Otázka byla jasná: máme přehled, co dělá nezisková sféra? Má se vrátit SSM, záštita komunismu či její obdoba do vzdělávacího systému ve školách počínaje a veřejnoprávní Českou televizí konče?

 

Pravdou je, že situace se "nějak vyvíjí" a premiér Babiš od odpovědi na interpelaci v České televizi "nějak" reagoval. Ty více jak tři miliardy dnešní ministryně financí Alena Schillerová potvrdila, aby to jakoby premiér Babiš dementoval, aby vzápětí audity a prověrky potvrdil. Ta armáda flákačů, která schází na pracovním trhu je skutečně obrovská a náplň velice prapodivná:

Člověk v tísni šíří bruselskou propagandu na našich školách - studentské volby 2017

A než se podíváte na písemnou odpověď na interpelaci, zde je autentická výpověď Pánka:

V čem se liší vedení dobrovolníků od vedení klasických zaměstnanců? Jak k nim přistupovat? Musí být vždy výhoda, že jsou motivovanější?

Ohledně Člověka v tísni ale musím upřesnit, že jsme sice začínali jako dobrovolníci a rok dva to tak vedli před pětadvaceti lety, ale dnes jsme zaměstnanci, kteří dlouhodobě a, troufám si říci, profesionálně řídí různě velké projekty a týmy či pracují v sociálních a vzdělávacích službách. Naši místní kolegové a kolegyně v zahraničí pak reálně pomáhají lidem, distribuují pomoc, mapují, kontrolují, školí... Je nás přibližně osmnáct set a obrat minulého roku jsou dvě miliardy korun. To už není parta dobrovolníků.

 

Ano, čtete dobře, 1800 lidí pracuje v této prapodivné instituci, která z dobrovolnictví začala profesionálně dělat novodobý svaz mládeže a hrát si na stát ve státě. A propojení se Sorosem, Českou televizí, začerněnými řádkami ve smlouvách, jak odhalila televize Barrandov z této organizace dělá jednu z potencionálně nejzkorumpovanějších rádoby sociálních neziskových organizací (NGO) A neprůhledný systém financování a především bez mandátu manipulování s občany a dětmi vyvolává zděšení, že jsme vyrazili ze škol politiky dveřmi, aby se vrátili oknem.

Audity a prověrky je nutné urychleně započít a budeme to bedlivě sledovat, než nám přerostou přes hlavu. Je to naše občanská povinnost! A z tohoto pohledu lze pochopit neznalost premiéra Babiše, který se s takovýmto dotazem sešel poprvé. Avšak viz výše za minutu dvanáct.

 

 

 Je škoda, že bývalý ministr financí za tak dlouhou dobu nedokázal zdokumentovat počet přisátých pijavic na různé křížové úniky ze státního rozpočtu, z rozpočtů krajů, České televize a dalších prapodivných až k zločincovi Sorosovi, který díky vyspekulovaným penězům rozvrátil půlku Evropy za pomoci NGO, ukrývajících se za sociální pomoc typu našeho "Člověka v tísni". Jakou tu tíseň dělá a co skutečně dělá je zdokumentováno výše, z čehož vyjímáme:

VÁŽNĚ JE TOTO SOCIÁLNÍ SLUŽBA PRO NEMOHOUCÍ?

Člověk v tísni - vůdce Pánek

 

 

Žádost o interpelaci premiéra Babiše na kontrolu neziskových organizací z května 2018

Vůdci propagandy za naše peníze

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • +++

  Pokud mají politický názor, nechť jdou do testu voleb, nechť si řeknou voličům o svůj mandát, a potom ty své názory prosazují. Takto jsou to samozvané neziskovky, které čerpají peníze daňových poplatníků a snaží se jim vnutit názor, který oni často ani sami nechtějí,“ trhal Skopeček část neziskovek na kusy.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Politicke-neziskovky-Zastavit-neplatit-V-CT-padla-velmi-vazna-slova-547886

