Neuvěřitelná komedie. Máte svůj nesouhlasný názor? Tak my to nedovolíme, musíte mít názor schválený Bruselem a soudružkou Jourovou. Naší totalitu nám nikdo rozvracet nebude. (Pouze schází slovo "máničky", kterými jsme byli častováni v sedmdesátých létech vůdci propagandy Milouše Jakeše). Zde důkaz:

 

Možná neadekvátní reakce, lidé by mohli prý přebírat týž názor.

 

 

ZDE DŮKAZ NEOVĚŘENÉ PROPAGANDY. ON DŮKAZY DÁVAT NEMUSÍ? KDE JSOU RUSKÉ RUBLE?
Bez soudu, bez důkazů, a může si dovolit vše?

 

Asi každý normální pochopí, že sprosté, dokonce bezdůvodné a opakující se urážky by se mazat měly, nebo mohly. Ale je nepřiměřená kritika Kalenského, když se dají jeho podvody a osočování bez důkazů veřejně vyhledat ? Je špatný názor, že se šestileté děti (holčičky) nemají ve školách učit masturbovat, nebo je špatné protestovat proti dehonestaci maminky a tatínka? Vážně jsme ještě civilizace?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Ach jo, tak proč jste cenzuroval tady, že? Skrytá pravdo, nejste paní učitelka v mateřské školce a my nejsme hloupá mrňata, abyste nám přelepoval pusu izolepou. Někteří čtenáři se zaručeně urazili, Opus byl Mgr. a panu Matuškovi je 80 let. Respekt, respekt!

 • V odpovědi na: *

  Mám sem nakopírovat špínu, kterou jste někdo z vás sem stále kopírovali. Nepodložené urážky a špínu? Přesně takto reágují podvodníci: lžou a když jsou přistiženi, vymyslí si to, co dotyčný neřekl a pak ho urážejí, zatímco výše nikdo nevyvrátí a urážky tam nejsou! Vyvraťte výše napsané!

 • V odpovědi na: Petr Pokorný

  Není to snad pravda o Kalenském? Není to pravda o mamince a tatínkovi?

 • *

  Máme opozičních médií tak málo a čekal bych v tomto těžkém období, že sem přijde i více čtenářů a diskutérů. Američani mají alespoň televizi FOX.

 • Slavná novinářka The Telegraph Julie Burchill (61)

  v neděli vtipkovala na twitteru, že Harry a Meghan měli pojmenovat dceru Georgina Floydina (na počest BLM a George Floyda - feťák, zloděj, dealer s drogama, pornoherec) a už novinářku vyhodili z práce. Svoboda slova i humor jsou zakázané i v Británii. Premiér Johnson vězní 2 roky novináře Assange.

 • Viz

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-9667543/Meghans-friend-Omid-Scobie-gloats-sacking-Julie-Burchill.html
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-9655389/Julian-Assanges-lawyer-fiancee-says-WikiLeaks-founder-mental-turmoil-Belmarsh.html

Nejčtenější články za poslední měsíc