POZOR, DEZINFORMAČNÍ WEBY DEZINFORMUJÍ! Po Praze se množí zoufalé letáky, kdy pravděpodobně covidoví teroristé roznášejí letáky, protože opíchat se můžete už i na nádraží, pokřikuje zoufalý obnovený ministr Vojtěch a vydírá ZDRAVÉ lidi!

 

Zajímavé hlášky skutečných dezinformátorů:

 1. První kolo: staří jsou blbí, tupí a mozkově za zenitem, nechtějí se očkovat pseudovakcínou na covid, mladí, vy jste inteligentní. Je to tím, že se staří neumí příhlásit. Nebo nechápou, že je to jejich blaho. Pomožte jim!
 2. Druhé kolo: generace 30 - 60 let se neočkuje, protože je zaneprázdněna, musíme očkovat kdekoliv i na wc. (Asi, zatím na nádraží před odjezdem)
 3. Třetí kolo: mladí jsou blbí, inkluzivní, nechápou, že očkování je pro jejich blaho. Schází osvěta, dezinformační weby s pár korunami v rozpočtu drtí miliardové reklamy mainstreamu a mladí, původně supervzdělaní na úrovni Pirátů zblbli a nechali se vystrašit malými weby! Vláda do reklamy dá další sta miliónů.

Ještě vám nepřipadá, že někdo je totální magor? Tak pokračujme.

 1. Hrůza, vakcín je málo, vyřvává reklama, kdo příjde první, přežije!
 2. Hrůza, prosíme svět, pomozte nám, plní se hřbitovy!
 3. Hrůza, dokonalou vakcínu AstraZeneca nikdo nechce, lékaři lomí rukama a volají ty, které chtějí opíchat.
 4. A tak celá Praha je oblepena (možná nejen Praha) nabídkami na zázračné vakcíny na covid. A kdo se opíchá, dostane rum, zájezd, auto, byt, nové ponožky a reklamy jak na pornonádobíčko se množí, zatímco ten tupý lid to údajně odmítá.
 5. Babiš zoufale nabízí skvělé vakcíny i do Afriky. Tam to do nich budou rvát horem, dolem...

 

A fakta viz úvodní foto: zoufalé sestry nutí ZDRAVÉ občany, aby do nich narvaly neodzkoušené vakcíny.

Za AstraZeneca dáme život, vyřvávalo televizní covidové komando v čele s Babišem ve veřejnoprávní televizi české a kdo ji pohaní, je dezinformátor. A výsledek? Zoufalý premiér, ano, to je ten, co nás napadal za úžasnost AstraZeneca, premiér Babiš,  nabízí úžasný likér vakcinační AstraZeneca všem státům kolem, protože končí expirace a nikdo tu vakcínu nechce.

Asi to ovlivnilo pár malých webů, vyřvává vakcinační komando ve veřejnoprávní televizi české za naše koncesionářské poplatky. A Babiš zalezl s AstraZeneca do boudy.

Ale NEOMLUVÍ SE, že lhal!

 

Smejkal: Neočkované v Česku si virus najde

Otočme to: nebojí se Smejkal, že si ho naopak někdo z původně zdravých, po očkování těžce nemocných najde?

 

A současně běží reklama, jak je Praha hrůzostrašně nakažena a kdo se nenapíchá, umře! Šašci a kašpárci lidem vyhrožují, nepouští je do restaurací a vydírají.

Šmejdům, covidovým zločincům, Elfům, Manipulátorům a Vrábelům

Je špinavá, sprostá a zločinná pomluva, že jsme proti vakcínám. Jste lotři.

Vakcinace je úžasná!

Ale jsme proti neprověřeným rychlovakcínám covidovým, kdy nevíme, zda lidé nezačnou hromadně po několika létech umírat, nebo se budou rodit poškozené děti. Ale koho to zajímá? Hlavně tajit, zamlčovat a lhát!