 • František Krontorát

  Jestliže pouze 6% ze všech registrovaných NO dostává státní podporu a po odečtu dotací pro sport a sociální politiku to dělá jen 3,1 miliardy, tak si myslím, že finančně nemá smysl se tím zabývat.
  Proto zřejmě Schillerová mluvila o třech miliardách, protože si myslela, že zrovna ty půjdou seškrtat, jenže ji někdo znalejší věci vysvětlil, že 3 miliardy je dobrá cena za to, mít jako stát vliv v mnoha jiných NO.
  Celkově mi přijde, že na základě těchto čísel, dělá Skrytá Pravda jen čirý populismus a poukazuje na finanční problém, který ve skutečnosti pro ČR finančním problémem není.
  Co se týče politického vlivu NO, tak s tím žádné škrty nic neudělají, protože většina politicky vlivových NO není placena z peněz státu. Viz článek Jakuba Jandy, který se na Parlamentních Listech vysmál Babišovi do ksichtu.

 • Venca

  V odpovědi na: František Krontorát

  Sdílíš s ním lóže, že ho tak miluješ?

 • Jan

  U neziskovek je treba zjistit nejenom, co je naplni prace a kontrolovat zda je to pravda. Mnohem dulezitejsi je, kdo je ve vedeni a kdo je financuje. Nenechat se mylit financovanim z nejake US univerzity, to jsou prachy z CIA, ktere takhle schovavaji, aby schovali i ty hajzly, co za tim jsou.
  Priklad: US evangelicky pastor v Turecku pusobil leta a jeho indoktrinovane ovecky infiltrovaly tureckou spravu, policii atd. Puc proti Erdoganovi (NATO partner!) zorganizovaly USA/CIA, Campbell jako organizator uplatil cast turecke generality 2 miliardami $,. Lampasaci ale couvli, kdyz videli jakou ma Erdogan v lidech podporu!!! US Flandak dostal 25 let a USA se ted mohou podelat, ze je stale ve vezeni, Turkove ho nechteji pustit. Drive byly USA zvykle, ze duply a jejich spiony a diverzanty pustili z vezeni. Ted uz ne.
  Hegemonovo vydirani a hrozby uz nikdo nebere vazne.

 • Julia Robert

  Visit Home Page to find amazing collection of Robert Burns Short Poems. We regularly publishes status on trust in relationship. There are several relationships of people with others. Every relationship has its own worth and level of trust but in all relationships it is very important to keep the level of trust. When you are going to start partnership with any other person than this thing is foremost and most important in your business. Without having true believed and trust on other person you can’t grow. Looking for famous Trust Break Status in English? Here you will get latest as well as high ranked Love Poem like Robert Frost Short Love Poems.

 • amely anderson

  In the event that they have a political sentiment, let them go to the decision test, let the voters tell their order, and after that they push their conclusions. This is the self-broadcasted non-benefit making segment that draws citizens' cash and endeavors to force a feeling they regularly don't need, "said Skopeček, some portion of the non-benefit making body. Visit the Website

 • Amanda Love

  We have also designed Custom Boxes Low Minimum USA package that offers free shipping across USA. Now you can order Custom Boxes Low Minimum USA package to ensure quality corrugated custom boxes for your products that can make your brand shine by Visit Home Page. The best thing about our custom boxes low minimum USA package is that it is designed to be cost effective despite low minimum quantity! Most of our products are available with Low Minimum Quantity.

  Say thanks to your loyal customers by sending them a birthday gift, Christmas presents or anniversary surprise gift in foldable gift boxes. You will have a variety of options to customize your foldable gift boxes in USA. Come we have amazing deals to Buy Collapsible Gift Boxes.

 • ViseTech

  Thanks for sharing this. I,m really impressed with your work. goog job. keep it up.
  Marketing Agency | Web Development | E-Commerce | ERP