa. :-)))

 • Fischer, Andrew Shapiro, Cichanouská, Vystrčil

  je to směs asijsko-mongolská, krvežíznivá, dobyvačná pakáž, Chazaři pochází z Mongolska a Ujgurska

 • foto

  V odpovědi na: Fischer, Andrew Shapiro, Cichanouská, Vystrčil

  Toto není senátor Pavel Fischer, ale uighurský aktivista Ablikim Yusuf!
  https://turkistantimes.com/m/news-11107.html

 • https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1402202423716876292

  Dnes Miloš Zeman v Lánech přivítal představitelku běloruské opozice Svjatlanu Cichanouskou. Prezident republiky vyjádřil S. Cichanouské osobní podporu, podporu ČR a vysoce ocenil její odvahu. Popřál opozici vítězství v boji s posledním evropským diktátorem.

 • *

  V odpovědi na: https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1402202423716876292

  Čubka Zeman.

Nejčtenější články za poslední měsíc