Pár lidí se stalo multimilionáři v dolarech a kšeft je kšeft!

 

Ale ono to už jednou bylo! A zločince propagující neodzkoušené vakcíny by mělo toto varovat. Ale prachy jsou přednější!

 

Memento mori

Firma Grünenthal také dala neodzkoušený prášek na spaní, který bralo hodně těhotných žen, na trh.. Krátce nato se v různých zemích narodilo asi 10 000 dětí s těžkým poškozením paží a nohou, polovina z nich přišla na svět v Německu.

USA se těšily na superlék, lékařka odhalila jeho strašné ...

 

Ještě jednou memento mori

Neměli by být bráni vážně profesor Beran a MUDr Soňa Peková,  jejich výstrahy a doporučení neshazovat pod stůl, když prapodivní  odborníci v mainstreamu nám vyhrožují, ale vědí přitom lautr hov..?!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Pepan

  No abych pravdu řekl, ta pan ministr zdravotnictví mě může políbit mezi půlkami. Vždyť mu nikdo nebrání aby si nechal napíchat vše co má na skladech bude mít zadostiučinění že je vše využito. No a co se týče sestřiček pokud je někdo nutí k píchání, je jediná možnost podat žalobu za znásilňování.

 • Seznam.cz utržil v roce 2020 rekordních 5 miliard Kč

  Internetová jednička v Česku Seznam.cz přečkala pandemický rok ve skvělé kondici. Její tržby dosáhly na 5 miliard korun. Zisk před zdaněním činil 1,6 miliardy. „V diskuzích máme každý den přes 800 000 lidí.“
  CO TAM LEZETE, ČEŠI, KOMU NENÍ RADY, TOMU NENÍ POMOCI!

 • *

  Kriminální Covidová propaganda a vraždění Evropanů pochybnými, neschválenými vakcínami dle rozkazu beka George Sorose (90 let) a kagana Jacoba Rothschilda (85 let).

 • *

  Kdy přijde den odplaty a trestu? Pryč s chazarskou mafií, která 30 let okrádala Čechy (zlodějské privatizace, exekuce, solární, televizní poplatky) a teď vytasili Akci T4! Prachobyčejná banda vrahů a zlodějů!

 • *

  Na Hrad prezident ČR pplk. Ing. Ivan Kratochvíl (Českoslovenští vojáci v záloze za mír) a premiér ČR Mgr. Lubomír Volný! Ať už to sviští!

 • radek

  Kontraindikace pro jakékoliv očkování jsou: akutní nemoc, chronická nemoc, alergie, reakce na předchozí dávku jakékoliv vakcíny.
  Píchají Pfizer, BioNTech, AstraZenecu bez ohledu na nic, snaží se napíchat co nejvíc lidí, lákají je na odměny, reklamy, zdravotníkům štědré odměny...

 • Lidi, vzpamatujte se, v roce 2009 jste se prasečí chřipce vysmáli!

  Rok 2009: Čeští lékaři odmítají vakcínu proti prasečí chřipce
  Rok 2021: Čeští lékaři se chovají jak šílení
  23. 7. 2009: premiér Jan Fischer s jarmulkou u Zdi nářků
  https://img.cncenter.cz/img/18/full/755952_import-v0.jpg

 • Prasečí chřipka je podvod, říká Milloš Zeman, únor 2010

  "Tady byla vyvolána psychóza jakési pandemie, která ve skutečnosti vůbec neexistuje," míní MIloš Zeman.
  https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/praseci-chripka/praseci-chripka-je-podvod-mini-zeman-ockovanych-62-tisic-lidi.html

 • MUDr. David Rath: Prasečí chřipka je mediální bublina vytvořená na zakázku

  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rath-praseci-chripka-je-jen-medialni-bublina-18700
  Prezident Klaus: Prasečí chřipka je bublina podobná globálnímu oteplování
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/klaus-praseci-chripka-je-bublina-podobna-globalnimu-oteplovani-24965